Uygulayıp Fayda Gördüğümüz Paket Dualar, İstihareler

Esmaların Hesaplanması
Eğer üç esma kullanılıyorsa, mesela "Ya Vedudül Kaviül Cami" zikri kullanılacaksa, (Vedud =20) + (Kavi = 116) + (Cami = 113) = 249 eder. Mesela isteyen kimsenin adedi 47, istenenin de 245 ise bunlar da eklenir ve zikir sayısı 541 olur.
Sayılarda önemli olan, zikrin sayısıdır. Yani söylenecek olan sözün tutarıdır. Burada söylenecek söz, ‘Ya Vedudül Kaviül Cami' şeklinde belirlenmiştir.Buna isteyen ve istenenin isimlerinin adetleri eklenmiştir fakat hala bir şeyler eksiktir. "Ya" ve iki kere tekrarlanan "Ül" sözleri hesaplanmamıştır.
"Ya" ve "Ül" sözlerinin tutarları da adede eklenir. Ya, 11 ve Ül, 31 değerindedirler. Ül iki kere geçtiği için 62 olur. 62 + 11 = 73 Bu sayı da 541'e eklenir ve zikir sayısı 614 olur.Yani bu zikir günde 614 adet çekilecek ve zikre 6+1+4 = 11 gün devam edilecek.

burda mesela isteyen kimsenin adedi 47, istenenin de 245 ise bunlar da eklenir derken bizim ve istediğimiz kişinin isimlerimi benim ismimin ecebed değeri var ama eşimin bulamadım meselesa adı müzellif o zaman ne yapıcaz :KK17:

"Ya Allah Ya Fettah Ya Bais Ya Aziym"

Bu dört isim toplu olarak her gece 1000 defa zikretmek ve buna en az 21 gece devam etmek kaydıyla en kıza zamanda yardıma ihtiyacı olan herkes ''Maddi veya manevi'' mutlaka en güzel şekilde işlerinin halolduğunu görerek hayretler içinde kalır...Lakin bu 4 ismin okumasında her 100 seferde bir Nasr surei şerifesini 4 defa okumak dileğinizin gerçekleşmesini hızlandırır...Özellikle ilim ve hadim işlerinde sıkça kullanılan isimlerdendir...

Bu dört isim toplu olarak her gece 1000 defa zikretmek ve buna en az 21 gece devam etmek kaydıyla en kıza zamanda yardıma ihtiyacı olan herkes ''Maddi veya manevi'' mutlaka en güzel şekilde işlerinin halolduğunu görerek hayretler içinde kalır...Lakin bu 4 ismin okumasında her 100 seferde bir Nasr surei şerifesini 4 defa okumak dileğinizin gerçekleşmesini hızlandırır...Özellikle ilim ve hadim işlerinde sıkça kullanılan isimlerdendir...

burda mesela isteyen kimsenin adedi 47, istenenin de 245 ise bunlar da eklenir derken bizim ve istediğimiz kişinin isimlerimi benim ismimin ecebed değeri var ama eşimin bulamadım meselesa adı müzellif o zaman ne yapıcaz :KK17:
Sanırım harf harf hesaplanıyordu canım. Benım de ısmım yabancı mesela hıcbır yerde bulamadım degerını bır kere bır kıtapta gormuştum dogru mu yanlıs mı bılınmez :KK43:

Aşağıdaki zikri vird edinip her gün en az 10 defa gece yatmadan ve sabah uyandıktan sonra okuyan kimselerin duaları Allahın izni ile çok çabuk kabul olur.

Allahın Esma-ül Hüsnası ile yapılan zikirler çok etkilidir.
Bu zikrin bazı faydaları aşağıdaki gibidir.

• Hiç ümit etmediği yerlerden rızık edinir.
  • Bozulmuş işleriniz yoluna girer ve düzelme gösterir.
  • Yüce Allah maddi ve manevi yardımını sizin üzerinizden eksik etmez.
  • Kalbe Huzur verir.
  • Bolluğa ve berekete kavuşturur.
  • Bilmek ve öğrenmek istediğiniz şeyleri apacık rüyanız da gösterilir.
  • Kimse size kötülük ve fenalık yapamaz.
  • Okumaya devam eden kimse en kısa zamanda isteklerine kavuşur ve zikirin etkisini görür inşallah.

merhaba size bir sorum var ?? esmaul husnalar ters etki yapar mı ?? ben geri dönmesini istediğim kişi için onun sevgisini kazanmak için bolca esma zikrettim ya cami ya vedud gibi ..ama yakın zamanda öğrendim ki sevdiği başka biri varmıs ..ben bunu bilmeyerek okumustum :KK43: benım onun için okudugum dualar esmalar ters etki yapmış olabilir mi yani bana değil de diğer kişiye sevgisi muhabeti artmıs olabilir mi ??

merhaba size bir sorum var ?? esmaul husnalar ters etki yapar mı ?? ben geri dönmesini istediğim kişi için onun sevgisini kazanmak için bolca esma zikrettim ya cami ya vedud gibi ..ama yakın zamanda öğrendim ki sevdiği başka biri varmıs ..ben bunu bilmeyerek okumustum :KK43: benım onun için okudugum dualar esmalar ters etki yapmış olabilir mi yani bana değil de diğer kişiye sevgisi muhabeti artmıs olabilir mi ??

hayir,yapmaz.
Ya Vedud esmasi,eger o insan senin icin hayirliysa onu sana baglar.
hayirsizsa o insanin foyalarini ortaya doker.
demek ki bu insan senin icin hayirsizmis,biraraya gelememeniz gerekiyormus.
uzulme.

hayir,yapmaz.
Ya Vedud esmasi,eger o insan senin icin hayirliysa onu sana baglar.
hayirsizsa o insanin foyalarini ortaya doker.
demek ki bu insan senin icin hayirsizmis,biraraya gelememeniz gerekiyormus.
uzulme.
haklısınız belkide :KK43: bende böyle düşünmeye başlamıstım ama ben dua etmekten vazgecmedim hala ediyorum hani bu içten gelen bişi buna nasıl bir çözüm bulmalıyım ?

merhaba çocuk sahibi olmak için hangi duayı zikretmeliyim kızlar bilen var mı ?

Aşağıdaki zikri vird edinip her gün en az 10 defa gece yatmadan ve sabah uyandıktan sonra okuyan kimselerin duaları Allahın izni ile çok çabuk kabul olur.

Allahın Esma-ül Hüsnası ile yapılan zikirler çok etkilidir.
Bu zikrin bazı faydaları aşağıdaki gibidir.

• Hiç ümit etmediği yerlerden rızık edinir.
  • Bozulmuş işleriniz yoluna girer ve düzelme gösterir.
  • Yüce Allah maddi ve manevi yardımını sizin üzerinizden eksik etmez.
  • Kalbe Huzur verir.
  • Bolluğa ve berekete kavuşturur.
  • Bilmek ve öğrenmek istediğiniz şeyleri apacık rüyanız da gösterilir.
  • Kimse size kötülük ve fenalık yapamaz.
  • Okumaya devam eden kimse en kısa zamanda isteklerine kavuşur ve zikirin etkisini görür inşallah.
Hangi zikir canim o gözünden kaçmış sanırım

-Salatii Tefriciyye, sanirim simdiye kadar 4-5 kere okumusumdur.
Seneler once benim sevdigini dusundugum birisi vardi, onunla hayirlisiysa evlenelim diye niyet ederek okumustum, daha dua biter bitmez, gercek foyasi ortaya cikmisti o kisinin ve ayrildik.
- Ya Vedud, bir zamanlar daha cok
zikrederdim. Insanlarla daha iyi gecinmeyi sagliyor bence.
- Yasin ve Mulk Suresi.
- Kureys , Insirah.
❤️

Siz bilirsiniz yine tabiki ama bence seçtiğiniz esma ya başlamadan önce hepsini bir topluca okuyun derim..

merhaba çocuk sahibi olmak için hangi duayı zikretmeliyim kızlar bilen var mı ?

Meryem Süresi oku bol bol.. Esma diyorsan da Ya Kadir çekebilirsin Ya Kayyum Ya Kayyum veya Ya Muid Ya Mübdi Ya Muhyi ....çekebilirsin güzel olur..

Esmaların anlamlarına bak..ona göre oku...birde okurken en çok hangisini için okumak ıstıyorsa ona devam et..

Ya Kayyum Ya Hayyum olacak yukarıda ıkısını de aynı yazmısım düzeltemedım..

Merhaba. Benim harika giden evlilik yolunda bir iliskim vardi. Hala beraberiz ama bana deger veren onemseyen eski insan yok. Elimden geleni yaptim ama dua etmek istiyorum. Ya vedudu nasil okuyacagimi tam olarak bilemiyorum. Ne kadar sayiyla kac gun yapacagim. Yardimci olursaniz cok sevinirim

180 tane ya semı...sevındırıcı haber almak ıcın
ya vedud cookk okurumm
ıs ıcınn denenmıstırr...ali imran suresı
her dua esma sure bence cook guzelll...ıyı kı dualarımız var..allaha daha cook yaklaşıyoruz
ve bırcookk dua okuyorum
ınsırah fetıh vakıa yasın..

Merhaba. Benim harika giden evlilik yolunda bir iliskim vardi. Hala beraberiz ama bana deger veren onemseyen eski insan yok. Elimden geleni yaptim ama dua etmek istiyorum. Ya vedudu nasil okuyacagimi tam olarak bilemiyorum. Ne kadar sayiyla kac gun yapacagim. Yardimci olursaniz cok sevinirim

X