Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

Okudum kardeşim

Benim için okuyacak kişi ablam için niyetlenip okuyabilir mi
Evlenemiyor yaşı çok ilerledi

bebeklinick 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi 351 ya rafiu 115 yasamed ya kebir ,150 ya azim, 100 ya cami ya vedud, 110 ya hadi ya alim c.c. ablana hediyemdir. rabbim çok kısa zaman da çok hayırlı , çok güzel ahlaklı , güzel yüzlü, evine çok düşkün eşine ve çocuğuna çok güzel davranan çok merhametli çok cömert ,çok güzel ve kazançlı işi olan hayırlı bir beyefendi nasip etsin amin.

bana okuyacak arkadaşlarım için niyetim ruhsal hastalığım var rabbimden maddi manevi şifa istiyorum. eşim namaz kılmıyor düzgün bir işi yok dua istiyorum. evladım namaz kılmakta zorlanıyor abdest almaktan sudan çok huylanıyor ders çalışmaktan nefret ediyor. oyun bağımlısı bu sıkıntılarım içi dua edin . evladım ilim ehli namaz ehli güzel ahlaklı yumuşak huylu cömert hayırlı bir alim ve talebeler alimler yetiştirebilecek bir. din alimi olsun. gönlümdeki evi ve gönlümdeki arabayı nasip etsin . allah sizinde bütün dualarınızı kabul etsin fettah ismi hürmetine bütün kapıları sonuna kadar açsın

Son düzenleme:

Sizin için okudum Rabbim en kısa zamanda gönlünüzden geçenleri nasip etsin.
Benim duamı Rabbim biliyor.. Dua edenden şimdiden Allah razı olsun

Ayyyyyy canım benim gel sarılayım sana

Çok mutlu ettin beni rqbbim hepimizin gönlüne göre verir inşallahhh

Gülistan seninicin dua ettim Allah şifalar selametler versin yavrunun da gonlune ibadet aşkı versin inşallah
Benim duam da Allah tez zamanda gönlümdeki gibi hayirli biriyle hayırlı bir yuva ve hayırlı evlatlar nasip etsin cumlesinin de dualarini kabul etsin. Amin

Canim 3 ayet-el kürsü 1 fatiha 3 inşirah 400 ya vedud 400 ya musavvir sana hediyemdir .rabbim maddi manevi hayırlı ne muradın varsa versin

Sizin için okudum benim duam normalde kpss temmuz ayındaydı ve ona güvenerek hamile kaldım ama eylüle aldılar bende eylül ayının sonunda doğum yapacağım bebeğimi vaktinde sağlıcakla kucagıma almak ve sınavımada sorunsuz şekilde girip atanmak için dua istiyorum

Senin icin okudum canım Rabbim gönlündeki o nasip etsin sana inşallah

Senin icin okudum tez vakitte atanirsin inşallah ama en onemlisi saglikla sevincle yavrunu kucagina alirsin vatana millete dinine bagli bir insan olamasini Allah nasip etsin

Senin icin okudum tez vakitte atanirsin inşallah ama en onemlisi saglikla sevincle yavrunu kucagina alirsin vatana millete dinine bagli bir insan olamasini Allah nasip etsin
Amin inşAllah rabbim en kısa zamanda sanada nasip etsin sağlıcakla da kucağına almayı nasip etsin

Amin inşAllah rabbim en kısa zamanda sanada nasip etsin sağlıcakla da kucağına almayı nasip etsin

3 İhlas 1 Fatiha 2 Ayetel Kürsi 55 Ya Mucib esması okudum sizin için, Allah dualarınızı kabul etsin inşallah...

Benim için okuyacak kişi dualarımın kabul olması ve üzüntümden kurtulabilmem için okursa çok sevinirim.. Allah razı olsunn, gönlüne göre versin inşallah

Elisya senin için okudum inş şu mübarek saatler tez vakitte sıkıntılarını kaldırsın,feraha ulaştırsın inşallah

Benim için okuyacak arkadaşım ismim özlem rabbim hakkımda hayır olanı gönlüme razı ,gönlümdekini de hakkımda benim için hayırlı eylesin inşallah

Senin için okudum Özlem. Allah kabul etsin, tez vakitte sıkıntılarını gidersin. (Bir sayı belirtilmemiş 5 tane okudum, çok okuyorsanız ekleme yaparım.)

Benim ismin Nurgül. Bu sene atanıp kendi düzenimi kurmak istiyorum. Okuyacak arkadaştan şimdiden Allah razı. Rabbım onun da gönlünden geçenleri versin.

love_story senin niyetine 2 ayetel kürsi, 3 fatiha, 50 ya vedud esmasını okudum. Rabbim tez vakitte dualarını kabul eylesin inşallah.

Benim duam, gönlümdeki insanın hakkımda hayırlı olmasını tüm problemlerimizi çözerek birlikte mutlu huzurlu sağlıklı sevgi dolu yuva kurup evlatlarımızın olmasını diliyorum

muhursuzpusula sizin için 3 fatiha 3 ayetel kürsü, 100 ya Mucib okudum. Allah hayırlı bir yuva nasıp etsin.

Benim için okuyacak arkadaş adım Nurgül, bu sene hakkımla atanmak ve düzenimi kurmak istiyorum. Rabbım nasip etsin. Allah razı olsun.

Senin için 1 Ayetel Kürsi, 1 Fatiha, 3 ihlas okudum. Rabbim hayırlısıyla atanmayı nasip etsin.
Duam; Allah’ım gönlümden geçen kişiyi hakkıma hayırlı eyle, hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle

Bende senin duanın kabulü için 3 ayetel kürsi, 3 fatiha, 3 ihlas okudum. Allah kabul etsin
Duam: saglıklı sekilde hamile kalayım, hamileliğim saglıkla ilerlesin, sağ salim evladımı kucagıma almak nasip olsun(merve nur)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…