Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

Bir Fatiha üç ihlâsı şerif üç ayetul Kürsi okudum Rabb'im gonlunuzdekini elinize versin hayırlı ve mübarek bı şekilde benim içinde dua eder misiniz bi iş görüşmesi için cevap bekliyorum da
Aminnn aminn inşallah bende 3 ıhlas 1 fatıha 3 ayatel kürsı okudum sızın için inşallah tez zamanda hayırlı bır sekilde iş görusmenız sonuclarınır rabbım gönlünüzdekı ısı nasıp etsın

Sizin için ben de 3 ihlas 1 fatiha 3 ayet-el kürsi okudum Rabbim gönlünüzdene duaniz varsa kabul etsin

Bana dua edecek kişi, Rabbim in tez zamanda hayırlı bir yuva nasip etmesi için cokk icten dua edebilir mi ismim Burcu

Son düzenleme:
Sizin için ben de 3 ihlas 1 fatiha 3 ayet-el kürsi okudum Rabbim gönlünüzdene duaniz varsa kabul etsin

Bana dua edecek kişi, Rabbim in tez zamanda hayırlı bir yuva nasip etmesi için cokk icten dua edebilir mi ismim Burcu
Bende 3 ıhlas 1 fatıha 3 ayetel kursı okudum Allah kabul etsın duanızı rabbım hayırlı bır yuva hayırlı bır es nasıp etsın ınsallah.. benım duamada amın dermısınız gönlümdeki duamın hayırlısıyla kabul olmasını dılıyorum

Sizin için 1 ayetel kürsi okudum Rabbim kabul etsin.
Benim duam ailem İstanbul dışına taşınmasın

Sizin icin okudum .ALLAH kabul etsin
3 ıhlas 1 fatıha sızın ıcın okudum Allah kabul etsın inşallah.... benim duam
Allahümme salli alâ Seyyidinâ Muhammed...Allahım sen gönlümdeki duaları hayırlısıyla kabul et. Esime ve tüm hastalara safi ismiyle şifa veramin. Allahümme salli alâ Seyyidinâ Muhammed

1ayet-el kürsü, 1fatiha,3ihlâs,1inşirah okudum. ALLAH kabul etsin
Ayet el kürsi, fatiha ihlas okudum, Allah tum dileklerini kabul etsin, alttaki arkadasda bana dua etsin bebeğim olsun hayırlısı la tez zamanda

Ayet el kürsi, fatiha ihlas okudum, Allah tum dileklerini kabul etsin, alttaki arkadasda bana dua etsin bebeğim olsun hayırlısı la tez zamanda
3 ıhlas 1 fatıha 1 ayetel kursi sızın ıcın okudum Allah kabul etsın inşallah...rabbim tez zamanda hayirli evlatlar nasip etsin Benim duamda esime safi ismiyle sifa diliyorum ve gönlümdeki dualarimin hayirlisiyla kabul olmasini diliyorum

Sizin için 5 ayetel kursi 2 ihlas okudum.Bu hayırlı gecede Rabbim dualarınızı kabul etsin.

Amarylliss sizin icin okudun
Rabbim duanizi kabul etsin
1 tane Ayet el Kürsi okudum. Rabbim hayırlısıyla dualarını kabul etsin.
Benim duam da, bildiğim ve bilmediğim tüm ihtiyaçlarımın Rabbim tarafından hayırlısıyla giderilmesi.
Bana, eşime ve tüm müslüman kardeşlerime hayırlı kapılar açması.
Evlatlarım ve bizim için Rabbimin "Ben senden razıyım" dediği kul olmaları.

Bende sızın için 3 ıhlas 1 fatıha 1 ayetel kursi sızın ıcın okudum Allah kabul etsın inşallah... Benim duamda esime safi ismiyle sifa diliyorum ve gönlümdeki dualarimin hayirlisiyla kabul olmasini diliyorum
7 Ayete kursi 7 fatiha okudum rabbimdualrinizi kabul etsin
Benimde duam insallah hayirlisi ile gebeligim saglikla ikerlesin kese ve kalp atisini duyayim kalbimdeki dualarimizda rabbim kabul eylesin inşallah

7 Ayete kursi 7 fatiha okudum rabbimdualrinizi kabul etsin
Benimde duam insallah hayirlisi ile gebeligim saglikla ikerlesin kese ve kalp atisini duyayim kalbimdeki dualarimizda rabbim kabul eylesin inşallah
Sizin için okudum rabbim sağlıkla hamileliğinizi tamamlandırsın yavrunuzu kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

ismim özlem duam gönlümdeki kişiyle yollarımızın açılması afiyetle tekrardan bir araya gelmek

Sızın için 1 ayetel kürsi okudum. Allah kabul etsın inşallah

Amın Sızın için okudum Allah kabul etsin inşallah benim içinde dua edermisiniz eşime şafi ismiyle şifa diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…