Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

Sizin hayırlı dileklerinize en tez zamanda kavuşmanız niyeti ile 7 kere okudum Rabbim mutlu huzurlu sağlıklı hayırlı bereketli ömürler versin
Buraları biraz canlandırmak lazımBen de sizin hayırlı dilekleriniz içn 7 tane okudum. Rabbim inşallah gönlünüzdekileri sizin bile hayal ettiğinizden daha güzel bir şekilde verir inşallah tez zamanda

Buraları biraz canlandırmak lazımBen de sizin hayırlı dilekleriniz içn 7 tane okudum. Rabbim inşallah gönlünüzdekileri sizin bile hayal ettiğinizden daha güzel bir şekilde verir inşallah tez zamanda
Sizin duanız için 7 defa okudum. Umarım hayırlısıyla yaradanım kabul eder ve sizde mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaşırsınız.

Sizin duanız için 7 defa okudum. Umarım hayırlısıyla yaradanım kabul eder ve sizde mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaşırsınız.
Sizin için 3 tane okudum Rabbim hayırlı dileklerinizi kabul etsin tez zamanda inşallah
Benim için okuyacak olan arkadaşım Büşra kardeşimin gönlündekinin kabul olması niyetine okur musun

Sizin için 3 tane okudum Rabbim hayırlı dileklerinizi kabul etsin tez zamanda inşallah
Benim için okuyacak olan arkadaşım Büşra kardeşimin gönlündekinin kabul olması niyetine okur musun
Sizin için 3 tane oludum aminnn rabbim kabul etsin inşallah
İsmim özlem niyetim gönlümdeki kişiyle yollarımızın afiyetle açılması inşallah

Sizin için 3 tane oludum aminnn rabbim kabul etsin inşallah
İsmim özlem niyetim gönlümdeki kişiyle yollarımızın afiyetle açılması inşallah
Sizin dileğiniz için 7 tane okudum. Allah’ım inşallah olur diye ettiğiniz tüm duaların çok şükür oldu sevincini yaşatsın.

Benim için okuyacak arkadaşım borcumun bitmesi için dua edebilir mi? Herkesin kalbinden geçen duaları kabul olur inşallah.

7 tane okudum sizin için Rabbim tez zamanda kabul etsin.

Benim için okuyacak olan olursa hacetime tez zamanda kavuşmayı diliyorum.

library_ için 7 ayetel kürsi okudum. Rabbim gönlündekini en hayırlı zamanda önüne cıkarsın insallah.
Benim dileğim sağlık sorunları olmasın artık, aileme sağlık , huzur versin Rabbim .
ve beklediğim mülakat sonucum hakkımda hayırlısıysa olumlu yanıtlansın istiyorum.
Kimin kalbınde ne dileği varsa herkesin en hayırlı zamanda önüne düşmesini dilerim

Sizin için 7 tane okudum, her zaman sağlığınız ve huzurunuz yerinde olsun. Mülakatınız da istediğiniz gibi sonuçlanır inşallah.
Benim dileğim, kalbimden geçen dualarımın kabul olmasına engel olan her ne varsa ortadan kalksın.
Buradaki herkes dualarının oldu sevincini yaşar inşallah.

3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kursi okudum allah hayirli dualarinizi kabul etsin Benim duamada amin dermisiniz.. gönlümdeki duamin kabul olmasi icin

Sizin için okudum rabbim kabul etsin inşallah

İsmim özlem duam :gönlümdeki kişiyle aramızdaki engellerin kalkması afiyetle bir araya gelmek inşallah
Bende sizin için okudum 7 ayetel kürsi. Mevlam kabul buyursun
Benim dileğim hayırlısıyla en kısa Zamanda hayırlı bol kazançlı işim olsun inşallah

Bende sizin için okudum 7 ayetel kürsi. Mevlam kabul buyursun
Benim dileğim hayırlısıyla en kısa Zamanda hayırlı bol kazançlı işim olsun inşallah
Sizin için 1 ayetel kursi 3 ihlas okudum Rabbm hayırlı kazançlı bir iş nasip etsn

Bunu okuyan kişi Rabbim gönül muradımı hayra çevirerek kabul etsin inşallah

Amin 3 ihlas 1 fatiha okudum Allah kabul etsin insallah benimde gönlümdeki duamin hayirlisiyla kabul olmasini istiyorum ...Allahim sen kabul et amin
Sizin için okudum, gönlünüzden geçen duanız en kısa zaman hayırlısıyla kabul olur inşallah.

Benim için okuyacak kişi de kalbimdeki kişiyle aramızdaki ilişkinin güzelleşmesi ve ciddileşmesi için okuyabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Aminnnn 3 ihlas 1 Fatiha okudum sızın için rabbim duanizı hayırlısıyla kabul etsın
Benim gönlümdeki duamada amin dermisin .. inşallah gönlümdeki dualarım kabul olur

Aminnnn 3 ihlas 1 Fatiha okudum sızın için rabbim duanizı hayırlısıyla kabul etsın
Benim gönlümdeki duamada amin dermisin .. inşallah gönlümdeki dualarım kabul olur
Bir Fatiha üç ihlâsı şerif üç ayetul Kürsi okudum Rabb'im gonlunuzdekini elinize versin hayırlı ve mübarek bı şekilde benim içinde dua eder misiniz bi iş görüşmesi için cevap bekliyorum da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…