Unutma Beni - Fox Tv

Ya çok şaşırdım sedata değermi canına kıymaya heleki adalet için normalde bile adamı tersleyip duruyodu yazık sedata çok üzüldüm valla ne kadarda çok seviyomuş o mendebur kadını herkesin karısı işte:)Sanırım ali vuruldu kendini babasının üzerine attığı sırada şimdi artık haftalarca alinin iyi olmasını bekleriz baksanıza nazlı 11 aydır doğurmadığına göre ali 1 senede filan kendine gelir heralde:)Bu arada nazlı kendine verilen kıyafetlerin iyi reklamını yaptı yanlız çok fazla büyüttüler karnını artık doğurtsalar iyi olucak çünkü çok sıkıldım onu bu halde görmekten..Barbarosun nadyasıda eve başka kıyafetle geldi şimdi üzerinde başka kıyafet var halbuki yanında hiçbişey getirmemişti çok saçma,bugün farkettim sedatla şeker halanın soyadları aynı evlilermiki acep merak ettim valla

çok üzüldüm ben bu sedat beye...adam gibi adammış meğer.karısını nasıl seviyormuş öyle...zaten öyle kadınların da adalet tipindekilerinde kocası böyle olur dikkat etmişimdir hep..
bencede ali vuruldu bakalım ne çıkacak..

bencede ali vuruldu..
vala yaa hep adoş gibileri daha cok severler niedir anlamam
sedatın mektub ne duygu yüklüydü amaa
bi de garibim traş olmuş takım elbise giymiş ..

evet ya mektup çok güzeldi kelimeler nasılda özenle seçilmişti dimi valla çok acıdım adama ama intahar etmesine deymezdi yani
bu arada vurulan ali olabilir bana öle geliyo

aman neyseki vurulan yok birde onunla uğraştıracaklardı bizi...
ali nin de nihayet biraz aklı başına gelmeye başladı bakalım neler olacak...
bu ilkay ı çok mu aramışlar gerçekten...niye daha hoş bir kızı koymamışlar allah allah..
e be adalet herkes sen mi işte fesat insanlar herkesi de kendi gibi bilir ya...o hesap...
yazık şu adama yahu acıya acıya bir hal oldum artık çıksın gerçekler....

Ayy bencede çıksın artık bi kerede raufun yaptığı kanıtlansın yavv,zaten nazlının olayındada raufa bi zarar gelmemişti sedata çok üzüldüm ama adalet başına gelen onca olaydan sonra bile hala akıllanmamış,alinin vurulmasında hepimiz yanıldık iyiki öyle bişey olmamış çok sevindim..

neyse sanırım rauf n oyunları su üstüne cıkıyor sonunda...

dizi sezon finaline yaklaşıyormu yoksammm..

Tuçe asu lara gitti .. kendi anne babasının boşanmasını felan anlattı..

sedat bey ilkay lara gitti ilkay cok iyi davrandı felan.. nadya başkasıyla zaten evli oldugu için ,
barbar havasını aldı.. ona passport almaya fln ugrasıcak...
en bombası ali , alev ile iş ceviren bir adama rastladı sıkıştırdı ama adam cok konusmadı..

ali şüphelendi takip etti, alev i bulucagını sanarken Rauf u gördü anladı.. orda bitti..

tubacımm saol bitanemm :)))))))
nadya evlimiymişşş hiçte sölemioo :mymeka:
ali anlar mı bilmem :))

ali raufu gördü ya iyi oldu ama o şimdi kendi kendine bişeyler yapmaya çalışır eline yüzüne bulaştırır kesin

gusel yerde bıttıı baklımmm ezgının dedıgıı gıbı elıne yuzune bulastırmaassa ıyıdır :)

ayyy ne bitmez dertleri varmış nazlı yok ortada ali ilkaya kavuamadı rauf püsküllü bela bide barbaros çıktı

ilk defa keyif alarak izledim ya..nihayet bişeyler açığa çıkıyor iyi kazanıyor:lepi:kazanacak yani..
ya bu nazlı da 9 ay hamile kalacak topu topu ama 90 çeşit hamile kıyafeti var her bölümde farklı her bölümde farklı...

ayy nazlı dogurmasın zatenn ... bugun yastık koydugu cok bellii oldu...
insan bıraz dha profesyonel olur yanii :)

sanırım Ali bu alev olayını çözecek... ilkay ile ali bu arada nikahı bassalar yaa..
hazır sedat bey ilkayların oraya gelmişken kıysınlar nikahı.

Ali eline yüzüne bulaştırmadan çıkarsa bari olayı çünkü bu dizide heran herşey olabiliyo,şükürler olsun barbar almış pasaportu çok sıkılmıştım o olaydan,şu adaletede illet oluyorum valla sedatın yerinde olsam boşarım o kadını ne kadar gıcık bişey yaşadığı hiç bişey akıllandırmıyo kadını,ilkayda her geçen gün gözüme çirkin geliyo nedense kıyafetleride kötü nazlı bile o halde daha şık giyiniyo şu alide ne bulduysa ilkayda anlamadım gitti

hahahahaa ben yokken birileri ilkayııı yerime çekiştirmiş ohhhhhh ellerinize yüreğinize sağlık......

sedat beyciimizin mektubu gerçekten kaymakam adama yakışan bir mektuptu ,diziye göre çok ağırdı :))) şaştım kaldım ama yazısı fiyaskoydu :))) nese adam abdestini alıp güzelce giiyinmişti aferim ..konu haksızlığa uğramaktı aslında ama alicik bunu halledecekmiş gibi görüünüooo .. naslı da kilo aldıı yazık kıza dizi için kilo aldırdılar ,şimdi de vermesi gerekecek ....ama hatun tombik de güzel :)) bu arada naslının annesini göremedim ben :)))) raufcuuumun annesi de yok .. march nerde gelmediler mi topikimize :)

bu arada herkese merhaba pc bosulmuştu giremedim (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…