Ürün yorumlamak

Yıllardır ELİDOR YEŞİL (saç uzatan) şampuan kullanan biri olarak. Bir paylaşımda israil malı olduğunu görünce almaktan vazgeçtim..
Haliyle yeni bir şampuan arayışına geötim. Ve gratisde hiç araşırma yapmadan 14 liraya düşmüş olan syoss adlı şampuana elim gitti. Syoss Curl Me adlı sampuan kendisi..

EĞER SAÇINIZDA BOYA VARSA VE GERÇEKTEN UÇLARI KURUYSA KESİNLİKLE ALMAyın!!!!

saçlarım kıvırcık diye curl me olanı aldım yeşil yazılıydı. Fotoğrafınıda bırakacağım buraya. Saçlarımı sanki sımsıcak suda hipoyla yıkamışım gibi çıktım dışarı düşünün. Eğer sevmediğiniz biri varsa hediye edin bunu hahah şaka yapıyorum ama kesinlikle tavsiye etmiyorum özür dilerim. Bu ürüne puanım SIFIR. Eksi 1. (-1)

7A68F36A-12D5-4874-972F-CC5268A9AD89.jpeg

Doali kisaca anlatayim sana o zaman ben sacim yandigi zaman kullandim. Hatta bidon seklinde geldi bana ilk plastik siseleriydi.. ellerimi kesti kulpları sonra tabi popüler oldular şişeleri değişti.
İlk şişemde çıooook memnun kaldım saçlarımı döktü ama memnun kalmıştım uçlarını yumuşacık yapıyordu sonra hızlı uzamasına yardımcı oluyordu. 2.şişeyi sipariş ettim hatta ürün bu kadar iyiyken 2 şişe sipariş ettim ve şişeleri değişmişti siyah uzun bir şişe olmuştu.. kullandım 2..şişemi daçlarım oluk oluk döküldü. Sonra 2.şişeyi saçlarımda 4-5 dakika değilde 2 dakikaya bekletmeye başladım dökülme acayip arttı o sırada 3.doal keratin şişeme geçtim. 3.şişeyide ayda yılda bir saç uçlarıma kullanmaya başladım sonra üründen rahatsız oldum rafa kaldırdım aradan tahmini 7-8 ay geçti yaz geldi bende bizim yazlığa götürdüm gelen misafirler havuzdan sonra saç uçlarına sürsün normal bir krem gibi dedim gelen bir misafirimizde kullanmış daha önceden sirapiş vermiş benim saçıma yaramadı dedi bende uçlarına kullandım dedi. Yani bu yaz boyunca biz saç uçlarımıza sürdük.

sen saçını uzatmak istiyorsan sana maske tarifi vereyim bu kimyasal kozmetikle uğraşma millet tabi ki övecek para alıyorlar.
-bepanten ampül
-evigen ampül
-hindistan cevizi yağ
Bunları mixle iyice saç diplerine sür. En az 1-2 saat kalsın. Haftada 2 gün yap bir ayda nasıl coşuyor saçların.
Konunuz çok güzel, her ne kadar memnuniyetler kişiden kişiye değişirse de tarafsız yorumlar okuak guzel. Saçları asla izamayan birisi olarak tarfinizi deneyecegim

Bir ay önce sampuan arayısına geçmiştim. Sırf elidoru bırakmak için. Demiştim size israil malı diye ama bahanelerimin arasında sadece bu yok. Kaç senedir elidoru kullandım yeşil olanı aşığım kendisine ama artık sampuan değiştirmek istediğimi fark ettim. Üzerinde uzatıyor yazıyor ama ek takviyelerle birlikte kullanılmasıngereken bir şampuandır yani örneğin sen saç bakımı yağısını yaparsın dıştan, içtende biotin alırsın.. hadi kullan ama tek başına bir şey yaptığı yok hanımın.

LOREAL ELSEVE 6 mucize yağ.
Saçlarım çabuk yağlanan saç değildir. Karmadır aslında. Bu ürün saçımı banyodan sonra 2 ve 3. Günleri yağlandırdı. Arkadaşlar kesinlikle yağlı saçınız varsa almayın!!! Benim saçımın ucu kuru yıprandı boyadan soldu diye aldım. Ama saçımın ucunada bir şey yaptığı yok ürün saç dibini yağlandırıyor. KESİNLİKLE ALMAYIN!. Alanlar kullananlar devam etsin. Kokusunuda çok sevmedim bilenler bilir koku hassasiyetimi beğenmedin yağlanıncada bassık küflenmiş çikolata kokusu gibi hissetim. Firmanın saç yağısını beğenmiştim. Bunun dışında bu ürününüzü sevemedim affedin beni elseve bu benim yorumun sevgiler♥️

Eklentiler

• D9F7CD9E-43D9-4305-B12F-F96A9B97C5EA.jpeg
    D9F7CD9E-43D9-4305-B12F-F96A9B97C5EA.jpeg
    21,4 KB · Görüntüleme: 72
elidor şampuan sayoss şampuana göre daha güzel temizliyor sanırım. ya da bana o iyi geldi bilemiyorum. merak edenler için özellikle turuncu renkteki şampuanı çok hoş kokuda mis gibi.

Bir ay önce sampuan arayısına geçmiştim. Sırf elidoru bırakmak için. Demiştim size israil malı diye ama bahanelerimin arasında sadece bu yok. Kaç senedir elidoru kullandım yeşil olanı aşığım kendisine ama artık sampuan değiştirmek istediğimi fark ettim. Üzerinde uzatıyor yazıyor ama ek takviyelerle birlikte kullanılmasıngereken bir şampuandır yani örneğin sen saç bakımı yağısını yaparsın dıştan, içtende biotin alırsın.. hadi kullan ama tek başına bir şey yaptığı yok hanımın.

Saçlarım çabuk yağlanan saç değildir. Karmadır aslında. Bu ürün saçımı banyodan sonra 2 ve 3. Günleri yağlandırdı. Arkadaşlar kesinlikle yağlı saçınız varsa almayın!!! Benim saçımın ucu kuru yıprandı boyadan soldu diye aldım. Ama saçımın ucunada bir şey yaptığı yok ürün saç dibini yağlandırıyor. KESİNLİKLE ALMAYIN!. Alanlar kullananlar devam etsin. Kokusunuda çok sevmedim bilenler bilir koku hassasiyetimi beğenmedin yağlanıncada bassık küflenmiş çikolata kokusu gibi hissetim. Firmanın saç yağısını beğenmiştim. Bunun dışında bu ürününüzü sevemedim affedin beni elseve bu benim yorumun sevgiler♥️
benim renk açılmasından inanılmaz derecede yıpranan kıvırcık pörsümüş saçlarımı bu seri kurtardı. kokusuna da bayılıyorum ve inanılmaz tavsiye ediyorum

Bu ürün benim de kullandığım en kötü saç bakım ürünü. Kokusu da iğrenç dokusu da. Bir de simliydi yanlış hatırlamıyorsam ama ne sim! Öyle hafif ışıltı da değil yağın içine highlighter boşaltmışlar gibi. Ben 1.5 yoldur ogx mor şişe kullanıyorum. Şişe küçük ama uzun süre gidiyor. Saçlarımi daha hacimli daha gür gösteriyor

Herbal Essences Şampuanı🥝🐍🥝🐍🥝

Bu sampuanın bambu-aleo veralısını mangolusunu ve avokadolusunu kullandım. Sülfatsız cok fazla köpürmeyen ama yeteri kadar köpüren harika kokan renksiz bir sampuan kendisi ACAYİP İYİ TEMİZLİYOr!!! BOYALI SAÇLARIMI ACAYİP KURUTUYOR!!!! Eğer saçlarınız yağlıysa ve boyasızsa öneriyorum. Ama benim gibi boyalıysa almayın zaten saçımız kuru.. harika kokuyor süper. Mükemmel temizliyor süper. Ama kazık gibi yapıyor arkadaşlar hayır almayın ♥Litfeen ( baya kullandım uçlarınada serum sürdüm bir çok kez çok sevdim bırakmak istemedim ama saçlarım kazık gibi olduğu için elveda demek zorunda kaldım) 75 liradan indirim yapıyorlarmıs gibi görünüyor fiyatı hep 35 lira.. ama bence 20 liralık sampuan yani ya abartmayın çok pahalı satıyorsunuz alınacak gibi değil kazık gibi yapıyorlar iyi temizliyor ama berbat yani duygularımı nasıl döksem. Seviyorum ama dipden uçları berbat yapıyor net.

Eklentiler

• D5DF8DAC-842F-4A25-9135-F5C95398E697.jpeg
    D5DF8DAC-842F-4A25-9135-F5C95398E697.jpeg
    28,2 KB · Görüntüleme: 88
Arkadaşlar ben çok alışveriş yapıyorum. Paramı hep boş şeylere yatırıyorum:KK70: ama popüler boş şeylere örneğin internetde bulamadığım bir çok ürün yorumu var.. bende isterdim youtube kanalı açmayı ama o kadar özgüvenim yok.. neysee kısaca size aldığım ürünleri deneyimleyip paket şeklinde size anlatacağım.

gratisden dün alışveriş yaptım.. ve yorumlayacağım ürünü yeni yorum olarak paylaşacağım. Ve çok dürüst olacağım çünkü hiçbir yerden reklam almıyorum almamda alsam dahi dürüst olurum. İnanın çünkü çok ünlü kurbanı oldum hele ki doal keratin bakım sütü.... keşke hiç almasaydım dediğim bir ürün.
Duygu özaslan, melodi tarzında ki influcerlar'ın dediklerini hiç almayacaksın zaten 1. aşırı pahalı oluyor 2. kendileri hepsini kullanmıyor sadece reklamlık gösteriyorlar çoğunu iade ediyorlar 3. hiç doğal değiller zaten atıyorum saçım dökülüyordu işe yaradı diyor saç aynı seyrek saç :KK70: ya da aynı cansız saç. Kaş çıkartıyor diyor kaşlar eskisinden de kötü. Yani aptal da değiliz dikkatli inceliyoruz yüzünüzü sonuçta :KK70: ama işte para olsun da ne dedikleri umurumda değil havasındalar. Bana da çok diyorlar hatta takipçi arttığı dönemlerde ve instada aktif olduğum da hemen sen de youtube kanalı açsana diye ya öyle herkesin yapabileceği bir şey değil ki. Aktif olmalısın, konuşmanla ve iletişiminle dikkat çekmelisin, alışverişi veya tanıtımını yaptığın her neyse onunla ilgili bilgi sahibi olup doğruları yansıtırsan seni izlerler. Bunu bana diyenlere söyledim yanlış anlama :KK70: ilgin varsa pvideo çek paylaş baktn olmuyor duruma göre bakarsın

Devir paraları bu kadar boş şeylere harcama devri değil bence : ) paranız çoksa iyilik yapın yardım yapın bağış yapın. Sadece bu fikrim tabi para sizin : )

Devir paraları bu kadar boş şeylere harcama devri değil bence : ) paranız çoksa iyilik yapın yardım yapın bağış yapın. Sadece bu fikrim tabi para sizin : )
Öncelikle merhaba evet şu anda devir para devri her şey olmuş 3 katı.. boş şeyler dediğim olay benim ihtiyaclarım örneğin saç yanması ne yapabilirim ya da saçımı nasıl uzatabilirim tarzı şeyler deneyimleyip sizlerde benim gibi boş şeylere harcamayın diye buraya aktardığım faydalı ya da faydasız bulduğum ürünler. Kısaca ürün yorumlama fikri bu şekilde çıktı çünkü dediğiniz gibi devir para devri. Para veriyorsun hoop reklam iki yağlı bağlı cümle sen de inanıyorsun acaba denesem mi gibi tarzında işte o tarz kumpaslara gelmemek icin ben de bu sayfayı baslıgı açtığımı anlatıyordum. Ayrıca çok şükür yardımlarımı yapıyorum allah veren elden eylesin alan elden değil. Asla yanlıs anlamıyorum canım. Ama keşke yazımın tamamını okusaydın :)…

Duygu özaslan, melodi tarzında ki influcerlar'ın dediklerini hiç almayacaksın zaten 1. aşırı pahalı oluyor 2. kendileri hepsini kullanmıyor sadece reklamlık gösteriyorlar çoğunu iade ediyorlar 3. hiç doğal değiller zaten atıyorum saçım dökülüyordu işe yaradı diyor saç aynı seyrek saç :KK70: ya da aynı cansız saç. Kaş çıkartıyor diyor kaşlar eskisinden de kötü. Yani aptal da değiliz dikkatli inceliyoruz yüzünüzü sonuçta :KK70: ama işte para olsun da ne dedikleri umurumda değil havasındalar. Bana da çok diyorlar hatta takipçi arttığı dönemlerde ve instada aktif olduğum da hemen sen de youtube kanalı açsana diye ya öyle herkesin yapabileceği bir şey değil ki. Aktif olmalısın, konuşmanla ve iletişiminle dikkat çekmelisin, alışverişi veya tanıtımını yaptığın her neyse onunla ilgili bilgi sahibi olup doğruları yansıtırsan seni izlerler. Bunu bana diyenlere söyledim yanlış anlama :KK70: ilgin varsa pvideo çek paylaş baktn olmuyor duruma göre bakarsın
Yok canım ya ben gizli gizli burada anonim olarak devam edeceğim. Zaten yapsam yapardım şimdiye kadar ben de biliyorum internet dolandırıcılığını parayı veriyorsn en olmadık ürünün reklamını yapıyorlar zaten ben de bu yüzden bu başlığı açtım… dediğim gibi o tarz para maymunlarını dinleyeceğinize burada karşılıksız bir şekilde ‘ürün yorumlamak’ adlı başlığının altındakileri okursunuz. Sıfır reklam sıfır deneyimsizlik. Hepsini bitine kadar deniyorum neredeyse.:))

Bir ürün mü bu bilmiyorum. Ben sadece evde var diye değerlendirmek için maske tariflerime koyuyordum iyi halt ediyordum arkadaşlar benim saçım ombreli yani sarı ve koyu kahverengi olan saçımın nasıl içine ettiğimi anlatıyorum toplanın hemen. Özellikle saçını akıtmak isteyen? Doğal saçını açmak isteyen hanımlar??? Gelin gelin çabuk.

REDOX-C ampül.

Abi şeytan dürttü işte c vitaminide katayım ne olacak dedim saç maskeme içinde kantron yağsından tut limonuna artı chia tohumuna kadar olan maskeme bir de pislik c vitaminini ekledim!!!! şeytan allahın işsizi küfürde edemiyorum burada çok sinirlendim! Şeytan dürtttüü koy dedi kedicik vitamin olsun saçına. Saçın c vitaminine nie ihtiyac duysun ki demedi :KK70: . Koyu kahve olan saçım şimdi açık turumcumsu kahve oldu. Saçımı uzatayım diyorum boya deydirmiyim diyorum başıma bu geliyor. Hayır bunu yaptıktan sonra güneşe çıkınca daha çok açılıyor. Sinirlendim çok sinirlendim. Bu nasıl ne var bunun içinde kuaförler yakmadan saç açmak mı istiyorsunuz alın bunun birleşenini kullanın vallahi. Saçını akıtmak isteyenler özellikle siyahtan buyrun kullanın. Sinir oldum sana gerçekten sinir oldum. Gece gece bir sürü küfür ettim. Her neyse şöyle anlatayım saçınız doğal bir renk mi ve boyasız mı alın bunu tutam tutam ombre yapar gibi sürün 3 gün sonra yine aynı yerlere ombre yapar gibi. Bir kaç kere yapınca eminim açılacaktır saçınız. Ama sakın benim gibi yok vitamin olsun yok şu olsun bu olsun diye bu pisliği kullanmayın renk geçişlerimi berbat etti. İyigeceler hanımlar. (2bucuk saat beklettm)

Eklentiler

• BB0AE95B-48C8-4163-98F8-35CD95CBDD51.jpeg
    BB0AE95B-48C8-4163-98F8-35CD95CBDD51.jpeg
    23,5 KB · Görüntüleme: 217
Merhaba arkadaşlar bugun size siyah nokta karşıtı tonikle geldim. Ortalama 1 haftadır sabah akşam yüzüme uyguladım. Hatta dermaroller yaptıktan sonra uyguladım,maske uyguladıktan sonra yaptım. Siyah noktalarımı temizleyip uyguladım.. hiç bir faydası olmayan bir üründen bahsedicem. Watsonsdaki kızın ‘ben kullandım acayip güzeldi, ben beğendim, herkes memnun, siyah noktalara birebir’ tarzı altı boş yorumlarıyla aldım. Gerçekten orada çalışan hanımlar doğru yönlendirse çok ama çok güzel olurdu.. kim ne yönlendirdiyse tırt çıktı. Galiba satılmayan ürünleri satmaya çalışıyorlar. Bir daha size güvenir miyim hayır!!! yoook!.
Watsons elemanları cebinize para mı giriyor acaba benim sorunumla beni yanlıs yönlendirmeniz? Anlamadım ve gerçekten bilmiyorum cebinize para mı giriyor yahu.. neyse arkadaşlar.

Neutrogena Visibly Clear Siyah Nokta Temizleyici Tonik 200 ml​

26 liraya düşmüştü aldım. Hiç beğenmedim. Alacaksanız hayır almayın. Aynı siyah noktalar aynıı duruyır anacım. Bakın yüzümğ temizledim sıktım ettim. Yok hiçbir şey yaptığı yok. Belki bu güzellik merkezlerinde derinden temizledikten sonra uygulanıyor ama gerçek anlamda bir faydası yok. Dermaroller,çeşitli maskeler,serumlardan sonra uyguladım. Sabah akşam uyguladım yok yok yok!. Bu ürün bitene kadar yapacağım ama 1 ay sonra tekrar gelir editlerim. Ama şimdilik dont like it! Üzgünüm. Bu konu haricinde kokusu harika,verdiği ferah his harika, ama hala siyah noktacıklarım sivilceciklerim daha paşa hayat yaşıyorlar sanki. Eyvallah parladık diyorlar sanki. Vallahi sinirliyim öyle oturuyorlar yüzümde. Neyse fotoğrafınıda atıyorum kızlar. Benim cildime gelmedi..okuduğumuz için teşekkürler iyi günler.

Eki Görüntüle 3F2D3518-4C0E-4DC6-969F-61F056A47FF1.webp

X