Üşengeçlik, ireadesizlik !!!!

Bence sen cok buyutmussun gozunde.

Kilon oyle cok cok fazla degil. Spor yapmak, diyet yapmak da zor degil. Vermen gereken en fazla 10 kilon var 40-50 degil.

Kendini boyle telkin et. Gunde bir saat çık yürü. Muzik aç dans et. Internette bir suru video var izle ve uygula.

Bol bol su ic. Mumkunse gece yemek yeme normalde aksam 6 dan sonra yenmemesi lazim ama anladigim kadariyla sen gec yatiyorsun yani cok kasma zorlama 8 den sonra yeme. Cok acikirsan salata ye yogurt ye. Hamur islerini tuketme . Bunlarin hic biri zor degil ki.
Zor değil tabi şu üşengeçliğim olmasa gerçekten güzel bir vücuda sahip olurum ben eminim

Zor değil tabi şu üşengeçliğim olmasa gerçekten güzel bir vücuda sahip olurum ben eminim
Sen üsengecim üsengecim deyip durursan zaten üsengec olursun. Yarin basliycam diye kendine hedef koy. Atiyorum bu ay 3 kilo vericem de. Verirsen ne mutlu sana veremzsen de bi sonraki ay daha cok gayret goster.

Kararli ol. Sagligin icin

Sen üsengecim üsengecim deyip durursan zaten üsengec olursun. Yarin basliycam diye kendine hedef koy. Atiyorum bu ay 3 kilo vericem de. Verirsen ne mutlu sana veremzsen de bi sonraki ay daha cok gayret goster.

Kararli ol. Sagligin icin
Yok zAten altından birşey çıkıcak ondan korkuyorum :KK43: hemen hastaneye gidicem ona göre başlıcam

Üstünden 5 sene geçmiş hala gururla anlattığım hikayemi seninle paylaşayım o zaman. 18 yaşında liseden mezun olurken 161 boyuma 75 kiloydum ben. DUBA!!! Sadece 2 ayda 15 kilo verdim ve bu sağlıksız diyetlerle olmadı vücudum kendi verdi. Ekmeği, pilavı, aşırı yağlı şeyleri ve çookk sevdiğim hamurişlerini hayatımdan çıkardım o dönemde ve her gün erkenden uyanıp en en az 1 saat yürüdüm. Yürümeseydim 15 değil belki 7-8 kilo verirdim boğazımı tuttuğum için. Diyet yapmadım anlayacağın. Ve ve ve booolll bol su!!! Olay bu kadar basit aslında emin ol sadece boğazını tutsan kilo verirsin. Bir de telefona indirilen programlar. "30 gün fit" diye arat indir onu telefonuna günlük çok kısa egzersizler veriyor ve gün gün artıyor. Vücudun alıştığı için sorun hissetmiyorsun.
Benim gibi üşengeç birinden üşengeç birine naçizane işe yaradığını kendimde ispatladığım tavsiyelerim bunlar. :KK28:

Üstünden 5 sene geçmiş hala gururla anlattığım hikayemi seninle paylaşayım o zaman. 18 yaşında liseden mezun olurken 161 boyuma 75 kiloydum ben. DUBA!!! Sadece 2 ayda 15 kilo verdim ve bu sağlıksız diyetlerle olmadı vücudum kendi verdi. Ekmeği, pilavı, aşırı yağlı şeyleri ve çookk sevdiğim hamurişlerini hayatımdan çıkardım o dönemde ve her gün erkenden uyanıp en en az 1 saat yürüdüm. Yürümeseydim 15 değil belki 7-8 kilo verirdim boğazımı tuttuğum için. Diyet yapmadım anlayacağın. Ve ve ve booolll bol su!!! Olay bu kadar basit aslında emin ol sadece boğazını tutsan kilo verirsin. Bir de telefona indirilen programlar. "30 gün fit" diye arat indir onu telefonuna günlük çok kısa egzersizler veriyor ve gün gün artıyor. Vücudun alıştığı için sorun hissetmiyorsun.
Benim gibi üşengeç birinden üşengeç birine naçizane işe yaradığını kendimde ispatladığım tavsiyelerim bunlar. :KK28:
Çok teşekkür ederim. :) Seninde vücudun benim gibi orantısız mı?

Benim belim incelir yüzüm çöker ve totom da yoktur dümdüz pantolon etek falan yakışmaz. Amaa o lanet basenler var ya o lanet basenleeerr... Kilo versende onlar az kalın kalıyor maalesef ama kilo verdikçe gözüne batmıyorlar gerçekten. Vücudunun neresi olursa olsun bu böyle emin ol.Hoppa

Benim belim incelir yüzüm çöker ve totom da yoktur dümdüz pantolon etek falan yakışmaz. Amaa o lanet basenler var ya o lanet basenleeerr... Kilo versende onlar az kalın kalıyor maalesef ama kilo verdikçe gözüne batmıyorlar gerçekten. Vücudunun neresi olursa olsun bu böyle emin ol.Hoppa
Sende neredeyse hiç birşey yokmuş.. toton dümdüzken basenlerin nasıl bu kadar var ki :/ benim alt bölgem tamamen vahim

Ve bacaklarım basenlerim bazen çok ağrıyor birden bire.. mesela şuan :KK43:

Bacaklar kalın yani erkek arkadaşımın bacakları benden ince. Yediklerini düzelt emin ol kilo vermeye başlayacakın. Ve dediğim programı indir gerçekten faydasını göreceksin.

30 Günlük zorlu fitness göreviymiş tam adı indirince farklı adı gözüküyormuş. Böyle arat bulacaksın.

Küçükken genelde hep babamın zoruyla yazıldım voleybol vs olsun zorla olduğu için ve tabiki üşengeç ve sabırsız olduğum için antrenmandan öteye gidemeyince ki nasıl gideyim? Bıraktım herşeyi. Dediklerin gerçekten motive ediyor insanı. İlk doktora gidip gerçekten vücut orantımda bir sorun var mı diye araştırıcam sorucam eğer yoksa gerçekten kilo ki ne kilo.. yazın denizde ortalarda görüntü kirliliği yaratmak istemiyorum. İlk öğrenicem eğer bir hastalık yoksa ki inşallah yoktur ondan sonra uygulamaya başlıcam dediğin doğru ileride çocuğum olunca bu üşengeçlikle aman çocuk doğurdum deyip bahane bulup çocuğun anneannesi gibi dolaşmak istemiyorum yanında. Yüzden de gider mi kilo peki?

Spor sabır ve disiplin işidir, basit bir şey olsa herkes fit ve zayıf olurdu. Her şeyde olduğu gibi bunda da belli bir bedel ödemen gerekiyor bir şeyler elde etmek için. Zamanla yaşam tarzı haline gelir, sporsuzluk rahatsız eder.. Doktoru geç bu tarz bir şeyle gidersen yav he he der gönderir. Doktorluk bir şey yok orada, hastalıkla ne alakası var kilo alış şeklinin? Bahane arıyorsun resmen... Herkes farklı şekilde kilo alır, kimisi tüm vücuduyla yağlanır kimi basen, kalça.. Ben direk kalça-bacaktan kilo alırım, bu sebeple bacaklarımı bol bol kullandığım aktivitelere yönelirim. İp atlamak başı çeker, yürüyüş, squat ve Cross-Fit yaparım.. Bir spor salonu seansım 500 kaloriden aşağı değildir, ciddi de yerim ama fitim gayet. Baklavalar görünüyor hafiften :)

Yüzden pek gitmez kilo ama yaşın ufak daha 26-27 yaşına kadar yüz hatların oturur, o zamana kadar gidebilir. Gerçi şu an kilolusun da zayıflamadan anlayamazsın yüzündeki kiloların gidip gitmeyeceğini. Ben 22-23 yaşıma gelene kadar yüzüm kiloluydu sonradan ciddi biçimde oturdu yüz hatlarım şu an ne kilolu ne zayıf bir yüze sahibim..

Spor sabır ve disiplin işidir, basit bir şey olsa herkes fit ve zayıf olurdu. Her şeyde olduğu gibi bunda da belli bir bedel ödemen gerekiyor bir şeyler elde etmek için. Zamanla yaşam tarzı haline gelir, sporsuzluk rahatsız eder.. Doktoru geç bu tarz bir şeyle gidersen yav he he der gönderir. Doktorluk bir şey yok orada, hastalıkla ne alakası var kilo alış şeklinin? Bahane arıyorsun resmen... Herkes farklı şekilde kilo alır, kimisi tüm vücuduyla yağlanır kimi basen, kalça.. Ben direk kalça-bacaktan kilo alırım, bu sebeple bacaklarımı bol bol kullandığım aktivitelere yönelirim. İp atlamak başı çeker, yürüyüş, squat ve Cross-Fit yaparım.. Bir spor salonu seansım 500 kaloriden aşağı değildir, ciddi de yerim ama fitim gayet. Baklavalar görünüyor hafiften :)

Yüzden pek gitmez kilo ama yaşın ufak daha 26-27 yaşına kadar yüz hatların oturur, o zamana kadar gidebilir. Gerçi şu an kilolusun da zayıflamadan anlayamazsın yüzündeki kiloların gidip gitmeyeceğini. Ben 22-23 yaşıma gelene kadar yüzüm kiloluydu sonradan ciddi biçimde oturdu yüz hatlarım şu an ne kilolu ne zayıf bir yüze sahibim..
Bahane değil de yukarıda vücut hatlarının farklı düzensiz olması hastalık denince korktum doğal olarak. Belim yok ama basen bacak toto uçuyor yanlarımda başladı yavaş yavaş.. şükür kollarım ince onlar da yakında kilo olmaz umarım. vücudum çok garip. Bende senin dediğin gibi yapıcam umarım zayıflarım incelir vücudum çünkü güzel bir fiziğim vardı önceden gerçekten sonra alt bölgem kilo alınca bozuldu tabi. Çok teşekkür ederim

Benimde yatip kalkmam cok duzenli degil ama spor yapabiliyorum bu bahane degil. Siz hicbisey yapmak istemiyorsunuz buradan herhangi bir cunle bunu nasil degistirir ki, aynaya baktiginizda memnun olmamaniz bile sizi etkileyemiyorsa? Veremedikce yemek ne oluyor, yedikce veremezsin tabi... Yani pogacadan 2 tane yesende ayni tadi alirsin niye 10 tane yiyorsun? Bıkmıyor musunuz biyerden sonra bu kadar cok yemekten.

Benimde yatip kalkmam cok duzenli degil ama spor yapabiliyorum bu bahane degil. Veremedikce yemek ne oluyor, yedikce veremezsin tabi... Yani pogacadan 2 tane yesende ayni tadi alirsin niye 10 tane yiyorsun? Bıkmıyor musunuz biyerden sonra bu kadar cok yemekten.
Bıkmıyorum ki bu konuyu açma gereği duymuşum.

Bıkmıyorum ki bu konuyu açma gereği duymuşum.

Afiyet olsun o zaman. Aynadaki halini gorup rahatsiz olup biseyler yapmak yerine 10 pogaca yiyebiliyorsan buradaki hicbir cumle isine yaramaz malesef. Bir anlik gaza gelir , sonra birakirsiniz

X