Uyurken sütyen takmayın

bende banyo yapacağım zaman çıkartırdım .şimdi geceleri çıkartırım artık

Evdeyken bende hiç takmam çok rahatsız ediyor haberi okuyunca iyi ki de çıkarıyormuşum

bende evdeyken silikonlular çok agrı yapıyor rahatsız ediyor diye normal penye toparlyıcı takmaya başladım.bir yere giderken slikonlu takıyorum:)

yerimseniben bende arasıra çıkartıyorum bazende zor geliyor ama sütyensizde çok iğrenç ya.

sevgili tutuklu sana bir sey sormak isdiyorum mümkünse aldirdigin kitlelerden biraz bahsedebilirmisin eger mümkünse tesekkürler

tabi, iki farklı türde 4 kitle aldırdım,bunlar çok düşük ihtimalle kanser öncüsü olabilecek kitlelerdi. ilkini farkettiğimde 16 yaşımdaydım,diğerini(aslında 3 taneymiş ben 1 tanesini farketmiştim) farkettiğimde 20 yaşımdaydım. ufak da olsa risk almamak için kitleleri genel anestezi ve lokal anesteziyle iki ameliyatla aldırdım. benim yaşım genç,kanser riskim çok düşük ama imkansız değil. ben çok iyi anladım kendi kendine muayenenin önemini. aldırdığım kitleler 1-3 cm büyüklüklerindeydi. her yaşta(ergenlikten itibaren) kanser riski vardır ama 35ten sonra özellikle dikkat edilmeli,ucundan sıvı geliyorsa,koltuk altında,memede ele bir kitle geliyorsa hemen bir doktora başvurmak gerekir. meme kanseri erken evrede yakalandığında çok yüksek oranda yüz güldürücü sonuçlar veren bir kanser ve kadınlarda en sık görülen kanser. Çok üzgünüm çoook Allah yine de kimseye göstermesin.

ben de pek rahat edemiyorum sütyenle ama şekli güzel olsun sarkmasın diye sürekli takıyodum:))
çok ilginç ya benim bildiğim kanserin sütyenle alakası yok,hatta darbe alsa bile böyle bi hastalık olmazmış doktor dedi valla:bbo: ama yine de nolur nolmaz tedbirli olmak lazım dimii:bbo:

kapıdan girer girmez çıkarırım bütün gün zor sabrediyorum zaten:)

elimde olsa banyo yaprkende takacam. takmadımmı rahatsız oluyorum ben yahuu

ben sutyensiz duramam(

ama dikkate alirim artik..

paylastigin icin tesekkurler canim..:)

walla bende ewe girdiğim an çıkarıyorum zaten çk büyük olmadığından sorun da olmuyo :) yazın zaten eziet yani başka bişey değil..

bende sıkılırım.evdeysem takmam genelde.zatem takınca memıslerın canı sıkılıyor.

Nasıl bi alakası var acaba anlayamadım. Ben de sütyensiz rahat edemem ki(

evde ve yatarken takmam keşke takmak zorunda kalmasak ne güzel olurdu

ben kesinlikle disaridan eve gireyim,ilk yaptigim isi hemen sütyeni cikarmak olur.hic rahat edemem.batar bana sanki.ki kaldiki sütyenle uyumak haa.

slm tutkulu,kitlenin hemen ele mi gelmesi gerekiyor bir de özel hareketleri varmı? açıkçası sol tarafıma iyice bastırdığımda uca yakın kısımda sertlik var bunu 2 ay kadar önce farkettim ancak çok dikkatli ararsam buluyorum belkide yanılıyorum çünkü göğüslerimdeki sert ve yumuşak bölümler çok farklı birde 2 yıl kadar önce tam göğüs ucumda sivilce sanmıştım hala öyle sanıym:) iltahap aktı az miktarlı ama2-3 gün sürdü, doktor öyle baktı kurutması için merhem verdi ilgisi yok sanırım ama bu işin bi tekniği varsa ortaya çıkarmak için o kitleleri bana iletebilirsen çok sevinirim, ağrı yada rahatsızlığım yok bu arada..

takmadan asla duramam. onun için gece başka takıyorum rahat olanlardan penyelerden. gündüzde normal..

ben sadece dışarı çıktığımda takarım özellikle yazın evimdeyken onun dışında sütyensiz çok rahat ediyorum ben yoksa sıkıyo beni belli bi süre sonra ama okuduğum şehirde hep takıyorum genelde çünkü okula gidip geliyorum sürekli dışarı çıkıyorum hep tak çıkar zor oluyo

valla mı kızlar bende daha hiç sutyensiz yatmadım. alıscaz artık yaww

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…