Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

Sizin için okudum. Benim duam; Allahım ne olur tez vakitte duamı hayırlı şekilde bana yasat amin

Hakkınızda hayırlısı olsun. bende bebek istiyorum inşallah dualarınıza beni de katarsınız

Sizin icin okudum benim.duam annemin bedeninin sifa bulmasi manevi dertlerinin son bulup feraha cikmasi.amin

Sizin için okudum, Rabbim duanızi kabul etsin inşallah...

Benim duam kalbimdeki acılarımın bir an evvel dinmesi, mutlu ve huzurlu bir yuva kurabilmek...

N-A-R, okudum dua ettim.. Allah'ım kalbinizden geçen dualarınızı hayırlısıyla kabul etsin, sağlık huzur versin.

Hayırlı sabit bir iş diliyorum...

Sizin için okudum.Rabbim dualarımızı kabul etsin.Gönlünüzden geçenlerin hayırlısıyla tez vakitte gerçekleşmesini nasip etsin inşallah.

ettim dua Allah kabul etsin M melly_mell

Sizin için okudum. Rabbim gönlümüzden geçenleri hakkımızda hayırlı kılıp gerçekleştirsin...

Sizin için okudum rabbim dualarınızı kabul etsin gönlünüzden geçeni hayırlı şekilde versin

Sizin icin okudum sizde benim icin okurmusunuz bedenimdeki hastalıga şifa icin..

Okudum rabbim kabul etsin inşallah hayırlara çıkasınız :)

Bende hayırlısıyla evladımı sağlıkla,huzurla kucağıma alabileyim inşallah :)

Sizin için okudum. Rabbim kabul etsin.

Namaria, sizin için okudum, dualarınız kabul olsun.

Sizin için okudum. Allah kabul etsin.

Namaria için okudum

Sizin için okudum
Rabbim gönlünüzce nasip etsin herseyi inşallah

Sizin için 3 ayetel kürsi okudum. Gönlünüzdeki duaları Rabbim kabul etsin.

Bende size 3 tane okudum. Allah kabul etsin inşallah.

Sizin için okudum

Bende senin için okudum
Rabbim ne dileğin varsa çok hayırlı bir zaman da çok hayırlı şekilde kabul etsin

Sizin için okudum

melly_mell, geberik gelin
İkiniz için de okudum dua ettim, Rabbim kalbinizden geçen hayırlı duaları kabul etsin, sağlık, huzur versin dilerim...

Dileğim tez zamanda hayırlı, sabit bir iş sahibi olmak...
Normalde bir ust uye seklinde okusanizda sayfa sayisi az oldugu icin bakip hepinizin niyetine birer tane okudum
Allah kabul etsin

Sizin için okudum. Allah kalbinizden geçeni hakkınızda hayırlı eyleyip tez vakitte kabulünün şükrünü etmeyi nasip etsin.
Duanız çok hoşuma gitti. Çok teşekkür ederim. allah sizden razı olsun. Sizin gönlünüzdeki dilek ve niyetlerini hayırlıya çevirip en güzel şekilde size yaşatsın inş. Sizin için okudum bende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…