Uykusuzum

axgxlxixycamama

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2008
231
0
mirmirmirmir Kızlar ne gecemiz var ne gündüzümüz. Kızım birtürlü uyumuyo, tam uyudu diyorum, beşiğine yatar yatmaz uyanıyor. Annemle kayınvalidem olmasa kesin hastalanırdım. 20 günde hamilelik öncesi pantolonlarımı giymeye başladım. Uykusuzluktan iyice süzüldüm :roflol: Sizde durumlar nasıl. Uykusuzluk için ne yapabilirim acaba..

mirmirmirmir kızlar ne gecemiz var ne gündüzümüz. Kızım birtürlü uyumuyo, tam uyudu diyorum, beşiğine yatar yatmaz uyanıyor. Annemle kayınvalidem olmasa kesin hastalanırdım. 20 günde hamilelik öncesi pantolonlarımı giymeye başladım. Uykusuzluktan iyice süzüldüm :roflol: Sizde durumlar nasıl. Uykusuzluk için ne yapabilirim acaba..

allah yardımcın olsun....canım uykusuzluğa aluışmak gerekiyor bu durumda....bebekler çok zor.....şimdiden kolay gelsin....

mirmirmirmir Kızlar ne gecemiz var ne gündüzümüz. Kızım birtürlü uyumuyo, tam uyudu diyorum, beşiğine yatar yatmaz uyanıyor. Annemle kayınvalidem olmasa kesin hastalanırdım. 20 günde hamilelik öncesi pantolonlarımı giymeye başladım. Uykusuzluktan iyice süzüldüm :roflol: Sizde durumlar nasıl. Uykusuzluk için ne yapabilirim acaba..
canım benım senı cok ıyı anlıyorum hele benım gıbı oğlene kadar uyuyan bırısı ıcın öyle zor oldukı uykusuzluk ama bebışlerımız ıcın herseye deger napalım zamanla duzelırler heralde...

aynen benimkide öyle gece 5 e kadar ağladı hemde avazı çıktığı kadar ağlasın dedim belki öyle uyur ama ağlamaktan sesi kısılıyo nerdeyse ne gazı var ne aç anlamıyorum ne istiyo aradada gözleri fıldır fıldır eşime dedimki bizim kız önceki hayatında kesin vampirdi geceleri uyanık duruyo ama gündüzde ırın kırın sürekli ya pışpış yada emzik veriyorum oda atıyo ben veriyorum öyle oyalanıp duruyoruz bende 5.günde 300 gram fazlam kalmıştı gören herkes çöktün diyo gece uykusuz gündüz uykusuz bide gelen giden üstelik ne bana yardımcı sadece eşim var ananem geldi sağolsun ama 15 gün kaldı döndü zaten yaşlı kadın ne yaptırabilirim ki kapıya bak gelenleri karşıla yemek yap sadece bunlardı ama oda gidince iyice kötü oldum

X