Unutma Beni - Fox Tv

Ay uyuz uyuz kacip gidiyo imdaat diye bagiriyo yakalanacagini bildigi halde ayy bu gicigin neresini seviyolar yaavv

nazlı yok yavuz yoldan çıktı nazan bi görse oğlunu tam babasına benzedi

ya bu mehtap hiçde çekici değilmiş şerif niye bıçalayıp 7 yıl yattıki hiçde değmezmiş

iay bulup kurmtamak 2 ayı bulur zaten sezon sonuda var

yavuz un yoldan çıkmış hali çok komik ya...
ilkay da ne bulurlar bilmem bir yandan rauf bir yandan ali ne kızmış...

ayyyy şu yavuz alem adam ya çok komikti bugün nasılda havalara girmiş bide şerifin eskisi ortalığı baya karıştıracağa benziyo emine tam piskopata bağlar bu sefer şerifin elini bile tutmaz artık bırak yatağı:))))

İlkayın bulunması kolay olmaz artık sezon sonunu buldururlar nasılda bi yere kaçırmış rauf öyle in cin top oynuyo valla etrafta kimseler yok,ilkay nasıl fırlattı öyle yemekleri çok komikti,yavuzda leventin lafıyla ne kadarda hazırmış yoldan çıkmaya gıcıktı duble gıcık oldu şu asuyla tuğçede ikiside fıstık gibiler ne buldularsa artık bu tipte,gerçi ilkayda sinir ama oda paylaşılamıyo o ayrı mesele,bu nazlı ne zaman doğuracak yaa yine çıkmadı bugün(

ay neler neler olmuş dizi de....

ama lütfenn bebek alişş den çıkmasınn yani.... o zaman ilkay da rauf tan bir tane
yapsın.. Nazlı ile ilkay birlikte ancak doğurur :)))

cemrenaz canım sen nazlı ile hamiş kaldın bebeğin 8 aylıkk şok oldum yaa..
masallah senın bebiş erken mi geldı :)))) ayy darısı başımıza insallah

nilim86 hoşgeldin güzelim

ayy ne paylaşılmazmış şu ilkay gıcığı yaa .. raufcuum da ne buluoo bu kızda yaa ,anladık intikam da kendini rezil etti raufcuum ,yakışmadı karizma gitti raufffffffffff

yavıız da ayrı aptal ...oynayışı da çok gıcıktı ..tuçenin oraya gitmesi ne alaka ,hani bitmişti her şey ..ah şu kızlar ......
nazan hanım ile nermin hanım ortada yok artık ,ee aleffffff hanıma noldii...bi de mehtapp çıktı ,şerfie mektup yazmıştı :)) seni sevmiyorum terkediyorum diye ..bıçağı çeken şerif değil mehtapmış kendini korumak amacıyla ,ancak mehtap bıçağı yanlışlıklaa kendine saplamış vee şerif beni bıçakladı diye de yalan söylemiş ,pisipisine 7 yıl yatmış şerif .e bu aarada mehtap hamiş kalmış şeriften ,sonra doğurmuş ve mektup yazarak sevgilisine kaçmış özgürü de şekere bırakarak kaçmış ,bu durumda şerifin annesi nerdeymiş :=?????????????? bu olaydan sonra ilkayın annesiyle de uğraşırız artık ,eminenin annesi şaziye de ortadan kayboldu

özgürün annesi ,eminenin annesi ,ilkayın annesi ,nazlının annesi ,küçük nazlı bebeğin annesi (nazlı ) ..yeter yaaaaaaaaaaa hani raufun annesiiiiiiiiiiiiii ,benim annem nerdeeee ..

euheuhe meliş kızz koptumm surda yorumunda....

kim kimin annesii... ay annelere gerek yok yaa.. çiftler cıksınlar...

güzel bir düğün görelimmm... oynayalım :)

alkisalkisalkissırnaşık şey:dance::roflol:süper yorum:)

Kızlar dün mehtap eski fotoğraflara bakarken farkettinizmi fotoğraflara kafalar eklenmiş hele şerifin kafasını yapıştırmışlar koca kafalı gibi ne komikti sözde mehtapla eski fofolarıymış onlar koptum valla:)

mehtap ta neler yapmış meğer şimdi de oğlum oğlum peşinde özgür ün sen bırak git şimdide çık ortaya...
ne senaryo...birde adamın 7 yılı gitmiş şerif boşuna psikopat olmamış anacım...

euheuhe meliş kızz koptumm surda yorumunda....

kim kimin annesii... ay annelere gerek yok yaa.. çiftler cıksınlar...

güzel bir düğün görelimmm... oynayalım :)
annemi de oynatacağım unutma beni de :)) hihoyyyt
ali ile ilkayın düğünü olmasın da :))
:jeyyar:

nilimm86....... süper yorum:)
mersi boku :))) hihoyyyt

nilimm86 hoşbuldum melishcim tşk ederim

a.s.

mehtap neler yapışki şerife acaba şerif hapse girdiğincde yokyeremi girdi.belkide aldatma yoktu

aldatmış ama belki bambaşka bişeyde çıkabilir bu işin altından ne olacağı belli olmaz bu dizinin:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…