üst kat öğrenci evi

Yıllardır benzerini deneyimleyen biri olarak yazıyorum.

Değişmez onlar. Siniriniz geçene kadar, bir süre dikkat ederler. Sonra yine aynı tas aynı hamam.

Ben de kaç kere polis çağırdığımı, kaç gece tavana vileda sopasıyla vurduğumu, kaç kere yöneticiyle bu konuyu konuştuğumu hatırlamıyorum. İşin kötüsü bizimkiler ev sahibi. Attıramıyoruz da.

Alt komşumuz uyuyordur, rahatsız etmeyelim diye düşünmeyenleri siz hiç düşünmeyin bence. Hele rahatsızlığınızdan utanmamalarını da hesaba katarsak ev sahipleriyle görüşün derim.

6 aydır zaten izliyorum . 1 kere kapıcı 2 kere ev sahibi 1 kere de polis konustu . hala biz film izliyoruz ne yapabiliriz diyor
Dunkof mudur nedir? İlla son ses film izlemek istiyorsa bluetooth kulaklık diye bişey icad edilmiş, taksın istediği gibi izlesin.

Dunkof mudur nedir? İlla son ses film izlemek istiyorsa bluetooth kulaklık diye bişey icad edilmiş, taksın istediği gibi izlesin.
3 kisiler . Birlikte izliyorlar salonu kullanabilirle ama yok ille yatak odasini kullanıyorlar

Yaz geliyor ev sahibi ona göre kontrat yenileyebilir. Daha fazla kira alıyordur muhtemelen çok çıkarmak isteyeceğini zannetmem ama belli bir saat anlaşması yapabilirsiniz. Saat 10a kadar ses yapmayın ablacım gibi.

Tabi takıntılı bir şekilde seslerini dinlemiyorsanız :) illa ki öyle yapıyorsunuz demiyorum ama bazen oluyor.
öğrenci iken bir anımız aklıma geldi. Bir evde kalıyorduk üst katımızdaki kadın resmen öğrenci evi diye aşırı takıntılı idi. Akşam yedi sekizde çamaşır makinesi çalışıyor diye bile aşağı inerdi. Çocukları bizim yaptığımız sesten çok daha fazlasını yapardı lise ve üniversiteye giden. Evin içerisinde ciddi anlamda da dikkat ederdik evin ses yalıtımı çok kötü idi çünkü. Kız evlerini bilirsiniz coşkulu bağırmalar falan olur ama biz asla yapmazdık gayet aile evi modunda idik. İki güne bir aşağı gelirdi muhakkak. Yıllar geçti o kadınla başka bir yerde karşılaştım kalabalık kadın oturmasında ama o benim o evde kaldığımı bile bilmiyordu, öyle teyzelere anlatıyor eski evimde bir öğrenci evi vardı hiç bitmezdi sesleri sürekli müzik çalarlar diye anlatıyordu. Hepi topu bir defa gitar çalmıştı arkadaşımız onda da elektrik kesilmişti akşam yemeğinin hemen akabinde. Evde televizyon olsa daha fazla ses çıkarırdı ama işte insanların bakış açıları da çok değiştiriyor.

sizce gece 3 te piyano sesine uyanmak takıntı mı ? evde bagıra cagıra uzun hava söylüyorlar .
filmi onlar değil birlikte izliyoruz . bütün repliklerini anlayabiliyorum . salon olduğu halde her sesli eylemi yatak odasında yapıyorlar .
6 aydır ugrasıyorum . 1 kere kapıcı uyardı 2 kere ev sahibi uyardı en son gece saat 1 de yatak odasında gitar calınca polisi cagırdım polis gelip kızdı . zaten o polis olayından sonra 1 kere daha sikayetci olursanız atacagım evden dedi .
ben ögrencilere neden gıcık olayım 1 sene öncesine kadar bende öğrenciydim .

Yaşadığınız ortamı elbette ben bilmiyorum sadece siz anlatınca eski bir anım aklıma geldi.
Dediğim gibi ev sahibi kontratı ona göre yapabilir sizin sözünüze itimad ediyorsa.

Yaşadığınız ortamı elbette ben bilmiyorum sadece siz anlatınca eski bir anım aklıma geldi.
Dediğim gibi ev sahibi kontratı ona göre yapabilir sizin sözünüze itimad ediyorsa.
Hala sozunuze itimad ediyorsa diye acil kapi birakiyorsunuz.
Polis geldi hanımefendi kayıtları var , herhalde her cagirinca milletin kapisina dayanilmiyor degil mi ?

insan olsunlar az. hiç acımayın attırın. medeniyetsiz üst komşunun ne olduğunu ancak çeken anlar. bi evimiz var rahat edeceğimiz, onda da bencilliklerinden rahat vermiyorlar. attırın bir an önce. ev sahibi umursamazsa en yakın karakola yazılı şikayette bulunun, onlar gerekirse savcılığa iletiyor. korkacak bişey yok. siz bunu yapmazsanız iki gün sonra başkasına aynısını yapacak bu terbiyesizler. hangi dağdan geldilerse oraya dönsünler çok gürültü yapmak istiyorlarsa. edebiyle apartmanda yaşayan bir sürü öğrenci var, gençlikle de alakalı değil bu.

maalesef yukarıda da yazdım . 6 aydır sabrediyorum . 1 kere kapıcı 2 kere ev sahibi 1 kere polis kızdı bunlara . ben hepsinden sonra bu gece cıktım
1 hafta şans verme sebebi ben bir uyarı yaptıktan sonra bir süre verilmesi gerektiğine inanıyorum yani süre verilmeyecekse zaten bu insanları tekrar uyarmanın anlamı yok.arsızlar laftan anlamıyorlar belli gereken yapılır inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…