Üstüne gören bayanlarda hamileliğin başka belirtileri yokmu?

pamukhelva_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2011
7
0
Arkadaşlar merak ettiğim birşey var bu üstüne gören bayanlarda hamileliğin başka belirtileri olmuyormu ki hamile olup olmadıklarını bilmiyorlar?Ne biliyim kusma,mide bulantısı,baş dönmesi vb.

ya bende adet gbi kanamadan sonra şüphelendim çünkü farklı olarak bel ve kask ağrım vardı (çok fena)yine test yaptm yani 3. ve yine silik.....2 günden beride göğsüm ağrıyo ve beklemedeyim ve yaklaşk 1 hafta sonra yine adet geliyo o zaman anlaşılır peki senin cnm

ya bende adet gbi kanamadan sonra şüphelendim çünkü farklı olarak bel ve kask ağrım vardı (çok fena)yine test yaptm yani 3. ve yine silik.....2 günden beride göğsüm ağrıyo ve beklemedeyim ve yaklaşk 1 hafta sonra yine adet geliyo o zaman anlaşılır peki senin cnm

Ben hamile değilim canım. Yani inşallah değilimdir. :S bende hiçbir belirtisi yok. Zaten nişanlım boşalmadı zevk suyundan şüpheleniyorum.Üstünede normal adet gördüm bir ara karnım ve belim ağrıyordu ama sanırım üşüttüğüm için çünkü şuan öyle bir sorunum yok. Ama yinede korkuyorum hamile olabilirmiyim diye.

X