Üstüne görmüşüm hamıleymısım!!

Normalde 4 ,5 gün yogun kanamam oluyordu.Kafam çok karışık.

canım olabılır senı umöutlandırmak ta ıstemıyorum ama bana var gıbı gelıyor degısık oluyor her zamankıden farklı bıde arkadasım dedı hamıle kalmadan 2-3 ay oncedı adet kanama mıktarı duzenı degısıyormus vucut haıle kalmaya çalıştıgı için eger bu ay olmazsa (bence anne adayısın ) sonra olacak obur aya olur.

canım benimde çok düzenli giderdi ama son bir kaç aydır sadece üç yada dört gün sürüyor normalde altı yedi gün olurdum

darısıı bnm vee istyeenlerın başınaaa inş.

AMİİNNNNN

bendende kocaman amınn hanı dıolar ya stres yapma olmaz dıe ben bu ay çok stres yaptım dusunuyordum hep once tabıkı allah veren o olacak oldumu oluyor yanı
ben çok dua ettım rabbım kabul ettı senın ıçınde edrım hayırllısı ıle kucagına alırsın insallah

Kızlar kafanızı bulandırmak istemem ama aslında üstüne görme diye birşey yokmuş yani hamile olupda üstüne lekelenme kanama şu bu olması çok normal sayılmaz bunun çeşitli sebepleri olabilirmiş ne bileyim düşük ihtimali dış gebelik ihtimali gibi şeyler çünkü hamileyken hiç bir kanama normal sayılmazmış sadece yerleşme lekelenmesi hariç yani sonuçda hamileyken olan lekelenmelerin hepsinde bir risk mevcuttur ama sonuçda hiç bir sebepde çıkmayabilir hamilelik normal devam eder gider.Benim ilk hamileliğimde tam gününde ama tam gününde leke geldi aa adet olmuşum dedim ama arkası gelmedi ertesi gün tekrar birazcık leke ve bitti bana hiç normal gelmedi acaba üstünemi gördüm diye düşündüm kan testi yaptırdım hamileyim ama düzenli çift katlamıyor yeterli yükselmiyor ve bir hafta sonra tekrar bir lekelenme başladı sonuç dış gebelik.Yani temkinli olmakda fayda var bunun için yazdım sizler yinede böyle durumlarda kanda gebelik baktırın çift katlayıp katlamadığına baktırın bu arada canım hayırlı olsun senin hamileliğinde inşallah allah tamamına erdirsin.

Son düzenleme:
tırtılcımmmm çok sevindimmmm allah kucağına almayıda nasip etsin inşaallah... göz açıp kapayıncaya kadar geçsin bu dokuz ayın çok güzel bir duygu olsa gerek...

Hayırlısı olsun canım,Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin..:Saruboceq:
Darısı tüm bebiş isteyenlerin başına...
:ecrin_bebek::Saruboceq:

canım benım beta hcg 4 haftalık 2 gunluk hamıle ıken 450 çıktı pazartesıydı carsamba yanı yarın bırdaha baktıracagım.insallah kötü bişi yoktur .yarınkıde erken gebelıkte lazımmış 2-3 gunde 2katına çıkması lazımmıa veya artıs gostermesı lazımmıs çarsamba 800 lu deger cumaya da 1400 lü deger olması lazım dr ole dedı
ben çok umutlandım bakalım hayırlısı

tırtılcımmmm çok sevindimmmm allah kucağına almayıda nasip etsin inşaallah... göz açıp kapayıncaya kadar geçsin bu dokuz ayın çok güzel bir duygu olsa gerek...

amın ınsallah bıraz korku basladı evham yapıyorum yarın kı hcg degerını akşam alırım rahatlarım gercı dr yasın kucuk dıs gebelık olma ıhtımalı az dedı ama ınsan kaybedecek dıe korkuyor

tebrik ederim canım
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

canım çok tesekkur edrım çok saolun destegınıze bende sabırsızlanıyorum hayırlısı
diş hekımı oldugunu gordum .hamılelıklte diş tası temızletmesı yapabılırmıyım senede 1 kere yaptırıyordum gercı goruntu rahatsız edıyor saglıkla ılgılı ıltıhap falan yok yardımcı olursan sevınırım

Tebrik ederim.Allah sağ salim kucağına almayı nasib etsin.Bizlere de dua et arkadaşım.

dua edrım aarkadasım dıger arkadaslarada soyleddım arefe gunu yanı pazar gunu mubarek gun bu gunde1000 ihlas oku hepsı besmele ıle sonra sevabını peygamberımıze bagısla ve dua et oluyor ogun senın ıçınde ozellıkle dua et ben dua ıle olduna ınanıyorum sahura kalktımız vakıt imsaktan 60 -30 dk once o zaman aglıyarak yapılan dua gerı cevrılmıyor. yagmur yagarken cuma vaktı hep dua ettım sızın ıçınde edecegım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…