Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

Okudum Allah hayırlı evlat versin inşallah
Benim duam şifa istiyorum Rabbim den

Okudum. Rabbim kabul etsin inşaAllah. .

Benim duam, Eşimin bana olan saygısı, bağlılığı, merhameti ve sevgisi artsın. Hayırlı zamanda da Hayırlı şekilde Evlatlar nasip etsin..

Dua edenden Allah razı olsun. . <3

Okudum. Rabbim kabul etsin inşaAllah. .

Benim duam, Eşimin bana olan saygısı, bağlılığı, merhameti ve sevgisi artsın. Hayırlı zamanda da Hayırlı şekilde Evlatlar nasip etsin..

Dua edenden Allah razı olsun. . <3
Okudum Allah baglılıgınızı agzınızın tadını artırsın tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin.

1,5ay önce evlenen arkadaşım var eşinin beyninde tümör oldugu ortaya cıktı ve dün ameliyat oldu sağ salim evine dönmesi için ve sonuclarının iyi cıkması için dua eder misiniz. Adı Ahmet Eren.
Allah razı olsun.

Okudum Allah baglılıgınızı agzınızın tadını artırsın tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin.

1,5ay önce evlenen arkadaşım var eşinin beyninde tümör oldugu ortaya cıktı ve dün ameliyat oldu sağ salim evine dönmesi için ve sonuclarının iyi cıkması için dua eder misiniz. Adı Ahmet Eren.
Allah razı olsun.
Okudum allah şifa versın inşallah.allah yardımcıları olsun.
Banada saglıklı bı evlat ıcın dua edermısınız.sagolun

Keptinn niyetinize okudum Rabbim kabul buyurur inşallah.

Sıkıntılarımdan kurtulmayı ve Rabbimin hacetlerimi hayırlı kılıp kabul etmesini diliyorum.

Keptinn niyetinize okudum Rabbim kabul buyurur inşallah.

Sıkıntılarımdan kurtulmayı ve Rabbimin hacetlerimi hayırlı kılıp kabul etmesini diliyorum.

Okudum, Allah kabul etsin inşallah..

Ben de bu mübarek günler hürmetine günahlarımın affını, kalbimin huzur ve mutlulukla dolmasını diliyorum...

Masalsaa kardesim okudum, Allahim kalbini huzurla mutlulukla doldursun, gunahlarini affetsin Âmîn.

Sıkıntılarımdan kurtulmayı ve Rabbimin hacetlerimi hayırlı kılıp kabul buyurmasini diliyorum hayirlisiyla.

Masalsaa kardesim okudum, Allahim kalbini huzurla mutlulukla doldursun, gunahlarini affetsin Âmîn.

Sıkıntılarımdan kurtulmayı ve Rabbimin hacetlerimi hayırlı kılıp kabul buyurmasini diliyorum hayirlisiyla.
sizin icin okudum. Rabbim kabul etsin.

Rabbim gönlümdeki biliyor. Niyet bildirmiyorum :)

sizin icin okudum. Rabbim kabul etsin.

Rabbim gönlümdeki biliyor. Niyet bildirmiyorum :)

Allahim kalbinizi biliyor. Kalbinizdekini versin. Sizin icin okudum..

Ben şifa için istiyorum. Allahim beni ya şafi ismiyle şifalandırsın inşallah... okuyandan da allah razi olsun

Allahim kalbinizi biliyor. Kalbinizdekini versin. Sizin icin okudum..

Ben şifa için istiyorum. Allahim beni ya şafi ismiyle şifalandırsın inşallah... okuyandan da allah razi olsun
Rabbim ya şafi ismiyle sifa versin .. Okudum siizin icin

Sizin icin okudum. Allah gonlunuzden geceni hakkinizda hayirli eylesin.

Allah benim de dileklerimi dualarimi kabul etsin insallah.

X