Uygulayıp Fayda Gördüğümüz Paket Dualar, İstihareler

Kızlar bende bu ara çok sıkıntılıyım iş arıyorum olmuyor evde mutlı değilim yalnızım evden dışarı çıkmaz oldum hatta odamdan o_Oİnceledim forumu ama tam olarak bilemedim ne okuyacağımı en azından hayırlı bi işim olsun istiyorum sabrediyorum bekliyorum ama yok olmuyor :110:Sizin varmı önerebileceğiniz dualar

Kızlar bende bu ara çok sıkıntılıyım iş arıyorum olmuyor evde mutlı değilim yalnızım evden dışarı çıkmaz oldum hatta odamdan o_Oİnceledim forumu ama tam olarak bilemedim ne okuyacağımı en azından hayırlı bi işim olsun istiyorum sabrediyorum bekliyorum ama yok olmuyor :110:Sizin varmı önerebileceğiniz dualar

Canım önce şu sıkıntılı durumdan kurtulmak için bol bol İnşirah oku canım sayı yok boll.
Sonrası zaten iplik sokugu gibi gelecek görürsün :KK66: :KK66:

Screenshot_2015-10-31-00-17-15.png

Faydasını gördüm çok şükür Rabbimin her isminin güzelliği var
Play storede pro vakit diye bi program var orda her güne bi zikir cikiyo anlamiyla birlikten her gün mutlaka çekiyorum sizlerede tavsiye ederim arkadaşlar

Namazlardan öncede sürekli uyari ya
Yani ezandan önce :) bana cook iyi geldi bu konuda program arkadaşlar sizede tavsiye ederim birçok özelliği daha var
A52dVL.png

Insallah Rabbim tez zamanda hayırlısıyla verir istediğini .Bende senin gibiyim bir turlu işe giremiyorum başvuru yapiyorum dua ediyorum surekli ama hala hic ses yok..Eve kapattım kendimi bunaliyorum artik yoluna girmiyor birturlu...

Insallah Rabbim tez zamanda hayırlısıyla verir istediğini .Bende senin gibiyim bir turlu işe giremiyorum başvuru yapiyorum dua ediyorum surekli ama hala hic ses yok..Eve kapattım kendimi bunaliyorum artik yoluna girmiyor birturlu...
İnşallah canım gerçekten kötü bi durum bütün arkadaşlarım işe girdi ben birsürü yere başvuruyorum olmuyo her işimde öyle şansızım kısmetsizim :oops:Hayırlısı olsun sabrımıza değsin inşş allah hayırlı kapılar açsın

İnşallah canım gerçekten kötü bi durum bütün arkadaşlarım işe girdi ben birsürü yere başvuruyorum olmuyo her işimde öyle şansızım kısmetsizim :oops:Hayırlısı olsun sabrımıza değsin inşş allah hayırlı kapılar açsın
İnsallah canım inşallah Rabbim bu mübarek günün hürmetine verir insallah hayırlısıyla :KK16:

bu arada evli arkadaşlar evlenmeden önce bir dua okudunuz mu tavsiye edebilceğiniz dua , esma var mı?

bu esma vesvese için mi okunuyor biraz açarmısınız nasıl bir sorununuz vardı nasıl bir düzelme oldu ? bende okumak istiyorum.
sürekli kaygı eskıden yaşanılan kotu olayları kafaya takıp işime gücüme bakamıyordum bunu okumaya baslayınca vesveselerimden kotu dusuncelerımden kurtuldum kesınlıkle tavsıye ederım:KK51:

X