Ürün yorumlamak

Merhaba alıpta sivilce çıkartan bir ürün söylüyorum size düşmana yılan insana hediye edilecek tarzda diyormuşum şaka tabi. Bu ürünün saç için olanını kullandım memnun kaldım. Tek sıkıntısı hemen bitmesi. Bunu dışında cild için olanı berbat hatta ben saça sürmeye karar verdim bitsin diye bir faydası olur mu bilemiyorum. Önermiyorum.. kokusu ağır hiç sevemedim. Hangi akıl ve fikir ile aldığımı bilemiyorum. Cildimdeki sivilceleri siyah noktaları çok güzel arttırdı küçük sivilcelerimi büyüttü. Çok teşekkür ederim boom butter. Çokta pahalı. -1 puanı hak ettin.!

Ürünün adı;

BOOM BUTTER Cilt Bakım Yağı 190 ML​

Eklentiler

• 3813F7F1-D3A8-4DF1-9E61-59F0FA5BB193.jpeg
    51,6 KB · Görüntüleme: 54
Bir kac gundur denedigim urunden bahsetmek istiyorum . HOBBY MERMAID WAVES Ürünün adı. Denizsuzlu etkili şekillendirici sprey doğal dalgalar. Evettt bir TONİ&GuY deniz tuzu sprey etmiyor. Muadilli olamaz arkadaşlar.. sevmedim. Kokusu zaten hobby kokuyor bu tür spreyin kokusu daha fresh deniz kokusu olmalıydı. Gratisde satılan vücut spreyi var bilirsiniz uçucu bir koku kalıcı değil sıkınca 3-4 dakika sizi denizde hissetiren ismide ‘

Body Mist Queen Of Cool Aqua Vücut Spreyi’​

Spreydi ha işte buna hobbinin o losyonumsu kokusu değilde bu koku yakışırdı.. saçımda abartılı bir parfüm kokusu var ve bu beni rahatsız etti açıkcası. Hayır keşke bu aqua vücut spreyinin kalıcı kokusu saçımda olsa süpeee olurdu ama yok canım saçınız buram buram bilemedm ya hobby eğer duyuyorsan lütfen kokusunu değiştirin şunun. Bunun dışında buklesi bir toni&guy olmasada onun yarısı kadar memnuniyet verdi bana. Ah keşke hem kıvırcıklık verecek hem sarıları parlatacak ve saçı sarartacak(turunculaştırmadan) hem de deniz kokulu bir saç spreyi olsa kesinlikle alırdım.
Bu ürünün fiyatı kendine göre çok fazla en fazla bir daha alacağımı düşünmüyorum. Toni&guyda pahalı :d bir sprey kutusuna deniz suyu ve body mist queen of cool aqua vücut spreyini karıştırıp saçıma süresim var şaka bir yana her şey pahalandı ürüne puanım 10/7 puanım.

Sephora’ın rimelini yorumlayalın bugunde.

EVET ARKADASLAR

İsmi; OUTRAGEOUS CURL MASKARA kendisi 169 lira indirimde 135 liraya düşüyor normalde 99 lira(fiyatlar artmadan önce) olan bu rimeli anlatmayla bitiremeyen arkadaşım için aldım. Uzak şehirlerde yaşadığımız için deneyemedğm bu arada kız diyarbakırlı ve kirpikleri saçına değiyor şaka bir yana gerçekten uzun kirpikleri var. Neyse övdü ettiği maskarayı - haftadır deniyorum. Kirpiklerim normak insan boyutunda kirpiktir ne uzun ne kısadır. Ürünü 3 kat sürünce evet uzatıyor belirginleştiriyor ama kirpikleriniz hamamböceği ayağı gibi oluyor arkadaşlar hatta karafatma böceği ayağı gibi. Bu rimeli kullanmak isteyen denemek isteyenler eğer kirpinleriniz uzun değilse almayın. Siyahlığı harika. Su deyince akıyor waterproof beklemeyin. Duruşu güzel. Ama bir daha alır mıyım asla. Özel günlerde kullanırım diye kenara atarım belki ama hemen kuruyacak bir yapısı var. Bu rimelin değeri 60 liradır en fazla 80 verilebilir. Bir daha 170 lira bir rimele verirsem o rimel kirpiklerimi 5 cm uzatacak olmalıdır. Bu hataya düştüm siz de düşmeyin. Sephoranın ürünleri harikadır. Rihanna selena gomezde kullanır ama bence onların alacağı rimel 560 lira olan hatta oradaki en pahalı rimeldir. Gerçekten merak ediyorum. 1000 liralık rimel nedir ya ne yapıyor uzağa görmeyi mi sağlıyor. Neyse parası olana beleş. Bu rimele puanım 10/6,9

Eklentiler

• B87F5D65-0235-423B-892E-B7781EF9FF06.jpeg
    23 KB · Görüntüleme: 42
arkadaşlar başıma gelen bir olaydan bahsetmek istiyorum 1500 liralık bir mesele bugun konumuz YVES ROCHER BOUCLES CURLS

YANİ KIVIRCIK SAÇLILAR İÇİN
-bakım kremi
-şampuanı
-bukle belirginleştircisi

Evet çalışan biri değilim aslında çalışıyordumda işte işten çıkmak zorunda kaldım elimde cebimde son maaşım var 2000.. civarı depresyonda olduğum bir gün.. yves rocheye gittim kızlar ben. Saçlarımı bilen bilir şu anki durumu ölü bildiğiniz ölü.. berbat durumda neyse ağlamayacağım. Hepsi yaptırdığım saç botoksu yüzünden hala kendine gelemedi saçlarım ben de kestim ha kestim hırsımı saçlarımdan çıkardım.

Şu zamana kadar bir dökülme olmadı saçlarımda hani olduda bu katojen dönem mi diyoruz o zamanlar 1-2 hafta olur dururdu.
Aldığım şampuana saç kremine hiç bağlamıyordum çünkü 2 şer adet almıştım. Satan kadın çok övdü. Saçlarım tekrar kıvırcıklaşacak diye düşündüm ikişer tane aldım 1500 lira civarında param gitti kızlar benim.

2-3 haftadır saçlarım oluk oluk dökülüyor. Ya saçımı sevmeye annem geliyor elinde bir tutam. Diyorum ki dönemsel vs vs. Lan saçımı tarıyorum. Tarak görünmüyor!
Biraz önce oturdum ne olabilir dedim ya ne olabilir! 3 haftadır saçımı ne döküyor her yer saç kel olcam kızlar. Neyse karanfil kaynatıp ılıttım saçıma sürdüm 1 saat beklettim. Saçlarımı yves toche boucles şampuanla yine yıkadım. Oturdum düşündüm alllah diyip banyoya koştum tekrardan. Başka bir şampuanla yıkadım saç diplerimi. Abi SAÇLARIMI OLUK OLUK DÖKEN YVES ROCHE!
Şimdi diyeceksiniz ulan gece ve kedicik! Ay ne kadar sinirlendiysem argoya kaçıyorum kusura bakmayın! Senin değerlerin düşüktür vs vs. Ben 60 gündür biotin içiyorum uzamayan tırnaklarım uzadı imkansız! Saçlarımı döken yves roche.. 2 hafta kullanmayacağım buraya kesin ve net olarak tam olarak gireceğim. Googlada bir sürü yorum buldum bu ürün saç döküyor. Yazık yani YAZIK! Benim için yves roche bitmiştir. Abi ben depresyondayım gerçekten kafayı yemek üzeriyim. Bir de bu çıktı başıma nasıl durduracağımı bilmiyorum. Kullanmazsam durur mu onuda bilmiyorum. Neyse 2 hafta sonra editlerim inşllh.

Çok geçmiş olsun Değerlerinde sıkıntı olmadıgından eminsen yasal süreci başlat bence bian önce

SAÇLARIMI KESİN VE NET ŞEKİLDE YVES ROCHERIN BOUCLES CURLS SAMPUANI DÖKMÜŞTÜR. ALAMAK İSTEYENLER ALSIN DENESİN BELKİ BEN DE BİR SIKINTI VARDI AMA YOKTU:) ÇÜNKÜ ŞAMPUANI BIRAKIR BIRAKMAZ DÖKÜLMELERİM AZALDI ŞU ANDA DA PEK KALMADI ÇOK ŞÜKÜR. BİRAZ ARAŞTIRIRSANIZ YVES ROCHENIN ABARTILAN BİR MARKA OLDUGUNU ANLARSINIZ LEŞ.

YouTube işi nasıl gidiyor?
Hesabını benimle paylaşabilirsin , gördükçe beğenirim, etkileşim olur sana^^

Ben bu arkadaşa 3-4 kere şans verdim dişleri mükemmel beyazlattı. Ferah bir hissiyatıda var. Güzel kendisi harika yarı fiyatındayken alıyordum. Ne kadar pahalanmış ya.. diş macunlarında flörür adlı madde var.. bu bana çok zararlı bir flörür maddesi gibi hissetiriyor. Arkasını dönderip flörür var mı diye bakmadım bile eğer görürsem bi daha kullanamam. Zararlı madde takıntım var. Tamam her şey zararlı diyeceksiniz haklısınız ama her sabah ve gece diş macunuyla geçiriryoruz 1-2 gün kullandığımız bir şey değil ki. Bunun dışında güzel ve haddinden pahalı bir arkadaş. Baya da gidiyor 2-3 ay. Küçücük kullanın temizledigini hissetiriyor kendini. İyi aksamlar görls. Diş macunu alacaklara ve sigara kullananlara tavsiyecik.

Belki sevenler olmuştur ama ben sevemedim aldığım güne gidip abi alma diye anlatacağım yağdır. Ben trendyoldan aldım bazıları sahte oluyormuş anlayamadm tam ne bileyim kokusu ağır. 4-5 defa kullandım amlayıb dd almayın! Neyse alacaksanızda deneyin yahu. İçinizde kalmasın. Hadi bys

Su gibi dokusuvar ben yanlıslıkla fondotenli almıstım sevmedim. Fondotensizi var onu da sevmedim. Parfüm kokuyor. Dokusunu emilmesini beğenmiyorum. Bitsin başka güneş kremlerine şans vercem. Yağlı hissediyorum yüzümü bunları sürünce. Sivilce çıkarıyor pütürük. Seven varsa alsın koynunda yatırsın hahah şaka tabi.Kızlar kişiden kişiye değişir benim cildim karma yağlanmaya yakın.Ben şahsım ve kendi fikrim olarak sevmediiim ama kullanıyorum güneşe çıktıkca.Paketi yenilenmis şimdi. Belki içerigide yenilenmiştir bilemiyecegm.

Kendisini iki defa kullandım. Sivilcelerle savaşına puanım 10/7. 7 puanı hakkediyor. Sevilen bir krem bazen 8 bile veriyorum. Ama 9-10 hiç görmedi. Geceden sürüyorum kendisini sivilceyi hobbik diye söndürmüyor tabi fıss diye söndürüyor bir kaç gece kullanmak gerekiyor. Hap kadar krem arkadaşlar gelin dinleyin la roche beni 406 lirayı bu 40 ml değilde 80 ml verseydim ya da 100 ml verseydim bu ürün 10/10luk bir puanı hakkederdi. Ama bu testır gibi minik minik sürüyoruz bitmesin diye ama alan büyük cilt bariyeri büyük bir alan. Neyse almam dahaaaa hadi yallahsu

Eklentiler

• 2A6C2781-3FDB-4579-8A07-A363AAEC415B.png
    210,2 KB · Görüntüleme: 34
Bu kirpik uzatıcıyı beğendim. 10/7 Yedi puaaan. Yakmado, yeni kirpikler çıkardı, uzatmadı, su gibi dokusu yağlı değil serum. Beğendim ama bi daha almam. Çünkü ben uzatmasını bekledim hatta bunu güzdüz akşamda besleyici oil yani yağ kullanıyordum. Ama ikiside bekledigim kadar uzatmadııı. Malesef

Eklentiler

• 7A01787B-5ED9-4805-817A-C723A15CC240.png
    213 KB · Görüntüleme: 38

İşte en sinir olduğum konu bu şahsen o yüzden böyle bir başlık açtım açıkcası.. kaç kişiye ulaşır kaç kişi araştırıpta alıyor hiç bilmiyorum ama ben doğru şekilde deneyimlerimi yazıyorum. Belki bana iyi gelmeyen başkasına iyi gelmiştir o konuda hiçbir şey söyleyemem.. #işbirliği yapanlar ürünü bilmeden etmeden bize kakalamak isteyen eve gelen satıcılar gibi.. bize teleskopik maskarayı överler gizli gizli sephoranın rimelini kullanırlar hahah.. berbat bir ticaret düzeni. Ben infulısır olsam markalara açıkca söylerdim bakın ben bu ürünü kullanacağım ama eğer iyi gelmezse ya reklamını yapmayacağım ya da iyi gelmedigini belirteceğim diye :d o yüzden bu meslek bana göre olmazdı doğru söyleyeni 9 köyden kovalarr

Merhabalar şişirilen ürünlerde bugun buyrun anlatıyorum iyi dinleyin. Göz altlarımda ışık dolgusu var bir de bunu kullanırsan tamamlar belki dedim arkadaşlar benim göz altarım morarıyır bunu kullanınca neden bilmiyorum ama hiç sevmedim galiba dudaklarıma kullanacağım yatmadan önce içinde hyaloronik asit var 1 hafta kullabım sonuçları yazarım. Göz altlarıma kullanmam daha hadi bay ürün çöp. Şimdi canınız sıkılmasın eğer aldıysanızda şöyle ki benm göz altlarımda işlem olduğu için belki ben sevemedim.. size iyi de geliyor olabilir sadece deneyimimi yazdım umarım size iyi gelmiştir.

Eklentiler

• 67C827DD-F3CC-4B56-A46E-6EC62C27DEC0.png
    276,8 KB · Görüntüleme: 32
FİYATI ARTMAYACAKSA BİR ÖNERİDE BULUNACAĞIM!!!
Kızlar benim saçlar kupkuru uçları. Dipleride yağlı şimdi allah var karma yani. Ama uçları şu hayatım boyunca asla bu kadar kurumadı. Ne serum zeytinyağı kullandıysam bana mısın demedi.

#pycos argan yağı sadece uçlarıma sürdüm bugun geldi bu arada bu ürün. Heyecanla koşup yazim dedim. Aylar sonra elimi saçlarımla avuçlayınca ilk defa bu kadar canlı hissetim. Eğer alacaksanız ihtiyacınız varda şans verin. Ben 119 liraya mı ne almıştım indirim yapmışlar.. yazıklar olsunduu. Neyse. Fiyatı yükselmesinde yükseltmeyin kardeşim kalsın işte allaha allah size şişesini gönderelim 30 liralık indirim yapın şaka tabi ama yaparlarsa gönderirim. Bu çocuk kaçmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…