Utanarak soruyorum akıl verin kızlar ne olur..

Biliyorum onları bir de vajazzle diye bir şey vardı bir ara reklamlarını görüyodum,denesek mi?Ama konu sahibi biliyordur bayağı ilgili biri vajinayla.:KK53:
Minik taşlı olan mı o? Onun tene tutunması zor oluyor, kopuyor hemen. Ama resim daha kalıcı, kınayla filan yapılanı var.

Şuan yıkıldım yaaa:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
Allah da seni güldürsün e mi?:KK14:

Konu sahibi bence bir erkeğe bu kadar yüz verme isteklerinin önüne geçemezsin sonra.
Ayrıca ilk kez bundan hoşlanıldığını duyuyorum.
Ben azıcık çıksa rahatsızlık duyuyorum acaba ne düşünüyor hakkımda diye yahu:KK14:

Benim fobim var zaten acaba kıl çıktı mı gördü mü. Sakın bakmaaaaa diye çığlık atarım. Kazara kıl kalmışsa görür diye :KK60:

umrumda değil yani adam sever mi sevmez mi banane ben sevmiyorum. :KK53:

Evet kızlar biz burda 3 kişi olarak iki yakn arkdşta yorum yaparak amacımıza ulaşmış bulunuyoruzzzz.. yuppiiiiii :) kıllı iyidir kıllı :KK70:

Hahaha bende biliyorum,o bölgedeki kıllardan dolayı tahrik olabiliyorlarmış..Enteresan varlıklar işte..Tutup kaşıçaklar mı kıllarla mı oynucaklar bilinmez tabi..

Evt kızlar başka hangi şekiller veriliyor öğrenelim, kalp mı koyup alyrlarmş? :KK70: kehkehhkehhhh

Ah patron, beyin nakli şart ama maalesef yapılamıyor dediğinde kaba buluyorduk sözlerini, ver mübarek elini öpeyim:KK14:

X