Uygulayıp Fayda Gördüğümüz Paket Dualar, İstihareler

sürekli kaygı eskıden yaşanılan kotu olayları kafaya takıp işime gücüme bakamıyordum bunu okumaya baslayınca vesveselerimden kotu dusuncelerımden kurtuldum kesınlıkle tavsıye ederım
Hangisi syni sey bende de var

kızlar benim derdim sabah uyanamıyorum eşime kahvaltı hazırlayamıyor ve uğurlayamıyorum elbiselerini bile ütülemez olmuş bi boşvermişlik hali oldu oysa ona o kadar aşıgım ki son 2 3 yıldır böyleyim malesef ogluma ve dualara zikirlere verdiğim özeni eşime veremiyorum yazık gecen ne olacak bu halim benim dedi bi çare bi dua

Canim en büyük ibadet esine hizmettir, ,,,,, sen önce kadinligini ve anneligini yapacksin ve sonra duani yapacaksan, ,,,, Hz Fatima bi ayaginda bebeğini sallar eliyle Esinin gomlegini diker agziylada kuran okurmus

Canim en büyük ibadet esine hizmettir, ,,,,, sen önce kadinligini ve anneligini yapacksin ve sonra duani yapacaksan, ,,,, Hz Fatima bi ayaginda bebeğini sallar eliyle Esinin gomlegini diker agziylada kuran okurmus
haklısın ama yapamıyorum mesela sabah uyandıgım halde kalkmıyorum bazen kahvaltıyı hazırlamak için bile belki yasadıklarımız yüzündendir bide iyice sogudum adamdan bu kadar severken niye böyle oluyor anlamıyorum

Hakkinda hayirlisi olsun insallah, ,,,,Rabbim kimsenin yuvasini bozmasin
100 defa la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azin çek güzel ablam
Ve ozelliklede ya hayy hem işini yap hem çek cekebildigin kadar Allahin izniyle sana güç kuvvet dinclik vereceğine. inanarakdaCek

kızlar ya settar okuyup fayda gören varmı ne gibi faydalarını gordunuz?

Esselam hayırlı cumalar olsun oturduğum yerden çooook uzaklara taşınmak istiyorum (kaynanamdan uzağa, hatta uzaya) bilen varsa yazabilirmi

QUOTE="hannaz, post: 44519663, member: 726254"]Esselam hayırlı cumalar olsun oturduğum yerden çooook uzaklara taşınmak istiyorum (kaynanamdan uzağa, hatta uzaya) bilen varsa yazabilirmi[/QUOTE]
Canım benim kaynanadan uzağa taşınma duası duymadım hic Allah yar ve yardimcin olur inşallah hayırli mübarek günde Rabbim seni feraha çıkarsın insallah inşirah okudum senin için . YA SABUR oku cnm 298 adet

QUOTE="hannaz, post: 44519663, member: 726254"]Esselam hayırlı cumalar olsun oturduğum yerden çooook uzaklara taşınmak istiyorum (kaynanamdan uzağa, hatta uzaya) bilen varsa yazabilirmi
Canım benim kaynanadan uzağa taşınma duası duymadım hic Allah yar ve yardimcin olur inşallah hayırli mübarek günde Rabbim seni feraha çıkarsın insallah inşirah okudum senin için . YA SABUR oku cnm 298 adet[/QUOTE]
Amin belki vardır ( neden olmasınki)

Amin belki vardır ( neden olmasınki)[/QUOTE]
var mıdır ki

Uzaklastirma duasi varmi ciddiyim ya haftanin 3 4 gunu ailesinden birinin bize gelip kalmasindan yıldim yoruldum

arkadaşlar hepinize merhaba benim yaklaşık olarak 10 aydır ayrı oldugum ve görüşemediğim biri var ve benim içimde onunla tekrar biraraya gelebiliriz diye bi umut var bu yüzden dualarımı hiç eksik etmiyorum ve sabırla esmaları cekiyorum.. bazende düşünüyorum acaba hatalı mı okuyorum yada daha mı cok okumalıyım belkide gelmicek bu düşünceler yanlıs mı yada sizin tavsiyeleriniz varmı hangi duaları okumalıyım

_hayduâ posyada âyet 8 .!.:
Uzaklastirma duasi varmi ciddiyim ya haftanin 3 4 gunu ailesinden birinin bize gelip kalmasindan yıldim yoruldum
Kendim için bir dua yada ayet bulursam uzaklara gidebilirsem , söz bu duayı sanada vericem

Bizde 7 aydır ayrıyız..Benı sevdıgını bılıyorum bende sevıyorum..evlılık dusunuyorduk..ne olud bılmıyorum aniden gitti..ama hala sevıyor..bunu ağzından kaçırdı..bana göre maddıyat ve belkı baska seyler onu korkuttu...
Ben yüreğimi dınlıyorum...Allah ıma güvenıyorum..ve rüyalarıma...çünkü onlar da Allah dan...
Sende yüreğini dinle..Allah a sığın..doğru olanı gösterecektır sana..

çok haklısınız :) benmde sürekli rüyalarıma giriyor onu bazen uzaktan bile olsa görmek isteyince allah karsıma cıkarıyor bi şekilde inşallahta kavusturucak hayırlısıyla rabbim bizide sizide :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…