Üst kat komşum ve özel hayatı

bunun birde artçıları var ama :jeyyar: kaydirigubbakcemile3

cocuklar evdeyken 8.0 artçı oluyorsa,bugun cocukları gönderdigine göre 10 ve üzeri olabilir :bbo: adamıda bi görsen minnacık bi boyu var,sessiz sakin bi tip dısadan görünüşü..demekki dıs görünüse aldanmamak gerekmisdelikafadulden

Onlar gürültü yapmaya başladıklarında siz de yatak odanıza laptoptan veya müzik setinden son derece yüksek sesle müzik açın ve azıcık süre açık kalsın en azından tepki olarak anlarlar belki. :sm_confused: Kısıp tepkilerine bakın bakalım nasıl olacak.,

Yazıları okudum ve bunun çözüm olmayacağına karar verdim. Siz onların seslerini kaydedin en iyisi sonra tehdit edin devam ederseniz kamuoyuna dağıtıcam diye :roflol:

amanııııın çocuklar da mı gitti :1shok:
bacım sana çok geçmiş olsun:teselli:
mümkünse yatak odasında uyumamaya çalış hayır yatakla gece kafana falan düşerler mazallah:roflol:
çocukla gürültü yapan çocuksuz evi yıkar yahu:smiley-cool:
desene karar verdiler bugün altıncıyı da yapıcaklar:teytey:

Son düzenleme:
mrh canım.yazdıklarını sokolarak okudum:1shok:aşmıslar bunlar kendını.tühhhh terbıyesızler:mymeka:.allah sabır versin.

mümkünse yatak odasında uyumamaya çalış hayırla yatakla gece kafana falan düşerler mazallah:roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

ay okurken şok oldum resmen:) ha maşşallah ne bunlar böyle be hergün hergün olcak iş mi ya ayy allahım neler var yüzsüz bide verdigi cevaplar içler acısı:KK70:
ee noluo şuan son durum ne heheheee

mümkünse yatak odasında uyumamaya çalış hayırla yatakla gece kafana falan düşerler mazallah:roflol:

valla canım bu gidişle 6da olur 7de..inanın hiç abartmıyorum odamdaki lamba sallanıyor onlar basladıgında.evlilikten sogudum midem bulanıyor ya

X