Uyanırken... böyle bir şey yaşayan var mı?

Masmavi_

Dünya’yı sevgi kurtaracak..
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2014
2.717
2.838
Merhaba hanımlar, sormayacaktım aslında ama merakıma yenik düştüm.
Sabah uykunuzdan Allah'ın herhangi bir ismini söyleyerek uyandığınız oldu mu hiç?
-Sizce bu durumun özel bir anlamı falan var mıdır? Duanın gücüne inanan bir insan olduğum için aklıma takıldı.

Ben bazen dua okuyarak uyanıyorum.
Aksam yatarken belki aklinzsa kalmistir. En iyisi ismin ankamina bakin boa vaktinizde çekin

Evet benim oldu. Ben Ya Halim ismini söyleyerek uyanmıştım. O zaman ben de bunun ne anlama gelebileceğini merak etmiştim ama araştırmadım.

Hangisini söyleyerek uyanıyorsun mesela?
"Ya Vedud"
Ben bazen dua okuyarak uyanıyorum.
Aksam yatarken belki aklinzsa kalmistir. En iyisi ismin ankamina bakin boa vaktinizde çekin
Allah'ın sürekli zikrettiğim birkaç ismi var, ama özellikle bu esmayı hiç zikretmemiştim.
Evet benim oldu. Ben Ya Halim ismini söyleyerek uyanmıştım. O zaman ben de bunun ne anlama gelebileceğini merak etmiştim ama araştırmadım.
Aslında ben de araştırmayacaktım ama ilk mesajımda da belirttiğim gibi merakıma yenik düştüm.

Sevgisini istediğiniz biri var mı. Bu esmayı özellikle bunun için okurlar diye biliyorum.

ben geçen gün FELAK suresini okuyarak uyndım..

ben genelde hiç bilmediğim duaları sureleri rüyamda okuya okuya ezberlerim. nasıl olduğu hakkında bir fikrim yok ama rüyamda okuturlar ve sürekli okurken uyanırım, uyandığımda da ezberlemiş olurum. hiç araştırmamıştım yalnız değilmişim demek.

masallah
cok ilginc gercekten..
okudugunuz günlük dualar zikirler varmi ?

konu sahibi
bende bir defa Allah diyerek uyanmistim..

masallah
cok ilginc gercekten..
okudugunuz günlük dualar zikirler varmi ?
konu sahibi
bende bir defa Allah diyerek uyanmistim..

evet yeni başladım gerçi ama hergün 100 Estağfirullah el azim, 100 Allahhümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed, 200 La ilahe illallah, 100 Allah Allah
bunları çekiyorum.

bende bir kaç defa dua ederek uyandım.eğer gece dua ederken uyuyrsnız belki o yüzden oluyordur

bende bir gece inşirah suresi diyerek uyandım.
o sıralar da çok sıkıntıdaydım. bir şeyin olmasını çok istiyordum ama çok zor diyordum.
ve ne zaman bir şey için çok zor , imkansız desem hiç şüphesiz bu sure nette karşıma çıkıyor . Rabbimin bir hikmeti sanırım.

manasını da yazayım inşirah'ın

Biz senin göğsünü açıp genişletmedik mi?

.Yükünü senden alıp atmadık mı?

O senin belini büken yükü .

Senin şânını ve ününü yüceltmedik mi?
. Elbette zorluğun yanında bir kolaylık vardır.

Gerçekten, zorlukla beraber bir kolaylık daha vardır.

Boş kaldın mı hemen (başka) işe koyul,

Yalnız Rabbine yönel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…