Uyurken sütyen takmayın

Zaten Bu Sicaklarda Birde Sütyenle Yatilmazki ..bazen Allah Korusun Bir Deprem Olurda Aceleden Dişari Kaçmak Için Firlarsam Ne Yaparim Diye Düşünmedende Edemiyorummm Allah Muhafazaa Sütyensiz Rezil Olurum (allah Korusunnn...)

şimdiye kadar duymamıştım sütyensizde hiç yatmamıştım ama kendimi alıştırırım heralde

yaaa hep üşeniyorum çıkarmaya.ve çıkarınca da hiç rahat edemiyorum.ama napalım çıkaracağız.

bende sütyensiz rahat edemeyenlerdenim ama artık serbest bırakmanın zamanı geldi sanırım :)

bende takmam zaten bazen cıkartmadan yatarım uykumdan uyanıp cıkartıyorum evde olduğum zamn larda hiç takmam bende :)

derhal çıkarıyorum gece ama tak çıkar takçıkar zor nasılsa evdeyim artık sutyen mutyen uğraşamam

seneler senesi hiç takmam zaten....ben bunu daha rahat nefes alabilmek adına yapıyordum ama bilmeyerek doğru birşey yapmışım demekki :)

çok rahatsız ettiği için bende yatmıyorum. ayrıca destekli kullanmam gerektiği için bozuluyor yatarsam a.s

çok şaşırdım yaaa...malesef ben hep takıyorum ,böyle bi etkisi olduğunu öğrendiğim iyi oldu ama ya.banyodan banyoya çıkarıyorum hep...takmadan rahat edmiyorum ama dur bakalım napıcaz bunu öğrendikten sonra...

walla dışarda metal li,üstü sertlerden, evde de penye takardım mutlaka, ama bu ara biraz kilo alınca evde takmamaya başladım. Benim hep ev için penye ve sokak sütyenleri olmak üzere onu çıkar onu giy trafiğim olmuştur. GErçi penyeler sıkmıyor,ama belki de rahat bırakmak en iyisi evde. Ama uygun ortam olmalı,ev kalabalıksa zor olur:)

bende evde sütyenle duramıyorum valla işten geldim mi hemen çıkartırım.

demek yalnız ben değilmişim takmayan sevindim.bende evde hiç takamam dışardada bazen takarım.

Bende çok takarım. Ve şimdilerde sağ göğsümde bi ağrı var ve içinde de bişey var gibi sanki. Acaba önemli bişeymidir ki?

ben asla sütyensiz rahat edemem ben takarım diyenlerdenim FAKAT;esyn arkadaşımız çok değerli bir bilgiye parmağını basmış,kanser riskini tetiklediğini biliyorum fakat asıl risk kullanılan sütyenin rahat ve rahatsızlığından kaynaklanır.Ben kışın farklı, yazın farklı olmak üzere,yazlık kışlık sütyen kullanıyorum ve kullandığım sütyenin dokusu ipeksi olmalı ve enn önemlisi KENARLARINDA TELli (DEMİRLİ!)ASLA ALMAM,kullandığım sütyenler telli gibigörünen fakat ellediğinizde içinde, kenarlarında farklı bir doku var bundan dolayı sütyeni yatarkende kullanıyorum.çamaşır makinesine gönül rahatlığıyla atıyorum normal telli sütyenlerde kenardaki teller,paslanıyor değilmi ?işte büyük tehlike SÜTYENLERE DİKKAT ARKADAŞLAR

ama ben rahat edemiyomki :sm_confused:
sağlığımız için çıkarıcaz artık napalım...

bende evde hayatta sütyen takmam.rahat edemem.dışardan eve geldiğim anda çıkarırım.ii bişi yapıomuş bilmeden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…