Ürün yorumlamak

gecevekedicik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
562
342
SAYFANIN KISACA AMACI; İHTİYAC DAHİLİNDE aldığım ürünleri herhangi bir kâr gütmeden YORUMLAMAK ve PAYLAŞMAK.

Arkadaşlar ben çok alışveriş yapıyorum. Paramı hep boş şeylere yatırıyorum(boş şeylerden kastım atıyorum saçım yandıysa ona uygun ürünler) ama popüler boş şeylere örneğin internetde bulamadığım bir çok ürün yorumu var.. bende isterdim youtube kanalı açmayı ama o kadar özgüvenim yok.. neysee kısaca size aldığım ürünleri deneyimleyip paket şeklinde size anlatacağım.

gratisden dün alışveriş yaptım.. ve yorumlayacağım ürünü yeni yorum olarak paylaşacağım. Ve çok dürüst olacağım çünkü hiçbir yerden reklam almıyorum almamda alsam dahi dürüst olurum. İnanın çünkü çok ünlü kurbanı oldum hele ki doal keratin bakım sütü.... keşke hiç almasaydım dediğim bir ürün.

Büyük edit 1.aralık.2021;
BİR ÇOK YORUM VAR İNTERNETDE ORDA BURDA ŞURDA BENİMDE SAÇIMA BAŞIMA GENELDE HER ŞEY GELDİGİ İÇİN BEN DE ÜRÜN KULLANIYORUM YA DA DOĞAL MALZEMELER YA DA HERHANGİ BİR ŞEY SAĞLIKCIYIM BİR ÇOK KONUYLA ALAKALI ÇOK GÜZEL FİKİRLERİM VAR MASKELER VS. ONLAR DİĞER BAŞLIKLARIMDAN BULABİLİRSİNİZ.

BENİM BURADAKİ BU BAŞLIKTAKİ TEK AMACIM PARA YA DA REKLAM YAPMADAN DENEDİĞİM ÜRÜNLERİ YORUMLAMAK.. YALANCI influencerların ÖNERDİĞİ ÜRÜNÜN DOĞRULUĞUNU KANITLAMAKTI TEK AMACIM!!! HALA DA ÖYLE HERKESİN DEDİĞİNİ KOŞA KOŞA ALMIYORUM O KADAR ZENGİN DEĞİLİM HERKES GİBİ.. İHTİYAC DAHİLİNDE DENEDİĞİM ÜRÜNLERİ PAYLASIYORUM..

Çok şükür elimden geldiğince allah kuvvet verdikce yardımlarımı yapıyorum bence herkes kendine baksın teşekkürler.

Son düzenleme:
Doal çok övülüyor yaa ben de hiç kullanmadım ama kullanmayı düşünüyordum

Doal çok övülüyor yaa ben de hiç kullanmadım ama kullanmayı düşünüyordum
Doali kisaca anlatayim sana o zaman ben sacim yandigi zaman kullandim. Hatta bidon seklinde geldi bana ilk plastik siseleriydi.. ellerimi kesti kulpları sonra tabi popüler oldular şişeleri değişti.
İlk şişemde çıooook memnun kaldım saçlarımı döktü ama memnun kalmıştım uçlarını yumuşacık yapıyordu sonra hızlı uzamasına yardımcı oluyordu. 2.şişeyi sipariş ettim hatta ürün bu kadar iyiyken 2 şişe sipariş ettim ve şişeleri değişmişti siyah uzun bir şişe olmuştu.. kullandım 2..şişemi daçlarım oluk oluk döküldü. Sonra 2.şişeyi saçlarımda 4-5 dakika değilde 2 dakikaya bekletmeye başladım dökülme acayip arttı o sırada 3.doal keratin şişeme geçtim. 3.şişeyide ayda yılda bir saç uçlarıma kullanmaya başladım sonra üründen rahatsız oldum rafa kaldırdım aradan tahmini 7-8 ay geçti yaz geldi bende bizim yazlığa götürdüm gelen misafirler havuzdan sonra saç uçlarına sürsün normal bir krem gibi dedim gelen bir misafirimizde kullanmış daha önceden sirapiş vermiş benim saçıma yaramadı dedi bende uçlarına kullandım dedi. Yani bu yaz boyunca biz saç uçlarımıza sürdük.

sen saçını uzatmak istiyorsan sana maske tarifi vereyim bu kimyasal kozmetikle uğraşma millet tabi ki övecek para alıyorlar.
-bepanten ampül
-evigen ampül
-hindistan cevizi yağ
Bunları mixle iyice saç diplerine sür. En az 1-2 saat kalsın. Haftada 2 gün yap bir ayda nasıl coşuyor saçların.

Çok teşekkür ederim hindistan cevizi yağı vazgeçilmezim. Ama bunlarla da deneyecegim

Ürün Adı:
Pastel Professional Nail Hardener With Keratin 13ml

Ürün Markası:
Pastel

Ürün Boyutu:
13ml

Özet Bilgi:
Yumuşak ve dirençsiz tırnakları güçlendirmeye yardımcı olur.

Ürün Faydaları:
Problem: Keratin eksikliği, güçsüz, kırılan, kat kat ayrılan ve çatlayan tırnaklar.
Çözüm: Bu ürün tırnağın %95'ini oluşturan keratini içerir. Keratin eksikliğinden güçsüzleşen yumuşak ve dirençsiz tırnakları güçlendirmeye ve tırnağın keratin ihtiyacını tamamlamaya yardımcı olur. Çatlayan, kat kat ayrılan tırnakları düzeltir.

Kullanım Şekli:
Kuru ve temiz tırnağın üzerine bir kat sürün. İstenirse iki kat sürülerek transparan bir oje sürülmüş görünümü verir.

ÜRÜN YORUMUm;
Gratisden 25 liraya aldım(indirimsiz) indirimi bekleyemedim çünkü artık benimde uzun tırnakları olsun diye diye diyee tırnak uzatmak için her ürünü kullandım diyebilirim.. kısaca anlatayım benim tırnaklarım uzar ve yandan kopar giderler törpülememe rağmen çok kırılgan hafif kabukludur özellikle oje sürdükten sonra pul pul olur. Bu yüzden oje pek sürmem. Hatta tırnaklarım öyle bir çatalanırkii kıyafetlerin iplerine takılır ya da dokunduğumda birini çizer.... bu arada sabahları yumurtanızı eksik etmeyin kahvaltınızdaaa.... şimdiiii benim gibi tırnakları kırılgan ve asla uzamayan(kırıldığı için) hanımlar beylere önerimdir mutlaka alın kullanın.. bugun dalmışım ve tırnagımı ağzıma aldım(sinirlenince tırnak kemiririm zaten kırılgan olduğu için bir dişle koparırım) şaşırdım benim tırnagım böyle kalın değildiii??? Yan taraflarınıda kontrol ettim yok! Ordan da çatallanmamış.. ürünü 4-5 defa kullandım ve harika sonuçlar aldım ürün onaylanmıştırrrr. Pişman olmazsınız kızlar. Bu ürüne puanım 10/10

bugün aldım kuaför malzemeleri satan bir yerden ama bu bahsi geçen ürün mü emin olamadım ! İçeriği aynı mı ?

Bio-Herbal Bitkisel Mascara - 7in1​

Kirpikleri kıvırımıyor, kaldırmıyor, kıvırırken uzatmıyorda. Bunun amacı hem rimelli dursun hem de durduğuna deysin kirpiklerimi beslesin rimeli. Gelecekteki ben bir daha bu ürünü aslaaaa alma eğer amacın kirpik uzatmak değilse tabi. Sevmedim. Ama deneyeceğim.. 1 ay boyunca dışarı çıkacağım zaman sadece bunu süreceğim hatta evde olduğumda bile. Bakalım uzatıyor mu? Ek Yazı olarak yazarım. Gözden çıkması az biraz zor içinde yağ olduğu için galiba ona bir sözümüz yok. İlk izlenimim belki ilerki zamanlarda kirpiğimi uzatırsa olumlu yorumları yapabilirim. Şu anki tavrım Noooo...Bu ürün nasıl 90 lira olur ya ederi 20 lira olmalıydı. Belki sevenleriniz var ama benim gibi orta uzunluktaki kirpikleri bir kere sephoranın rimeli deyince anlımdaki yazıya kadar çıkarıyor. Bu ürünü iki kat sürdüm sanki ağzı açık halde dışarda bırakmışım bir kuru bir kuru ki sormayın. Ne olur bu ürüne 90 lira vermeyin.

Bu arada sizce youtube kanalım olsaydı

Eklentiler

• 3214F70A-CE83-4417-8F2B-D135BF6BB8D7.jpeg
    44,1 KB · Görüntüleme: 43
Arkadaşlar ben sizden habersiz bir şey yaptım. anonim bir youtuba kanalı açtım. Ve orda anlatıyorum aldığım ve kullandığım ürünleri. Şöyle ki artık youtubada ünlü olmuş yalan insanların denediği ve boş boş doldurduğu ürünler yerine ben kendim anlatacağım. Ben orada 100 yıl kalsa yine popüler olamam.. ürün yorumlamak buraya özgü değil.. youtuba özgü geldi bana. Bir hobi olarak yapmak istiyorum. En çokta benim gibi insanlar için paylaşmak istiyorum. Bir ürün almak istersin ama hakkında hiç bir fikrin yoktur. Gratise gidince malak gibi kalıyoruz.. orada çalışanlar sesini çıkarmıyor. Övüyorlar anca.. youtubadakilerde öyle. Ben kendim deneyimlediğim ürünleri yorumlayacağım. Maske tarifleride veririm belki.. çünkü bazı insanlar okumayı sevmiyor.. özelden atabilirim linkimi burada paylaşmaktan az biraz utandım..

Kendim gibi birini buldum sanırım. Ayakkabısı, kıyafeti vs bende fazla alışveriş yapanlardanım. İhtiyacım yok fakat beğeniyorum ve kendimi durduramıyorum. Kozmetiğe o kadar para harcamıyorum, bittikçe kullanıyorum çok şükür. Alışveriş yapmayı çok seviyorum, dolayısıyla senin gibi bende bir blogger, youtuber, influencer vs olayım diye heves ediyorum ancak cesaretim yok pek fazla. Kitlelere hitap edeyim diyorum bir heyecanlanıyorum ama sonrasında hem üşeniyorum hem de çekiniyorum.. Ne yapsak ki ?

Ya bir cesarettir açtım ben de bir youtuba kanalı.. inanırmısın özgüvensizim ama buraya yazacağıma oraya aktarırım dedim. Videoda hiç bir şey gelmiyor aklıma.. ama burada bül bül gibi şakıyorum 3 sayfa yazı çıkarıyorum. Galiba bir not defteri oluşturacağım kullandığımda neler hissetiğimi yazarsam unutmam. Videoda geriliyorum 100 kere çekiyorum akşam oluyor bazen)). Bence sen de instagramdan bir sayfa aç paylasım yap takipcin olmasın hiç önemli değil sanki takipcin varmış gibi yapmaya devam et.. sen içeriği genişletikce büyürsün diye tahmin ediyorum.. hem de anonim yürüt özgüven falanda gerekmez anonim olunca yüzünü göstermesin sadece ürün hakkında düşüncelerin takipcilerine yeter..

Hahah mantıklı anonim takılmak ilk başta. Erinmezsem yapacağım, birde bu durum var tabi :) erinmek..

Eğer dermapen yaptırdıysanız ya da yüzünüz hassasa size önereceğim harika bir makyaj sütü var.. kısaca anlatayım ben dermapen yaptırdım ve yüzüm kuru.. eğer yüzümde fondoten varsa temizleme köpüğü kullanıyordum kuru ciltler için kullandım yüzüm acayip kurudu tamam üzerine nemlendirici uyguluyorsun ama kurutuyor atkadaşlar niveanın pembe temizleme köpüğünü kullanıyordum özellikle benim yüzüm acayip yağlıydı ph dengesiyle oynadım 3-5 senedir herneyse eğer yüzünüz benim gibi şıkıdım şıkıdım yağlıysa deneyin kesin çözüm artık suratınız kuru oluyor ama yağlı ciltler için alın siz herneyseee konumuza gelelim yüzüm kuruyunca temizleme sütü ile tanışma anım burda başlıyor çok ama çok güvendiğim güzellik uzmanı ablam arkadaşım diyim bunu önerdi watsonsda yoktu gratisde vardı temizleme sütü galiba watsonsa sadece bu markanın saç ile ilgili ürünleri geliyor çünkü kızlara sordum yok burda temizleme sütü dediler.. koştum gratisee bulduuum ürünüm tam adı Goats milk pompalı temizleme sütü ve aşık oldum kokusu harikalı. İndirimde 26 liraya aldım fiyatı bana göre çok pahalı özellikle hergün makyaj yapan biri için iki ayda biter bu ya da ayda bir biter yani şahsen.. herneyse kokusunun tatlılığıından bahssettttiiimi. Bu markanın her türlüsünü kullanmak istiyorum aslında deneyip yorumlarım size. Markanın adı Ziaja bu arada eğer beni okuyorsan ziaja bence 50 lira çok fazla biliyorum fiyatlar uçtu ama sen bir temizleme sütüsün. En fazla 20 lira verilmeli bu ürüne belki daha az çünkü temizleme sütü ya bildigin sabun yüzü makyajdan arındırıyorsun. Ürün 200 ml. Eğer temizleme köpüğü kullanıyorsanız ve yüzünüz kuruyorsa direkt bırakın bu tatlışko ürünü kullanın. Benim karma yüzümü o köpükler kuruttu. Bununla göz makyajı temizleyen var mı mesela rimel? Çünkü ben sadece yüzümü temizliyorum. Timel temizlemeye hiç kalkılmadım. Bu arada ya elime sıkıyor yüzümde ovalıyorum ya da makyaj pamuğuna uyguluyorum. #fiyatınıindir #çokpahalısın

Bunun dışında harika bir ürün keşfettim yaz için fondoten ve güneş kremi ve de kırışıklık giderici. Onuda daha sonra anlatacağım bonus olsun.. öptüm sizi. Biliyorum burayı cok bos bıraktım youtube kanalı açmıştım onuda kapattm. En güzeli burda yazmak tavsiyelerimde gerçek anlamda ne para ne bişe kazanıyorum.. özellikle reklamla para kazanan insanlardan nefret ediyorum!!!

Eklentiler

• E2EA3CF0-1D42-4135-A12E-8631565E7C35.png
    667,8 KB · Görüntüleme: 43
Arkadaşlar ben bu doal keratin sütü reklamlarından artık nefret ettim size kısaca yazayım. Alan alsın almayan almasın! BENCE ALMAYIN!! Çünkü bence sizde ünlülere güvenip alıyorsunuz ben selin cigerciye güvendim aldım.

3 kutu almıştım ayrı ayrı zamanlarda birincisini ayrı ikinci ve üçüncü kutuyu aynı zamanda aldım.

1.kutuda hafif saçım döküldü ama uzattı ya da benim yaptığım başka bakımlar uzattı saçımı emin değilim çünkü ben vitamin bakımlarıda yaptım bunun yanı sıra

2.kutuda yarım bıraktım saçımı dökdü maloş etti
Zar zor bitirdim ayda yılda bir kullanarak çünkü acayipp döktü sadece uçlarına kullandım son zamanlarda da

3.kutuda da sadece uçlarına sürdüm zaten yazlıktaydık uçlarını yumuşak yaptı ama diplerine sürmedim çünkü harika döküyordu

kullandım uçlarına çünkü ucunu yumussatı parama yazık değil mi sadece uçlarına kullandım. Ama sırf uçlarını yumusak yapıyor diyede alınmaz bu ürün.. Eğer aldıysanızda endiselenmeyin ya geri iade edin kullanmadıysanız ya da uçlarınıza uygulayın ama diplere deyirmeyin....
gidin bepanten evigen hindistan cevizi yağ kırın saç diplerinize uygulayın eğer saçınızı uzatmak isterseniz BU ÜRÜN ÇÖP!

ÜRÜN KISACA DÖKÜYOR! Yeni üyeler lütfen beğendim ettim falan yazmayın bir kaç ay sonra isminizin altındaki yeni üye kutucuğu gidecek.. bilen bilmeyende sizin reklamla parayla tutulmuş reklamsı yorumunuza inanacak diye korkuyorum.
Bu ürünü burada kapatıyorum.

Eklentiler

• 62368402-163F-407B-ADCA-AF511B687516.jpeg
    13,1 KB · Görüntüleme: 44
Kızlaaar SİVİLCELİ CİLT SİYAH NOKTALI CİLTTT NERDESİNİZ? Peki sivilce çukuru olanlarrr??. Aslında buna ayrı bir başlık açacağım amaa kısaca bahsedeyin ben martın 1de dermapen yaptırdım.. bana yapan hanım dediki kii güneşten koru kesinlikle dedi.. (dermapen için ayrı konu açarım) çok fazla güneş kremi kullanan bir insan değilim her neyse onunda dükkanında ceres defense cream adlı bir ürün var DD+ krem olarak geçiyor neyse bunu gel sürelim dedi yüzün işlemden sonra güneş görmesin gibisinden neyse sürdüm kiiii ne göreyim!!!!! İşlemden sonra oluşan o kırmızılıkları yuttu ürün. Aydınlatı resmeen hipodrum ışığı gibi parladı suratım. Sanki pürüsüz bir cildim varmış gibi hissetim neyse eve geldim işte dermapenden sonra bu ürünü kullanıyorlarmıs hem fondoten hem de güneş kremi... bir sürü şey için kullanıyorlarmıi. Benimde aklım kaldı tabi neyse 1bucuk hafta önce yine gittim yüzümde fondoten yoktu kullandım gerçekten harika etkili olduğunu düşündüm.. param yoktu alamadım. Bugun koşa koşa gidip aldım denedim. Yüzüm harika olduu. Bu arada ben buğday tenliyim orta seviyesini aldım. Siz beyazsanız beyaz levelini alın. Benim yüzüme oturdu rengi. Zaten yüze çok yoğun sürmezseniz kendi rengini alıyormuş. Çok bol bol uygulamayın yeter size bu ürün. Dermapen yaptırdığım güzellik uzamanı ben iki senedir kullanıyorum dedi dermapenle yaptırdıktan sonra da kullan lekelerinş açar dedi.. dediği gibi oldu zaten dermapen ayrı bir olay onu da başka bir konuda açacağım. Ben çok aradım yaptıranların yorumlarına bakmak için ama çok az var. Ben size ayrıntılı şekilde atarım. Gittiğim yer çok ince çalıştı çünkü benim yüzüm hem delikli çukurlu siyah noktalı artı sivilceliydi çene altlarım oralara çok girmedi çünkü sivilceye yapılması tavsiye edilmiyormuş. Ama çukurlu bölgelerimi acayip derecede açtı almak isteyenlere fotoğrafını koyuyorum. La rocheninkini alacaktım kızlar bir güneş kremi çıkarmış hem fondoten hem de güneş kremi. Ama yorumlarda yüz rengine uymadığı falan yazıyor hiç o toplara girmedim. Eğer aşırı beyazsanız ya da beyazsanız. Açık tonunu alın ama eğer buğdaysanız benim gibi mediumunu alın ya da alacağınız yerde deneyin.. zaten çok yoğun sürmezseniz kendi renginizde uyacaktır. Yoğun sürünce tabaka gibi duruyor dikkat! Az sürün 1 yıl gitsin hahah öptüm çoook...

(Benimki sağdaki koyu olan medium)

Arkadaşlar elimdeki süpürkeyi toz bezini attım. Bir kaç gündür değil artık 1-2 aydır rahatsız olduğum bir şey var. Bir ürün diyelim. REKLAM REKLAM ÜSTÜNE BÖYLE BİR REKLAM OLAMAZ MARKA PARA VERMİŞ GALİBA ÇUVALLARLA. Neyse inandık ettik biz de bir kavanoz siparis edelim dedik saçlarımıza. YANLIS REKLAMLARDAN PARAYLA TUTULAN İNSANLARDAN GERÇEKTEN TİKSİNİYORUM SANKİ NUH’un GEMİSİNDEN İTHAL EDİLMİŞ İKSİİİR. Sankiii ÖLÜMSÜZLÜK SUYUNUN DAMLALARI İÇİNE DÜŞMÜş. ABİ ABARTMAYIIIIN!!! Yalaaan yalan yalan. Saçıma hiçbir şey kazandırmadı. Ayıp olmasın diye güzel şeylerinide yazacaktım. Yok anacım hiç bir güzelliği yok. Kokusu zaten %50si beğenmiş %50si beğenmemiş. Sizin saçınızı nasıl yumuşattı ya benim saçıma sürünce 30 dakka sonra affedersiniz kazık gibi hapıyor. Her neyse almayın. Almayın canım bir de 120den 50ye düşürüyorlar trendyolda ULAN BUNUN ZATEN FİYATI 30 lirq olmalı kavonozuyla birlikte ya da 25 ne buu nee.. yatlar katlara erdiniz mi.. bu kadar dolandırıcılık pes. Sevmedim kişisel yorumum. Paramla satın aldım. Reklam değildir(reklamın iyisi kötüsü olmaz) ama sevmedim. ÜRÜNÜN ADI BOOM BUTTER. Ürünü önerdiğim kişiler; saçı yanmamış,doğal saçlı arkadaşlar, saçıyla ilgili derdi tasası olmayan insanlar.. ben şahsen saç uzatmak ve kuru saçlarımı yumuşatmak için almıştım. Çünkü bir ürünü diplere sürebiliyoruz ve uzuyor mucizeee benim için. Amaaaa kepek desen yaptı öyle kaşındı kiii dedim heralde bit de yaptıı. Bitin kendi kendine oluşan bir şey olmadııgını bilemesem emin olurdum. Her neysee. Almayn arkadaşlar dediğim gibi saçınız yıpranmamışsa uçlara sürün çıkın bebek gibi yağar eminim boyasız saçları. AMA BOYALI YIPRANMIŞ BİR SAÇ OLDUĞUM İÇİN ÖNERMİYORUM boş reklamda yapmayın artık sosyal medya maymunları. Pes artık içimde çok tuttum. Bu son yalan reklam görmemdi.alacaklar umarım beğenirsiniz.

Ben ürünü banyoya girmeden artk uçlarıma sürüyorm içindeki yağ ile harmanlansıj bir etki etsin işte ölüyü canlandırabilir misin yok. Anca makyaj yaparsın. Bu da öyle bir ürün. 1 saatlik güzellik sunuyor. O da hindisran cevizinin kendisi bu vaadin 100 katını veriyor bana.

ürünün fotoğrafını koyuyorum. sürçülisanımı affedin. Ben beğenmedim beğenenlerede(reklam yapmadan) bol bol öneririm.

Eklentiler

• B26A2A97-AD1C-4F11-B2AA-9B1A06BEA9BF.jpeg
    35,2 KB · Görüntüleme: 44
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…