Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

Okudum. Allah kabul etsin dualarımızı.
Sıradaki arkadaşım gönlümdekinin hayırlısıyla gerçekleşmesi için dua eder misin?
Sizin için okudum Rabbim dualarını kabul etsin inşallahh..
Alttaki arkadaşım düşük tehlikem var benim için dua edermisin?

Sizin için okudum Rabbim dualarını kabul etsin inşallahh..
Alttaki arkadaşım düşük tehlikem var benim için dua edermisin?
Sizin için okudum allah sağlıkla evladınızı kucağınıza almayı nasip etsin Benim duam Allah bana da ve isteyen herkese en kısa zamanda sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin kimseyi evlatla sınamasın

Sizin için okudum Allah kabul etsin inşallah. Bir sonraki arkadaşım da benim dileğimin kabulü için okuyabilir mi.

Senin için okudum. Rabbim gönlündekini versin ssana hayırlı etsin inşallah =)

Arkadaşım benim için dua eder misin? Rabbim ailemin kalbine yumuşaklık merhamet anlayış versin inşallah amin

esest rabbim ya rauf ya kerim isimleriyle merhamet nasip etsin yüreklerin inşallah Allah gönlüne göre versin,selamet nasip etsin.

Müslüman kardeşin müslümana kardeşine ettiği dua en temiz duadır mutlaka...
Bana sağlıklı,hayırlı,güzel huylu güzel yüzlü gözaydınlığıyla evlatlar nasip etsin rabbim tezzamanda inşallah.Banada dua edin

Canım Rabbim gönlüne göre versin inşallah.

Bende tüp bebeğe başladım emriyolar genetikten gelecek inşallah sağlıklı gelirler ve sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip eder rabbim kısa zamanda. Bana da dua edin sağlıcakla kalın

Sizin için okudum.
Rabbim hayırlısıyla yavrunuzu kucağınıza almayı nasip etsin.

Angeel91, sizin için okudum dua ettim, Rabbim hayırlısıyla gönlünüzdeki duaları kabul etsin, huzur versin inşallah.

Tez zamanda hayırlı bir iş diliyorum...

Okudum sizin de ne muradınız varsa Rabbim versin ..

Benimde tek muradım hayırlısıyla sağlıklı vatana milette hayırlı bir evlat nasip etsin Rabbim benim içinde dua edermisiniz ?

sizin için okdum dileğimiz aynıymış inşallah en yakın zamanda hayırlı olarak Rabbim nasip eder..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…