Unutma Beni - Fox Tv

kız biz yazarsak senaryo iki günde bbiter onlar uzatıyo izlensin diye

yooo niye hemen bitsin tatlımhihoyyythihoyyyt
misal ben şimdi bir senaryo yazayım sizeeeesengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab
asu leventten hamile:CüvCüv::CüvCüv: kalır ve bunu herkesten saklarlar.yavuz ve tuğçe evlenir,ama yavuz bir türlü asuyu unutamaz ve olaylar kıskançlıklar başlar.lülülülülülünazlı sonunda doğurur,ve bebesini anasına attığı gibi gecelere akar...başına bir çok bela alırhihoyyythihoyyyt
ama ben seraryomda kaymakam beyin derdini çözüp raufun ipini pazara çıkarırdım:roflol::roflol::roflol::roflol:

nazlı 10 aydır doğuramadı ya doğurmaya başlarsa iyice zorlarlar 10 bölümde falan anca doğurur herhalde heyecan katarlar kaydirigubbakcemile3

nazlı bide leventle olurmuş :roflol::roflol:

Ay zaten herşey bi sıkıntı bu dizide içimi baydı hele bugün olan olaylar çıldırıyodum resmen bu kadar olur ha neden hep rauf kazanmak zorunda bizim evin hallerini izlemeyi bu yüzden bırakmıştım bunuda bırakmam an meselesi o diziyide böyle saçmalaya saçmalaya mahvetmişlerdi en sonundada gümledi dizi,şimdi buda o yöne kaydı heran bi kötülük her an bi saçmalık oofff!!Bu arada nazlıyı bi süredir göremiyorum 11 aya doğru hızla ilerliyor hamileliği

ayy kızlarcımm alemsinizzz dizi baydıı ama şimdi yayından kaldırsalar en çok biz üzülürüz değilmi...

:) bugun izleyememiştim ama cok bişi olmamış sanırsam... :)

ayy kızlarcımm alemsinizzz dizi baydıı ama şimdi yayından kaldırsalar en çok biz üzülürüz değilmi...

:) bugun izleyememiştim ama cok bişi olmamış sanırsam... :)

yok canım yaa..
alev anlatcaktı..polisten korktu sonra rauf sakın anlata polisten beter ederim dedi..anlatamadı
:))

diziyi ne zamana kadar uzatmayı düşünüyolar peki..bir sezon daha uzayacak mı yani...yoksa haziranda biter mi..
sedat beye acıdım karısı nasıl kapı dışarı etti onu
tuvaletin kapısında beklemişti ali alevin konuşmalarını duymadı ama değil mi?biran duydu da ondan korktu alev sanmıştım..amaaan baydı da bayyydııı...
hele senaristlerin aklına rus kadın nerden gelmiş...türk filmlerini birer birer taşımışlar diziye...e madem aldın geldin kızı gidin bi yerlere kafe de mi yaşayacak şimdi bunlar...

hahahaaa raufcuuumun yine tlf kapatış macerası sürüyooo ,ay bayılıyorum haa bu adamın tlf kapatışına....emoş onca sinir krizinden sonra şerifi affetmeye hazır vala ben olsam kısardım ona........vajinusmus oldum der başına kalkardım hhhahhahaa .......sedat bey hem aptal hem de garip ayyy.......tapu olayı da iyice karıştırdı adoşumun kafasını ....ama kadın iyi rol yapıooo nasıl bağırdı çağırdı kocaaaaaa adamı itttirdi :===========))))) nazlı ise sanırsam doğurdu loğusa oldu :))) yok yaa haftaya kadar göstermezler ,sonra da normal bi doğum sahnesi yaparlar onaa ,,,,,,, nermin hanım da gözükmüyoooo ortalıklarda , ay ilkayı hiç sormuyorum aptal kaprisss de hiç yakışmıoo hasbama :))) :1closedeyes:

şu dizide artık iyi bir şeyler olsunkötükedihüso

aaa alev de hem raufla işi pişirdi hem de anlatıcak demek....

deli alev gerçi bır yazlık sahıbı oldu :)))

evet bazı oyuncular sanırım tatıl yapıyorlar... ay dizi uzattı dıyorum ama dizi tatıle gırmesın yaa..
gündüz zaten bişi yok onunla vakıt gecıyordu..

ben bi dizinin bu kadar saçmaladığı halde bu kadar izlendiğine şaşırıyorum...demek ki yayın saati iyi seçilmiş...o saatte izlenicek başka bişi yok ...nazlının annesini bi arıycam bakalım kız tatilde mi yoksa diziyi mi bıraktı...:roflol:

hmm sor tabii yaa burda nazlının doğurmasını beklios 4 gözle :))
a.s.

sen bi de annesini tanıyordun değil mi ? kız hamiş mi gerçekten onu da sor :)))) :CüvCüv:

heh öğrendim şimdi önümüzdeki hafta doğurtcaklarmış nazlıyı...setten birinin bebeği olcakmış da onu bekliyolarmışşş...sonra da sezon finali varmışşşş....

yok baya yastık konulduğu bariz ortada özellikle açık renk ve dar şeyler giyince daha belirginleşiyo

heh öğrendim şimdi önümüzdeki hafta doğurtcaklarmış nazlıyı...setten birinin bebeği olcakmış da onu bekliyolarmışşş...sonra da sezon finali varmışşşş....

hahahaaa :)) şaka mı bu ayy bulsunlar bi bebek bunlar da bebek parasını beleşe getirecekler ..neseee nazlı çok kilo aldı harbi bu kız hamiş gibi şişti ama bence annesi gizliyor naslı hamiş :)))) anam vala bu dizide en çok nazlı işkence çekti haa başından beri hamile hamile dolaştı :)) onca sıcaklarda yastıkla dolaştı ,bari iyi para verseler ,yoksa nazlı da mı orda beleşe oynuyooo :))))))))))))))) bugün gösterdiler nazlıyı iyice şişik yüzü ya...var bişi onda :)) annesine yine sor sen :jeyyar:

AY MELııŞŞ alemsiinn hee.. nazlı nın hamile olduguna sımdı ben bıle ınandım yani....
bana da dua et kızz ben olayım hamiş bari :)))) söz gunumde dogurcam :)

ay bugun de bakamadım dızıye... uff final gelmesin yaaa yazın ne yapıcam ben?

artık sohbete hergun 3 te gırerım gelırsınız kaynatırız

tuba hadi gel bereberrrrrrrrr doğuruverek......
kız biz hamiş kalınca bebemiz durmaz ki 7, ayda doğar :)) nazlının kızı küstü raufcuuumun o kötü sözlerine :))) ondan annesi gibi nazlıııııııı veled olacak... klava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…