Üstüne görmüşüm hamıleymısım!!

canım benım beta hcg 4 haftalık 2 gunluk hamıle ıken 450 çıktı pazartesıydı carsamba yanı yarın bırdaha baktıracagım.insallah kötü bişi yoktur .yarınkıde erken gebelıkte lazımmış 2-3 gunde 2katına çıkması lazımmıa veya artıs gostermesı lazımmıs çarsamba 800 lu deger cumaya da 1400 lü deger olması lazım dr ole dedı
ben çok umutlandım bakalım hayırlısı

canım beta hcg 450 ise ve 48 saattede çift katlamışsa zaten dış gebelik olma ihtimali yok sayılır lekelenmende bitmişse korkma artık yok lekelenmen devam ederse yada başlarsa progestan takviyesi verir zaten benim bu hamileliğimde ilk aylarda 4 -5 kere lekelenme yaşamışdım ama şükür birşey olmadı 33. haftama girdim inşallah tamamına ererim darısı sizlerin başına.

Canım tebrikler. :hooray: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq: :nazar:

tesekkurler darısı ısteyenleree
degısık bı heyecan oluyor et sevmem bebegım için et yıyorum sut hıç ıçemem ama gunde 3 bardak ıcıyorum xorluyorum kendımı :)
insanın butun hayatı alışkanlığı degısıyor
isteyen herkese rabbım yastsın guzel duygulaar bunlar"

bende hamileyim ve 2.5 haftalık hamileyim.Bendede kanama oldu hastalandım zannetmiştim.Ama kesildi.Test yaptım hamileymişim.Doktor alttan muayene etti.Ama ben şu anda korkuyorum.Arkadaşlarım keşki alttan muayene ettirmeseydin dedi.Birşey olurmu sizce bilen varmı

Hayırlı olsun, Allah kucağına almayı nasip etsin...
Bende yeni hamileyim banada alttan baktı ve zarar gelmeyeceğini anlattı doktor...
yeni hamileliklerde karından görünemiyo, içini rahat tut...

X