Uykusu tutmayanlar?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Derdinize yönelik bir konu başlığı bulup, içeriği de ona göre yapmalısınız. Naber, nasilsinlik bir yer değil burası. Sitenin, yapmak istediginiz sohbetlere göre kategorileri mevcut, doğru yere acin konunuzu ki yoneticilere is cikmasin:)
Anlamamakta israr edip bir de atarlaniyorsunuz.
Doğruyu söyle kime sinirlendin de buradan günah keçisi arıyorsun 😅 şurada sohbet edip ortak sorunlarımızı bulup çözüme kavuşturacağız belki 🧐 kimseye zararımız yok 🤷🏻‍♀️

Doğruyu söyle kime sinirlendin de buradan günah keçisi arıyorsun 😅 şurada sohbet edip ortak sorunlarımızı bulup çözüme kavuşturacağız belki 🧐 kimseye zararımız yok 🤷🏻‍♀️
Iyice okuyup anlayin lütfen, tekrar yaziyorum
sohbet bölümüne acmaliydiniz konunuzu,hala anlamamakta israr ediyorsunuz, pes!

Okul öncesi sizin? İnşallah gerek kalmaz ama ben 3 yıldır inşallah diyorum daha yeter aşılamalar boşuna oyaladı bizi tüp bebekle daha profesyonel çalışmak istiyorum artık
Türkçe Öğretmenliği 🙂 memnun oldum hocam benim de tedavi sürecim 3 yıl oldu ama tam anlamıyla devamlı bir süreç değildi birkaç tedavi hakkı daha tanıdık 🌸

Görmedim o bölümü ve ben derdimi anlatıyorum zaten nedir bu inadınız ?
Basligi ve içeriği düzenleyin o halde. Bdv de uyumayanlar toplassin sohbet edelim gibi vb konu acamazsiniz, yaptığıniz yonetecilere is cikarmaktan baska bir sey degil, ordan oraya taşımak zorunda kalıyorlar gunde onlarcasini, birazcik empati!

Basligi ve içeriği düzenleyin o halde. Bdv de uyumayanlar toplassin sohbet edelim gibi vb konu acamazsiniz, yaptığıniz yonetecilere is cikarmaktan baska bir sey degil, ordan oraya taşımak zorunda kalıyorlar gunde onlarcasini, birazcik empati!

ya ne alaka gece gece noluyor size? Yazmayın olur biter uyaracak kişi de yazar ya da siler atar vs.

Bütün sorun oraya bir derdim var yazmakta mıydı? Yaklaşımınız, yönetici etiketlemeniz ve şurada beni germeniz hiç hoş değil. Alın yazdım bir derdim var ama sizin yüzünüzden şuan ne konuşacak tadım kaldı ne de konuşacak kişiler. Gerçekten yaydığınız o enerjinizi aynen size iletiyorum kasıtlı kimseye ne bir iş çıkarma peşindeyim ne de sizinle tartışma🤨

Sizi nazikçe uyarıyorlar, konuyu doğru yere açın diyorlar. Konunuzu orada açın, daha çok etkileşim alırsınız. Ya da tam olarak derdiniz nedir yazın biz de yorumlayalım. Bu kısımda sohbet edilmiyor, birisi derdini sorununu yazıp fikir yardım arıyor. KK forumunda yüzlerce başlık olmasının bir nedeni var.

Sizi nazikçe uyarıyorlar, konuyu doğru yere açın diyorlar. Konunuzu orada açın, daha çok etkileşim alırsınız. Ya da tam olarak derdiniz nedir yazın biz de yorumlayalım. Bu kısımda sohbet edilmiyor, birisi derdini sorununu yazıp fikir yardım arıyor.
Konuyu nasıl taşıyabilirim ya da silebilirim ? Başlık nasıl düzenlenebilir?

Konuyu nasıl taşıyabilirim ya da silebilirim ? Başlık nasıl düzenlenebilir?
Siz taşıyamıyorsunuz diye biliyorum. Zaten yönetici etiketlenmiş, görünce taşır ya da kapatır. Belli ki yazacak paylaşacak şeyiniz var, niye yazmıyorsunuz? Bebek tedavisi ya da atanamamaktan devam edebilirsiniz. Ya da her ikisini de yazabilirsiniz. Sorun şu, hadi toplaşıp konuşalım olmuyor burada.

Siz taşıyamıyorsunuz diye biliyorum. Zaten yönetici etiketlenmiş, görünce taşır ya da kapatır. Belli ki yazacak paylaşacak şeyiniz var, niye yazmıyorsunuz? Bebek tedavisi ya da atanamamaktan devam edebilirsiniz. Ya da her ikisini de yazabilirsiniz. Sorun şu, hadi toplaşıp konuşalım olmuyor burada.
Anlıyorum içerik ve başlık uyumunun bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum ama bakın sizin yaklaşımınız irite etmedi beni ama gestapo ablalardan ve müdüre tiplerden hiç hoşlanmıyorum keşke bu şekilde konuşabilseydi kimse çocuk değil burada 🤨 kişilere birden konuyu uzun uzun anlatmak istemedim onların da dertlerini dinlemek istedim fakat yanlış yerde açmışım inşallah yönetici taşır ya da siler zaten hevesim kursağımda kaldı 🤷🏻‍♀️ gebelik ve kadın hastalıkları dışında ilk kez böyle bi konu açmıştım Mune Mune

Anlıyorum içerik ve başlık uyumunun bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum ama bakın sizin yaklaşımınız irite etmedi beni ama gestapo ablalardan ve müdüre tiplerden hiç hoşlanmıyorum keşke bu şekilde konuşabilseydi kimse çocuk değil burada 🤨 kişilere birden konuyu uzun uzun anlatmak istemedim onların da dertlerini dinlemek istedim fakat yanlış yerde açmışım inşallah yönetici taşır ya da siler zaten hevesim kursağımda kaldı 🤷🏻‍♀️ gebelik ve kadın hastalıkları dışında ilk kez böyle bi konu açmıştım
Aslında çok da yanlış yerde değilsiniz. Yapmanız gereken, rahatsız mutsuz hissettiğiniz şeyi - şeyleri yazıp fikir tavsiye tecrübe sormak. Konuyu taşıtmayın bence. Anonim ortam, kimse kimseyi tanımıyor uzun uzun yazabilirsiniz. Yani bir yerden başlayın gerisi gelir.

Aslında çok da yanlış yerde değilsiniz. Yapmanız gereken, rahatsız mutsuz hissettiğiniz şeyi - şeyleri yazıp fikir tavsiye tecrübe sormak. Konuyu taşıtmayın bence. Anonim ortam, kimse kimseyi tanımıyor uzun uzun yazabilirsiniz. Yani bir yerden başlayın gerisi gelir.
Mazur görün ki ne arkadaşlar kaldı ne de ben de anlatacak heves. Başka zaman başka başlıkta artık🤷🏻‍♀️ Teşekkür ederim nezaketiniz ve sabrınız için🌸

Mune Mune rica ediyorum etiketimi gördüğünüz zaman konuyu kapatır mısınız? Başlık ve içerik sorunu yaşadım, bilmiyordum. Herkesten özür dilerim mybiglove mybiglove

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X