Üstüne görmüşüm hamıleymısım!!

txixrtxixl kelebek

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
1.170
11
http://www.kadinlarkulubu.com/hamil...7-beta-hcg-2-haftalik-gebelikteki-degeri.html
buraya gelısmelerı yamıstım tam hamıle degılım adet olacagım derken leke kanamaya donsun beklerken leke kesıldı dr ustune gormussun dedı 5 gun bekledım bugun ecz den test aldım çift çizgiyi gordugum gıbı dogru dr'a gıttım.ve kan testı verdım dr çıft cızgı cıktıysa hamılesındir
dedı hemen sonra yuncuye gıttım yelek için yün aldım yelek orecegım

hayirli olsun canim...
allah saglikla kucagina almayai nasip etsin..
ne güsel bir sürpriz olmustur senin icin:)

ewet gecen gece olmayacak seylerı canım cekti (kuru kayısı )esım dedı yaa bı acaıpsın gecenın 11 de sabah alayım dedı. getirdı azcık yedım bıraktım.mıdemde bulanıyordu heralde margarın doundu dıye dusunmustum.beklemıyordum oldu rabbım ısteyen herkese versın
çok sevındım

Tebrik ederim canım büyük bir süpriz olmuş desene
Allah kucağına almayıda nasip etsin işallah :1hug:

Arkadaşlar benimde bu ay 4.denemem.Bu ay reglimde bir değişiklik oldu.Önce kahverengi akıntım oldu cuma günü.Sonra cumartesi günü bir kaç damla devem etti.Pazar günüde regli oldugumu sandım ama her zamankinden farklıydı.Daha az kanamam oldu ve bu gün artık kanamam yok denecek kadar az.Acaba üstünemi gördüm.Kan tahlili yaptırsam çıkarmı bayramdan sonrayımı bekleyeyim morelimi bozmak istemiyorum.İçimde bir ümit var.Başım dönüyor,arada bir midem bulanıyor.Üşütmüşte olabilirim kafam çok karışık.Bu belirtileri yaşayıp hamile olduğunu öğrenen oldumu.

arkadaşım aynısı geçen ay benimde oldu... 3 güncük sürdü reglim.. acaba dedim bende ama adet bitiminden 10 gün sonra test yaptım sonuç negatif çıktı..(
bu ay gene bekliyorum 8 i gibi olucam .. inşaallah hepimiz hamile kalırız..:))

hayırlı olsun darısı bize dr. hastane hangisi tedaviyle mi oldu canım

canım kendılıgınden oldu . isteyelı daha 3 ay olmustu ama gecen sne de belırlı aralıklarda 4 ay ıstemıstık toplam 7 ay denedık olmadı. bunda oldu işteee olacagı varmıs stres te yaptım dıolarya stress yapmayın dıee çokta yaptım olcagı varsa oluyor

Tebrikler canim rabbim hayirlisiyla saglikla kucagina almayi nasip etsin

darisi hepimizin basinaaaaaaa

benım onlar gecen ay oldu ama yınede bıldıgımız adet gıbıydı sonu
senın farklı tam adet olmaıssın
normalde ne kadar suruyor adetın ?
benım 8 gun suruyordu bu 24 kasım akşam ustu leke geldı kahverengı salı carsamba yıne kahverengı persembe açık bej cumaya leke bıttı ama persembe adet olmam lazım dı.
ewet kan tahlılınde çıkar bence persembeye kadar bekle kan ver cuma sonucu alırsın
benımde arar ara bulanıyordu ama adete yakın son 1 hafta hep bulanırdım adet olunca rahatlardım ben son hafta lekeyı gorunce hıh dedım olmadı ama bulantım gecmedı gece uykum çok bolunuyordu
bence once eczden test al bak eger varsa bellı olur bence vardır gıbı gelıyor

canım benım regl leke leke oldu tam bı regl olamadım ınşallah olur haber ver tamam mı

Normalde 4 ,5 gün yogun kanamam oluyordu.Kafam çok karışık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…