Utanarak soruyorum akıl verin kızlar ne olur..

Erkek sonuçta derken? Ben de kadınım sonuçta. Ben de bir anda daha büyük bir penis arzulayabiliyorum. Ama bakıyorum eldekiyle yetiniyoruz napçaz. :KK53:

O değil de her şeyi adama sormayıverin ya. Kendi vajinan hakkında kendi fikrin olsun. Ben gıllı sevişmek istiyom de canımı ye. Öyle çık adamaın karşısına.

Ayyyyy sen beni öldürücen :KK60: :KK60: :KK60:

Konı bi tek bana mı garip geldi . Lazer gayet güzel bi olay bende yaptırıyorım ve kimseye sormak aklıma gelmedi. Adamın bi anda grup fala canı çekerse ne yapacaksın erkek sonuçta

ay bibi ya uyuz oluyom ben erkek sonuçta böyle ister şöyle ister. Bizim isteklerimiz fantazilerimiz yok mu yani? :KK17::KK60:

Bu konudada eşim demiş :KK24::KK24:

Kızlar sürekli duş almama ve vajinamı sürekli hijyenk mendillerle silmeme rağmen pis bir koku var hergün iç çamaşırımı hergün değştiriyorum hem akıntm hemde akntıyla beraber idrar geliyor ne yapcağmı bilmyrm nasıl gitcek bu koku ilşkiye girmeden önce duş alyrm ama eşm koktuğunu söylüyor ne yapcam yardm edin ne olur :KK5:

Son düzenleme:
Bence yaşlar küçük iki tarafında karakterleri oturmamış birde evleneceğiz diyorlar.O onu kıllı vajina hayalinden kıskanıyor ,o diğerini lazer yapan "kadından".Allah akıl fikir versin.Hayatının merkezine bir erkeği koymak bu olsa gerek.Kıllarını bile ona sorup aldırmak.:KK4:

ben bi erkeğin kıllı bi kadın seveceğini hiç sanmıyorum :KK9::KK9:
tam tersine temiz olsun ki çekiic olsun ister o yüzden kafam karıştı bu konuda:44::44:

Evlendikten sonrada temz daha iyiymş derse kafasını kırarm o zmn :) konuyu açıncada tartışmaya başlıyoruz lazeri bayan yapyr yinede deli gbi kıskanıo, ayrlrsak falnda üzülürüm onun yüzünden yaptırmadğma evlenirsekte o zmn problem yapar, şimdi senin dediğin gibi doğmda çıkyrmuş desem malmısn o zmn ndn o kdr para verip yaptırıon der bir garip bnm ki bana Dior ki hiç çıkmayıncada hep aynı hep aynı köşe gibi ne o öyle Dior koptum ya :)
Lazerden önce ağdayı kendiniz mi yapıyordunuz?
Lazeri istememsinin sebebi, dediğiniz gibi kıskanması olabilir. Siz parasını da verdiyseniz, seanslarını bitirin. İlle de bu ne böyle derse, bikini dizaynı filan yaptırırsınız değişiklik olsun diye.

sıyah göz kalemiyle ıstedıgı sekılde kıl çizersin..

Konu sahibi arkadaşım;
Bir şeyi daha az beğenmekle,tercih etmekle o şeyden nefret etmek tiksinmek farklı şeylerdir.Adam kıllı seviyor olabilir ama bu demek değil ki kılsızı görse tiksinecek,kendini yerlere atacak,başını dağlara vuracak,geceler boyu ağlayacak.En fazla ilk zamanlar bakmamaya çalışır zamanla alışır,bu kadar büyütmeyin kafanızda.

Ben bu sorunu kendim için değil bu yüzden gerçekten tartşma yaşamış çiftler olduğu için yazdım amaç fikir almak yaşayan varmış bu sorunu die. İkincisi benim rahatsızlığm var mantar var ve kimseden doğru düzgün birine cvp alamadğm için açtım bir kaç defa böyle konu. Bigün geri dönşü olmyn ve eşinzn isteklrini karşlmyn bşy yaptrırsanz o zmn anlarsınız. Ayrıca açtğm konularn hepsi bna ait deil arkdşlarımında yazdğı oldu. Bu site bayanların kafasna takılanları birbirlerine sormak için var.

Evlendikten sonrada temz daha iyiymş derse kafasını kırarm o zmn :) konuyu açıncada tartışmaya başlıyoruz lazeri bayan yapyr yinede deli gbi kıskanıo, ayrlrsak falnda üzülürüm onun yüzünden yaptırmadğma evlenirsekte o zmn problem yapar, şimdi senin dediğin gibi doğmda çıkyrmuş desem malmısn o zmn ndn o kdr para verip yaptırıon der bir garip bnm ki bana Dior ki hiç çıkmayıncada hep aynı hep aynı köşe gibi ne o öyle Dior koptum ya :)

:KK14: :KK14::KK14:

ay bibi ya uyuz oluyom ben erkek sonuçta böyle ister şöyle ister. Bizim isteklerimiz fantazilerimiz yok mu yani? :KK17::KK60:

Sen sus kadınsın sen , önemli olan erkeğin istekleri , düşündükleri .
Kadının ne önemi var ki :KK50:

Kıldan hoşlanan erkek mi varmış, bi yaşıma daha girdim :KK53:
Genelde bayanların temiz olmasını istemez mi erkekler?
Konu mu saçma, ben mi saçma düşünüyorum var bişeyler?:KK53:

Ben bu sorunu kendim için değil bu yüzden gerçekten tartşma yaşamış çiftler olduğu için yazdım amaç fikir almak yaşayan varmış bu sorunu die. İkincisi benim rahatsızlığm var mantar var ve kimseden doğru düzgün birine cvp alamadğm için açtım bir kaç defa böyle konu. Bigün geri dönşü olmyn ve eşinzn isteklrini karşlmyn bşy yaptrırsanz o zmn anlarsınız. Ayrıca açtğm konularn hepsi bna ait deil arkdşlarımında yazdğı oldu. Bu site bayanların kafasna takılanları birbirlerine sormak için var.

Evet şekerim,haklısın mağdur bıraktık seni de kusurumuza bakma artık.O kırmızılı yer de tam ibretlik,en son Gerçek Kesit izlerken böyle tüylerim tiken tiken olmuştu.Kızlar kınamayın,kınadığınız başınıza gelir.:KK19:

Son düzenleme:
Kıldan hoşlanan erkek mi varmış, bi yaşıma daha girdim :KK53:
Genelde bayanların temiz olmasını istemez mi erkekler?
Konu mu saçma, ben mi saçma düşünüyorum var bişeyler?:KK53:

var canım var severler :KK53::KK53:

Evet şekerim,haklısın mağdur bıraktık seni de kusurumuza bakma artık.O kırmızılı yer de tam ibretlik,en son Gerçek Kesit izlerken böyle tüylerim tiken tiken olmuştu.Kızlar kınamayın,kınadığınız başınıza gelir.:KK19:

:18::18::18::18: ayy okadarda laf söyledik napiciz şimdik :KK53:

X