Üst kat komşum ve özel hayatı

hani şimdi bunlar sapık ya birde grup halde başlamasınlarda!!!!!!!!!!!! kafamçokkarıştı

Muhahahaha, desene apartmana yıkılacak bu gece grup olayında. Deprem var depreeemmmmmm. Nerede oturuyonuz kız siz? Bize yakınsanız ona göre önlemimi alayım bari lülülülülülü

Muhahahaha, desene apartmana yıkılacak bu gece grup olayında. Deprem var depreeemmmmmm. Nerede oturuyonuz kız siz? Bize yakınsanız ona göre önlemimi alayım bari lülülülülülü

pendik E5 köprüsü civarındayız canım..off ya sırf bu yuzden sevmiyorum burayı..eger yine böyle devam ederlerse diger eve gidecegiz..düzenimizide alt üst etti sapıklar

2 GÜNDÜR OKUYORUM VE OHA OLUYORUM DÜNYANIN SONU YAKLAŞMIŞ KIZLAR BıR YANDANDA KENDıMı GÜLMEKTEN ALI KOYAMIYORUM kaydirigubbakcemile3 BU ADAM FAZLA YAŞAMAZ BU KADIN YENıDEN EVLENıR -tatlicadiarzu- BUNLAR ARKADAŞIN DEDıĞı GıBı KAFA YAPICI BıŞEYLER ıÇıYORLARDIR BU KADAR SAAT OLMAZ AMA

bu artık hepimizin gündemine yerleşti.zaferse hepimizin.rezillikse hepimizin.yenilgiyse o da hepimizin.biz seninleyiz.haberlerini bekliyoruzzz delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…