Utanarak soruyorum akıl verin kızlar ne olur..

Hahah bu cümle ne kaldı diyodum.

var canım var severler

:18::18::18::18: ayy okadarda laf söyledik napiciz şimdik

Allah bizim gibileri ıslah etsin,neyse en azından ibretlik bir mesajla karşılaştık da bu haftalık gereken ibretimi depo ettim.Samanyolu izlememe gerek kalmadı,elektirikten tasarruf.Allah razı olsun

Allah bizim gibileri ıslah etsin,neyse en azından ibretlik bir mesajla karşılaştık da bu haftalık gereken ibretimi depo ettim.Samanyolu izlememe gerek kalmadı,elektirikten tasarruf.Allah razı olsun

Yahu konularıda hep bi vajina kokusu mevcut çok ilginć bukadar şey kullanıp hala kokuyosa bize değil dr a sor arkadaş napalım biz

Önemli olan bir de senin ne istediğin değil mi sence ?

Açıkçası temiz-pak olmazsam kendime özgüvenim azalır ve yakınlaşmaktan kaçınırım dolayısıyla ne fantezi kalır ne bişiy...

Şuan yıkıldım yaaa
Allah da seni güldürsün e mi?

Konu sahibi bence bir erkeğe bu kadar yüz verme isteklerinin önüne geçemezsin sonra.
Ayrıca ilk kez bundan hoşlanıldığını duyuyorum.
Ben azıcık çıksa rahatsızlık duyuyorum acaba ne düşünüyor hakkımda diye yahu

Şaka maka bazı ecnebiler yapıyor bunu.Benim Fethiye'de çalışan bir kuaför tanıdığım vardı,bazı kadınlar tamamen aldırmıyorlarmış,bazıları kalp şekli falan bırakıyorlarmış,üçgen bırakan da var

Çizgide güzel oluyor ah gençlik ah

Rus komsum (kadin) bana demisti ki, Rus erkekler genital kilsiz kadinlardan kesinlikle hoslanmiyor, kendilerini 6 yasindaki cocuga bakan pedofiller gibi hissediyorlarmis. Rus erkek isteyen varsa bilginize sunarim

Bikini dizayn yazın Google'a. Sadece kıl bırakarak değil, değişik resimlerle simle vs yapılıyor.

Son düzenleme:
Bikini dizaynı yazın Google'a. Sadece kıl bırakarak değil, değişik resimlerle simle vs yapılıyor.

Biliyorum onları bir de vajazzle diye bir şey vardı bir ara reklamlarını görüyodum,denesek mi?Ama konu sahibi biliyordur bayağı ilgili biri vajinayla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…