Üst bacak inceltmek?

kuzeycikk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2013
14
1
Kızlar merhaba, 9 sene savunma sporu yaptım ağır antrenmanlarımız vardı. Sporu bırakalı 2 sene oldu. Üst bacak kaslarım var ve çok rahatsız oluyorum. Zayıf sayılabilecek kilo ve boy endeksim var ama üst bacaklarım çok kalın ve kaslı. Ne yapabilirim? Şimdiden teşekkürler

Kızlar merhaba, 9 sene savunma sporu yaptım ağır antrenmanlarımız vardı. Sporu bırakalı 2 sene oldu. Üst bacak kaslarım var ve çok rahatsız oluyorum. Zayıf sayılabilecek kilo ve boy endeksim var ama üst bacaklarım çok kalın ve kaslı. Ne yapabilirim? Şimdiden teşekkürler
Bunu iyi bir fitness uzmanına sormak lazım ya :/ Çünkü belki kas kütleni azaltmanı isteyecek, bu da ciddi bir iş. Hiç yoktan pilatesi deneyebilirsin belki.
Şöyle bir yazı buldum ne kadar doğru ya da sağlıklı bilmiyorum ama kalori alımını 750ye düsürün ve sabahları aç karna kardiyo yapın diyor.
http://www.livestrong.com/article/241333-how-to-slim-down-muscular-thighs/

kas kaybetmek çok zor bi iş. kalori ve protein alımını düşürüp kardio yapman gerekiyor. kilo kaybın olurken kas kaybın da olacak. ki sağlıklı değil. ama bana seni rahatsız edecek kadar kaslı geliyorsa bana yağ oranın fazla gibi geliyor. kilon boyun yağ oranın kaç?

kızlar üzgünüm geç gördüm. teşekkür ederim
kas kaybetmek çok zor bi iş. kalori ve protein alımını düşürüp kardio yapman gerekiyor. kilo kaybın olurken kas kaybın da olacak. ki sağlıklı değil. ama bana seni rahatsız edecek kadar kaslı geliyorsa bana yağ oranın fazla gibi geliyor. kilon boyun yağ oranın kaç?
173 boyum 55 de kilom ama yağ ve kas kütlemi bilmiyorum

teşekkür ediyorum, araştıracağım

pilates + bol yürüyüş kesin çözüm ben söyleyeyim.

Bacak kaslarınız su kıvamdaysa bence gayet güzel bundan 1 tık fazlası ise bence de incelmeli. Ama nasıl olur bir fikrim yok malesef

Eklentiler

• Girls-who-are-fit.jpg
    Girls-who-are-fit.jpg
    162,4 KB · Görüntüleme: 399
Bacak kaslarınız su kıvamdaysa bence gayet güzel bundan 1 tık fazlası ise bence de incelmeli. Ama nasıl olur bir fikrim yok malesef
Merhaba bu kadar değil ama bunun bir incesi diyebilirim. Yandan benimde bombeli şekilde duruyor. Ben çok ince seviyorum. Platese başlayacağım. Haber veririm sizede:)

X