Uygulayıp Fayda Gördüğümüz Paket Dualar, İstihareler

Ne gördunuz ne yaptınız bana da söyleyın lütfen lütfen

Faydasını gördüm anlamında söyledim. Eşimle tanışmadan önce karşıma tuhaf tuhaf tipler çıkıp duruyordu. Ben de iyice bunalmıştım. Karşıma düzgün hayırlı birini çıkarması için Allahü Teala'ya dua ediyordum. Sonra bu 4444 tefriciye olayını duydum ve okumaya başladım. Yalnız oku oku bitmiyor. Millete de dağıttım tabi Daha bitmeden eşim çıktı karşıma. Tip karakter vs. aradığım ne varsa aynen hayallerimdeki gibi Ya bu tefriciyenin gücü yada birinden sağlam bir dua aldım o kadarını söyliyim. Rabbim herkesin gönlüne göre versin.

"Ya Vedûd!, Ya Vedûd! Ya Ze'l–arşi'l–mecid! Ya Mübdi', Ya Mu'id! Ya Fe'aalün lima yürid! Es'elüke bi–nuri vechikellezi mele'e erkane arşike ve es'elüke bi–kudretikelleti kadderte biha halkake ve bi–rahmetikelleti vesiat külle şey'in. La ilâhe illâ ente. Ya Muğis, eğisni! Ya muğis, eğisni! Ya muğis, eğisni!.."

Duanın Meali:

Ey Vedûd! Ey Vedûd! Ey yüce Arşın Sahibi! Ey kâinatı hiçten ve benzersiz bir şekilde yaratıp bin bir isminin tecellileriyle emsalsiz bir şekilde süsleyen Mübdi'! Ey varlıkları ölümünden sonra yeniden inşa edip dirilten Muîd! Ey dilediği her şeyi yapan! Arşının rükünlerini dolduran Zâtının nûru hürmetine; yarattığın bütün varlıklara hükmeden kudretin hürmetine ve her şeyi kaplayan rahmetin hürmetine istiyorum. Senden başka hiçbir ilâh yoktur. Ey kendisinden yardım isteyene yardım eden! Bana yardım et. Ey güç durumda olanlara yardım eden ve ummadıkları yerlerden ihtiyaçlarını ellerine veren Muğîs! Bana yardım et!

Amin...Allah razı olsun arkadaşım

Ayyy ne kadar güzel bir duâ....
Bütün dualar güzel mutlaka kii ama bazılarını okurken içim bir tuhaf olur tuylerim diken diken olur.
Bu duayı da ilk defa okudum ama okurken bile içim bir huzur oldu.
Vesile oldun teşekkür ederim kendi adıma....

Aynı şeyleri hissetmene çok sevındım : ) Bende aynı şeyi düşündüm okurken..Okumaya başlayacağım , sizler de okuyun sizlerde haberdar olun diye hemen paylaştım.
Allah ım hepımızın dua larını kabul etsın ınsallah.

Ben de şimdi gordum duama ekleyecegim cok guzelmis. Allah razi olsun

Canim bu dua her niyete okunur mu
Siz genelde ne niyete okuyosunuz
Nasıl bi fayda gördünüz

Allah sizlerden de razı olsun inşallah.Rabbim gönlünüzde ne varsa hayırlıya çevirip versin inşallah
Dua nın anlamına bakınca bence hersey ıcın...her nıyet ıcın...
Ben paylastıgım gun bulmustum bu Dua yı .Yenı başladım bende sizler gibi.Hemen sizlerle paylasayım hep beraber okuyalım istedim ..

Ce'fer-i Huldî hazretleri buyurdu ki: Birseyin kayboldugu veya bir
kimse ile bulusmak istedigin zaman, yâ câmi'an-nâsi li-yevmin lâ raybe
fîh, innallahe lâ yuhlifül mîâd, icma' beynî ve beyne ... (71) deyip,
kimle ve neyle bulusmak istiyorsa, beni onunla bulustur söyleyip,
noktalarin oldugu yerde onun ismini belirtir. Böyle söylersem, Allahü
teâlâ muhakkak seni o sey veya o kimse ile bulusturur. Bunu söyledigim
her zaman, duâm kabûl edildi.

Sevgi Kazanmak Için

Çok sevdigin birinin sevgisini kazanmak,ayrilani geri getirmek(es veyahelal olan kimse ) içinabdest alinir ve 2 rekat namaz kilinir.O kisinin resmine bakarak 30kere Peygamber efendimize salati selam gönderirlir ve 170 kere Vedduhasüresi okunur.Allahin izniyle istegin yerine gelir.
Duha süresi Kurani kerimin 93. süresidir

Alıntıdır Arkadaşlar..Ben denemedım
Ama aksamları Duha süresi okuyorum bırde sabah ..
Iyı gelıyor okudukca rahatlıyorum ..Bırde Tevbe 128-129 a devam edıyorum..sabah akşam...
Rabbim kalbimi ferahlatıyor...yoksa nefes alamıyorum gibiydi dayanılmazdı çogu zaman

Allah razı olsun canim

Senfonim canim peki bu duayı ne kadar okumak gerekiyo böyle biseyde yaziyo muydu bulduğun yerde

Ciddi panik atak ve anksiyete hastasıyım ben.
ağır..çok ağır.
ama ben 6 aydır hz.yunusun duasını ve hasbinallahi ve nimel vekil ile iyileştim.
rabbime sonsuz hamd sonsuz şükür olsun.

Çok geçmiş olsun.Iyı olmana cok sevındım...Rabbim Dua ları karşılıksız bırakmıyor..Affı da Rahmetı de sonsuz ..çok şükür..Sabretmemızgerek

Ciddi panik atak ve anksiyete hastasıyım ben.
ağır..çok ağır.
ama ben 6 aydır hz.yunusun duasını ve hasbinallahi ve nimel vekil ile iyileştim.
rabbime sonsuz hamd sonsuz şükür olsun.

Ayyy canım geçmiş olsun.
İnşallah daha da iyi olacaksın

Hangi tesbihe başladıysanız o ismi şerifi 99 gün çekmeye gayret ediniz. Biiznillah istek ve hacetleriniz kısa zamanda gerçekleşir. Dualar Allah’a edilir, duaları Allah kabul eder. Bize düşen sebat ve gayrettir. Tevfik Allah’tandır. ”

Allah’ın güzel isimleri vardır, Onunla kendisine dua ediniz.” (Araf 173)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…