Üstteki Üyenin Dış Görünüşünü Tahmin Et

olması gerekenden bile daha zayıf fiziki yapıda,uzun koyu saçlı,açık renk teni olan ve kahvereng gözlü bi hatun

Kumral, kahverengi gözlü oturduğun için tam kestiremedim ama sanırım 1.70-75 arası boy , güzel gülen birisi :)

O kadar da zor değilmiş yahu

hafif balık etli beyaz tenli açık kestane omuzlarını biraz geçen saçlarsa sahip olabilirmi?

kızıl saçlı hafif balık et ortadan biraz kısa boylu kahverengi gözlü teni ne esmeer ne buğday kumralımsı olabilir ???

Siyah saçlı, beyaz tenli, orta boylu, zayıf bi bayan

siyah ya da koyu kahve saçlı ,beyaz tenden az daha koyu buğday tenli gibi ,normalden biraz daha uzun boylu bir afet.

(yalnız amma politik yazdım ya tahminim tutsun diye göreceli kavramlar kullandım az daha ,ya x ya y gibi.)

siyah ya da koyu kahve saçlı ,beyaz tenden az daha koyu buğday tenli gibi ,normalden biraz daha uzun boylu bir afet.

(yalnız amma politik yazdım ya tahminim tutsun diye göreceli kavramlar kullandım az daha ,ya x ya y gibi.)

Normal ama neye gore normal:)) Tutturmaman mumkun degil.

Sari sacli, yesil gozlu, Besiktas'li, bilgisayar muhendisi, goruslerinden taviz vermeyen, sadik, 28 yaslarinda guzel bir kadin, boy 1.72 , kg 56 diyorum. :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…