Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

Sizin için okudum Rabbim evladına kavuşmayı nasip etsin bana okucak üye de hayırlı bi kız evlat için okusun yeni hamileyim kızım olsun çok istiyorum hayırlısıyla tabi
Amin Allah razı olsun sanada hayırlı bir kız evlat nasip etsin Inşallah sağlıkla.
Kızlar benim abim iş arıyor 1 yıldır onun iş bulması için dua eder mısınız Allah razi olsun okuyanlara.

Amin Allah razı olsun sanada hayırlı bir kız evlat nasip etsin Inşallah sağlıkla.
Kızlar benim abim iş arıyor 1 yıldır onun iş bulması için dua eder mısınız Allah razi olsun okuyanlara.

Okudum canım..
Rabbim hayırlı bir iş kapısı açsın inşallah en kısa zamanda :dua:
Bana okuyacak olan arkadaş hayırlı mutlu bir yuva kırmak istiyorum inşallah en kısa zamanda ☺️

Olsun güzel gönlünüze sağlık sizin de içiniZden geçen tüm hayırlı istekleriniz kabul olsun inşallah :KK68:
Sizin için okudum Rabbim duanızı kabul etsin inşallah

Benim İcin okuyacak arkadaşım ismim Büşra duam öncelikle hayırlı sağlıklı Salih bir erkek evlat sahibi olmak şimdiden Allah razı olsun

Sizin için okudum Rabbim duanızı kabul etsin inşallah

Benim İcin okuyacak arkadaşım ismim Büşra duam öncelikle hayırlı sağlıklı Salih bir erkek evlat sahibi olmak şimdiden Allah razı olsun
Sizin için okuyup dua ettim Allah kabul etsin inşallah. Benim için okumak isteyen olursa benim duam da hayırlı sağlıklı evlat sahibi olabilmek

Sizin için okuyup dua ettim Allah kabul etsin inşallah. Benim için okumak isteyen olursa benim duam da hayırlı sağlıklı evlat sahibi olabilmek
Senin icin okudum canım Rabbim en kısa zamanda saglıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.

Benim için okuyacak olan arkadasım İsmim Büşra duam ise öncelikle hayırlı ve sağlıklı olması dileğiyle Salih bir erkek evlat sahibi olmak şimdiden Allah razı olsun ♥️

Senin icin okudum canım Rabbim en kısa zamanda saglıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.

Benim için okuyacak olan arkadasım İsmim Büşra duam ise öncelikle hayırlı ve sağlıklı olması dileğiyle Salih bir erkek evlat sahibi olmak şimdiden Allah razı olsun ♥

Sizin için okudum. Allah hayırlısıyla kabul etsin, gönlünüzdekini nasip etsin.

Benim duam iş bulmak, şimdiden teşekkürler

Sizin için okudum. Allah hayırlısıyla kabul etsin, gönlünüzdekini nasip etsin.

Benim duam iş bulmak, şimdiden teşekkürler
Okudum,Allah güzel bir iş nasip eylesin inşallah.

Benim dileğim yoğun bakımda ki babamın sihhatine kavuşarak aramıza ,torunlarına bize donmesi. Ve Allah in onu bize bağışlasın.

X