Uygulayıp Fayda Gördüğümüz Paket Dualar, İstihareler

tolin

PITIRCIK MUNE!:D
Pro Üye
23 Ekim 2011
19.403
23.872
selam herkese
duaların karşılıksız kalmadıgını hepımız bılıyoruz o yüzden sonuç aldıgımız duaları yazalım aynı dertten muzdarıp olan arkadaslarda görüp faydalansınlar istedim
NOTpaket duadan kastım şudur örneğin cocugum olmuyordu 16641 ya latif okudum cocugum oldu ya da hayırlı eş için 4444 salavatı tefrıcıye okudum faydasını gordum gibi dualardan bahsediyorum.
NOT2:LÜTFEN EDİLEN HER DUADAN ZATEN FAYDA GÖRÜLÜR BAŞLIK SACMA OLMUŞ GİBİ YORUMLAR YAPMAYIN.

Son düzenleme:
Istiareye yattim yemyesil ormanlar ucsuz bucaksiz cimenler gormustum ama gerceklesmedi sonuc belki hayirlisi baska bir seydir

çarşamba gün eltim doğum yapacak ikiz iste bana dedim ikizim olursa yazarım

Esmaların Hesaplanması
Eğer üç esma kullanılıyorsa, mesela "Ya Vedudül Kaviül Cami" zikri kullanılacaksa, (Vedud =20) + (Kavi = 116) + (Cami = 113) = 249 eder. Mesela isteyen kimsenin adedi 47, istenenin de 245 ise bunlar da eklenir ve zikir sayısı 541 olur.
Sayılarda önemli olan, zikrin sayısıdır. Yani söylenecek olan sözün tutarıdır. Burada söylenecek söz, ‘Ya Vedudül Kaviül Cami' şeklinde belirlenmiştir.Buna isteyen ve istenenin isimlerinin adetleri eklenmiştir fakat hala bir şeyler eksiktir. "Ya" ve iki kere tekrarlanan "Ül" sözleri hesaplanmamıştır.
"Ya" ve "Ül" sözlerinin tutarları da adede eklenir. Ya, 11 ve Ül, 31 değerindedirler. Ül iki kere geçtiği için 62 olur. 62 + 11 = 73 Bu sayı da 541'e eklenir ve zikir sayısı 614 olur.Yani bu zikir günde 614 adet çekilecek ve zikre 6+1+4 = 11 gün devam edilecek.

Basim sıkıştığında hep ayetel kursi okurum.
Ne yapacağımı bilemedigim zaman hep derim "Allahim eğer hayirliysa bu isi yapmami nasip et eğer değilse bir engel cikar " ne zaman boyle desem icim rahat olur.
Gerçekten cok korktugum bir olay vardi boyle dua ettim Rabbime çok şükür hicbir sey olmadi.
Ve tam bir hareketi yapacakken öyle ilginç bir şekilde dondum ki o isten hala sasiririm.

kızlar yokmu baska yazmak ısteyen yazın faydalanalım:)

Bu
Bu sayıları nasıl buluyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…