Unutma Beni - Fox Tv

zevksizsin dedi basenlisin dedi daha ilk günden:1shok::1shok:
bakalım ilkay hanımı daha neler bekliyor:jeyyar:
valla çekilmez böyle kaynana kesin kanser olur ilkay :1ninca:
ali ye demeyecekmiş görürsün sen gününü çek bakalım o zaman ayyy bu kadarıda iyi niyet değil salaklık olur yanilülülülülülü
bence iyi yaptı o pahalı gelinliği almakla oooohhhh kötükedihüso

nazlı kayboldu gitti :)))
adoşta tam psiko yaaa :)))
ayy ilkayda bu kdr saf olablrr :)) dio ya ben suyuna gitcem :))

kızlar adoş ilkay a baenlisin dediya aklıma ne geldi benim kayınvalidem de ikiz kız kardeşime göbeklisin demişti-tatlicadiarzu-:1shok:ay ne kızmıştı ikizim:jeyyar:
o da beni moralize etmek için edilen bir laftı doğumumdan sonra çok göbeğim vardı işte bana dedi ki kendisi öğretmen olur bu arada bizim okulda sezeryanla doğum yapıp hiç göbeği kalmayan öğretmenler var dedi ve ikizime dönüp senin kadar bile yok göbekleri demiştiii bu ne yaniii biz kalakalmıştık:bbo:
işte o aklıma geldi de paylaşıyım dedima.s.

ne kaynana ya kızın istediği gelinliği adırmadı ilkay aç gözünü kızım dişlen acık

ya bu ekip hep evin içindemi çekim yapar hiç sokakta çekim olmaz mı mağaza önü kızılayda ankara güzel bi yer birazda dışarda çekim yapılsın

hahaaa minik elanın annesi :)) ee söyleyince eline ne geçti şimdi dimi ama ............

ama konu ilkay söz konusu oluncaa hahha baya eğlendim ben ...ohh hepsi doğru söyledikleri ..

ezgicim ve gülüm :)) nazlı da sezonu böyle bitirecek anlaşılan ayyy bebekleri beleşe getirmek için setten birisinin doğurmasını mı ne bekliyorlardı :)) ufff alın bi bebek ya oynatın dimi ama .. ben doğurcam vercem ellerine yaaaaaa

neler olmuş yaaww...
demek ali ile ilkayyy gelinlikk faslına kadar geldiler....

nihayet yani... ay bugun evdeyım sanırım bugun yetişirim :)

neler olmuş yaaww...
demek ali ile ilkayyy gelinlikk faslına kadar geldiler....

nihayet yani... ay bugun evdeyım sanırım bugun yetişirim :)

tabi 3 haftadan azmış nikahları :)) gittiler aldılar ,adoş da hemen hazırlıklara başlayalım dedi .gelinkçiye gittiler habire bizim paramız var çok şükür al en iyisini dedi :) sonra da akşam evde ilkay gitti en pahalısını aldı gelinlik bu kadar olur muymuş dedi ,alişi kışkırttı :)))))))))))))))))) hani düğünlerde para muhabbeti olur ya hep ,adoş bu olayın üzerine gidip gene diziyi uzatacaklarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ,nazlı da olmalıydı o gelinlikçide bee kötükedihüso

bizde gitsek nikaha ne güzel olur kurtuluş parkındaki nikah salonu keke gösterseler oraları eski toprağımı özledimmmmmm

yaa dizi bitmesin.....

aa özgür ün annesi çıktı.... zavallıı emine şimdi de o kadını kıskanır kesin....

ayy bu nazlı da amma yüzsüz çıktı ali nin yanında cocuk ali den diyor...

ben bile inanıcam simdi.. cocuk ali den mi cıkıcak yaww...

tubacım ama napsın kız hamiş ya şimdi rol gereği kilo aldırmışlar kıza ..ama güzel kız yaa maşlahh...pempeeeee de yakuşmuş ...oo daha ilkayın da anası çıkacak :)) yavızın babası :)) nazlının kızının babası da alişteeeeeeeeeen :) ayşem kesin kızacak bana öyle bakın hepimiz görecezzzzz kesin ondan o :)))))

şimdide yeni konu özgürün anası çıktı barbar ona aşık almasınmı şimdide kadın heralde zengin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…