Üstteki Üyeyi Banla

neyin dikkatini çekecekler kız
benden sana ban :2::2::2:

onların mantığını çözebilsem keşke güzelim ya. ama bunuda beğenmedim efendi bi resim koysana bu ne yavruş yaaaaaaaa. sil bunu banoğlu ban

onların mantığını çözebilsem keşke güzelim ya. ama bunuda beğenmedim efendi bi resim koysana bu ne yavruş yaaaaaaaa. sil bunu banoğlu ban

hemen değiştiryorum
ama beni bu kadar düşündüğün için teşekkür ederim ban ............

kıyamazsınki sen banaaaaaaaaa ban ban ban
tburcu nereye kayboldu ama merka ettik onada bir ban

insan merakından banlanırmı hiç yaa ayıp bee sen beni sırf meraktan banladığın için ban!!
piyonist te de bensiz banlarına devam ettiği için ban
hepinize ban!

insan merakından banlanırmı hiç yaa ayıp bee sen beni sırf meraktan banladığın için ban!!
hepinize ban!

sensizlik çok üzdü bizi ama sen anlamadın bunu
ve sana ban .............

kıyamazsınki sen banaaaaaaaaa ban ban ban
tburcu nereye kayboldu ama merka ettik onada bir ban

kıyamam ama banların hahahahaaa ban ban ban bannn
hepinize ban!

sen gezmelerdesin kuzum saç baş yaptırmaya gittin gezersen banlarım böyle bannnnnnnn!

aynen ya piyonist e katılıyorum hadi şu mu dye sormuyosan bile,ne demek diye sor bari ama sen hiç bişey sormadığın içn sana gınalardan büyük bi BANN!!

sormadan anlatman lazımdııııııııı
bunun kadar olamadığınız için size ban ban ban
[video=youtube;PP9b_91PHi8]http://www.youtube.com/watch?v=PP9b_91PHi8&feature=youtu.be[/video]

sormadan anlatman lazımdııııııııı
bunun kadar olamadığınız için size ban ban ban
[video=youtube;PP9b_91PHi8]http://www.youtube.com/watch?v=PP9b_91PHi8&feature=youtu.be[/video]

yavrum sen gel ben sana dansın alasını gösteriyim karşında eski bi dansçı olduğunu bilmedğin için ban sana

yavrum sen gel ben sana dansın alasını gösteriyim karşında eski bi dansçı olduğunu bilmedğin için ban sana

görmeden inanmammmmmmmmmm
hem neden eski bir dansçıymışsın sanki çok yaşlıymış gibi gösterdiğin için kendini ban

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…