Unutma Beni - Fox Tv

baydı bu dizi bayyyydıııııı..
en akıllıları rauf be hepsini toplasan rauf la baş edemezler...sedat beyde halen kocaman kocaman açıp gözlerini aleve bakıp bakıp şaşırıyor ya delirdim deli oldum....iyi bir pataklayamadı şu hatunu aaaa....
150 bin lira gitti be boşboşaa....

al benden de okaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....aynen katılıyorum şekerim sana...bi de sedat beyimiz alevin yanına yatağa oturdu baktı sadece,yahu kadın gelmiş adoşa aşığız demiş haala kendini savunamadı yaa...pes valaaaaaaaaaa

bi de betik benizli ilkay küsüştü alişee..aptallllll kız nolcek... :icecream:

Şu Raufun yaptıkları hep yanına kar kalıyo ya bende ona yanıyorum..adam hiç madara olmuyo ..dizidekiler mi çok salak yoksa Rauf mu çok zeki anlayamadım...Ali de akıllıyım diye geçiniyo ama ondada iş yok....Raufun yaptıkları biraz su yüzüne çıksa diziye renk gelicek hep aynı hep aynı....

a.s.:asigim:artık veririm sık sık repimimi sakınıcam diymi amaa...
veriyorum şimdi bir tane daha...
ya bende diyordum bu terazi ne orda öyle...
haftanın 5 günü var bu dizi ne arada çekiyolar da ne arada yayına sokuyolar değil mi?müthiş performans...
ilkay yerine daha cici bir kız olabilirdi ya onu nerden bulmuşlar öyle anlamadım ki...:uhm:

sağol canuuuummmmŞeniz

Aliyle birlikte olmak için o kadar şeyi göze alan ilkay hanım şimdilerde resmen kapris yapıyo bana göre,ali bi dinle diyo hanfendi dinlemek tenezzülünde bile bulunmuyo çocuğu tersliyo ikidebir belliki bişeyler var neden dizilerde karakterler ısrarla birbirlerini dinlemezlerki uyuz olurum

üffffffffffff vallal sıktı iyicee yaaa.
polis araıyodu kadınıı.götürselerdi karakola herşey ortaya çıkacaktıı...
eeeeeeeeeee çok görmemek lazım bizim evin saçmalıkları dizisinin yapımcısı ve senaristi aynı olduğu içinn sorun yokk.
adamlarrr kötülük dolularrr yaaaaaaaa
offfffffffff yine sinir bası benii heeeeeeeeee....
alevin ismi bile gerçek değilmiş.nasıl oluyooda tapuda bu yazmaz anlamadım.ali birde o kadar baktııı.hıhhhhhhh

ay adoş ne cazgır yaaa acıdım kadına of sedatada yazık ya en çok alinin inanması lazım aliyede iftira atılmıştı ama babası hep arkasındaydı aliye gıcık oldum.nazlı doğurur ancakdizide biraz suların durulması lazım hatta heyecanlandırmak aksiyon vermek içinde nazlının zor bi doğumu olacak ki daha heyecanlansın dizi demedi demeyin yani

şerifin anlatması iyi oldu ya emineye onun kaprislerini çekemiyodum artık car car car zaten adoş cırlıyo bi dizide bir cırlayan yetrer.

aynısını bende düşündüm yaa
tam saçmalıkkk
biz daha ii yazardık vala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…