Utanarak soruyorum akıl verin kızlar ne olur..

bynmtf

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2014
54
1
Arkdşlar ben lazer epilasyona başladm 1 hafta sonra ikinci seansa gitcem bikini bölgemide yaptırıyorum ve duydum ki bazı erkekler evlenince bazen vajinanın birz kıllı olması hoşuna gidermiş nişanlmada azck çıtlattm ilerde arada onunda hoşuna gidecek gibi ne yapcamı şaşırdım akıl verin ne olur ne yapaym o bölgenin lazerine devam etmeyim mi napıyım

Bence nişanliniza bunu açıkça sorun hem zaten bir seans gitmissiniz istemiyorsa birakirsiniz

Lazere gidiyorum, etkisini görüyorum galiba. Böyle kıl olmayınca temiz olunca mutlu oluyorum falan diyebilirsin

Bence nişanliniza bunu açıkça sorun hem zaten bir seans gitmissiniz istemiyorsa birakirsiniz
Ama tertemiz daha güzel olmaz mı ben yaptrmayı çok istyrum nişanlmda hiç çıkmayınca nasl olcak hep öyle bazn gelmş halide ii olur Dior tüm vücut yaptryrum parayıda peşin ödedim bn yaptrmak istyrm ama konuda çok tartışan çift varmış napcamı şaşırdım

Lazere gidiyorum, etkisini görüyorum galiba. Böyle kıl olmayınca temiz olunca mutlu oluyorum falan diyebilirsin
Diyorum ama bana hiç çıkmayıncada bir garip olur Dior birz fantazisine kaçıyor bende temiz sevyrum çok kafam karışık

E bence de öyle ama erkeklerin ne zaman ne isteyecegi belli olmuyor :) karar sizin tabi ben hamilelikten sonra hormonlar yüzünden tekrar cikiyormus diye duydum ama emin degilim siz iyice arastirin ve tekrar konusmayi deneyin
Hi tabi parasini da vermissiniz bilemiycem...

Cidden erkeklerin ne isteyeceği belli olmuyor kıllı görselerde ıyy kıllı derler :) tertemiz iyi olur die düşünmüştüm başlarken sonra nette böyle bşy duydum nişanlıma sordum o da öyle düşünüo 1 hafta sonrada 2. Seans var ne yapcağmı şaşırdım ay bu erkekler nie böyle ya sapık gbi deli oldum kafam çok ama çok karışık

Yok ya sapiklik deil :)) iste biraz farklilar bi de daha yeni evlenecek tabi onun heyecani fanyeziler falan normal yani ama yarin öbür gün de temiz daha iyiymiş derse hiç şaşırma canim:)) hamilelikten sonra tekrar cikma meselesini arastir ona da söylersin bak cikiyormus tekrar diye belki kabul eder

Bu bölgeye lazer yaptırmak zararlı olmuyor mu ya? Çok merak etmişimdir çünkü bende yaptırcam ama nasıl bilmiyorum zararı olur falan diye😳

Evlendikten sonrada temz daha iyiymş derse kafasını kırarm o zmn :) konuyu açıncada tartışmaya başlıyoruz lazeri bayan yapyr yinede deli gbi kıskanıo, ayrlrsak falnda üzülürüm onun yüzünden yaptırmadğma evlenirsekte o zmn problem yapar, şimdi senin dediğin gibi doğmda çıkyrmuş desem malmısn o zmn ndn o kdr para verip yaptırıon der bir garip bnm ki bana Dior ki hiç çıkmayıncada hep aynı hep aynı köşe gibi ne o öyle Dior koptum ya :)

Bu bölgeye lazer yaptırmak zararlı olmuyor mu ya? Çok merak etmişimdir çünkü bende yaptırcam ama nasıl bilmiyorum zararı olur falan diye😳
Cnm ben doktora sordum bir zararı yok o ışın kıl köklerine kadar anca iniyor zaten cilt altına çok ulaşmıo zararı olmaz korkma dedi. Cnm o değilde sevgilin nişanlın yada eşin varsa sor bir bnm durumuma düşme sonra malum erkeğin ne istiyeceği hiç belli olmuyor :)

Ben de koptum şu anda :)) canim kaç yasindasin bilmiyorum ama her konuda böyle olacak muhtemelen madem istemiyor bence kararina saygi duy neticede kocan olacak sonra vazgecerse verir parasini yaptirirsin :) ya da su merkezle bi konuş erteletebiliyor musun lazer hakkini yani düğünden bi kaç ay sonrasina erteletebilirsen ikiniz için de ne istediğiniz daha netlesmis olur

Biz kadınların arasında ,böyle fantezileri isteyen var mıdır diye düşünüyorum şuan (=

20 yaşmdaym ama ilk seansa başladm seneye yaz düğün olma ihtimali yüksek, deli edio bni kılın neresinden fantazi yapcak bilmiyorum, korkuom bu seferde evlenincede başka kadnlara yönelirse die malum duyuyoruz yatak yüzünden ayrılan çift çok

Diyorum ama bana hiç çıkmayıncada bir garip olur Dior birz fantazisine kaçıyor bende temiz sevyrum çok kafam karışık

Açık açık konuş o zaman bence.
Bende eşimde kılı hiç sevmiyoruz, sende onun fikrini sor istersen

Açık açık konuş o zaman bence.
Bende eşimde kılı hiç sevmiyoruz, sende onun fikrini sor istersen
Aslında o da sevmiyor ama ilerde hoşuma gider belki Dior hep aynı olmasıda olmaz Dior net bşy söylemio lazr yaptrdğm için çok kısknyr kadn bile olsa görmsn bir yerini Dior tartşmaya başlyrz snra adam akıllı bu konyu konuşamyrz ki

Vardır çünkü kocanı mutlu ediyor olmak kadınıda mutlu eder ve buda haz verir :)

Cıx yanlış anladınız =(
Ben durumun tam tersini düşünüyordum (=
Açık açık yazmayayım dedim.
Yani bir kadın , adamda kılı olunca farklılık olabileceğini düşünüyor mudur diye düşünmüştüm ben..

Vardır belki bnmkiyle bu konuyu tartışırken bende hiç çıkmasa nasl olur hoşuna gider mi bnce gitmez dedi o zmn düşünmüştüm bunu :) belki bianda hoşuna gider yaparken belli olmaz ki :)

Baslarim fantazisine. Beni asla oyle goremez o. Pislik ya kil. Temizle gitsin. Rahat edersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…