Unutma Beni - Fox Tv

asi38

kilomu vermeye çalışıyorsun çok tatlı

ne kadar fazlalık varr
bende almaya çalışıyordum ama yediklerimden fazlasını kusuyorum bu aralar böğğğğ

cnm boyum 1.70 kilom da 75 bi 10 kilo vermeyi düşünüyorum inşşaallahh veririm...

cnm kusman normal hamilesin çünküüü boşver cnmmm sen yiyebildiğin ye

cnm boyum 1.70 kilom da 75 bi 10 kilo vermeyi düşünüyorum inşşaallahh veririm...

cnm kusman normal hamilesin çünküüü boşver cnmmm sen yiyebildiğin ye

boy pos maşallahh
10-15 kilo verirsen manken gibi dolaşırsın
inş. kısa zamanda hamile kalırsında kusa kusa verirsin hehe:)) şaka bi yana çok güzel bi hamilelik geçirirsin inşallah kusmak insanı beter ediyo:120::120:

boyum allaha şükürde yok yaw kiloluyum anam kıyafetlerim olmuyoooo

inşalah tek hamile kalayımda allahın izniyle kusuyum beeee

inşalah tek hamile kalayımda allahın izniyle kusuyum beeee

hep bende öle dedim hamile kalayımda 9 ay kusayım nolcak die
şom ağzımı açtım ya hergün kusuyorm bakalım inş. 9 ay sürmezz

ama olsun pişman deilim
sende hamile kalda kus

[ı]ilkay öle mal mal yürürse kazada yapar geberir gider
az aklını başına alsın aldırmasın o bebeğiiiii
[/ı]

koptum bu yoruma

Cnm kusman normal hamilesin çünküüü boşver cnmmm sen yiyebildiğin ye

aman oyle deme ben 25 kılo aldım o kılolar gıdene kadar depresyonlara gırdım su anda dıyetteyım

Inşalah tek hamile kalayımda allahın izniyle kusuyum beeee

hamıle kalırsın canım benım.ama sakın boyle seyler soyleme.6 hafta boyunca gunde 6 defa kusuyordum O gunlerı hatırlamak bıle ıstemıyorum

Unutma Beni'de Yarın;Zafer ve Kazım yeni bir plan yaparlar.Kazım Kena'nın evine gizlice girip Emine'yi boğup,intihar süsü verecektir.Şerif'in eline Zafer'e karşı kullanmak üzere önemli bir koz geçecektir.

Şaka olmalı

Unutma Beni'de Bugün 672.Bölüm;Ali,Şeker ve Hikmet telaşla İlkay'ın yoğun bakımdan çıkmasını beklerler.Doktor neden gelip İlkay'ın hamile olmadığını söyleyecektir?Ali hastanede ne duyup çok sevinecektir?Hastanedeki kadın gerçekte İlkay mıdır?Zafer ve Kazım yeni bir plan yaparlar.Kazım,Kenan'ın evine gizlice girip Emine'yi boğup,intihar süsü verecektir.Şerif doktordan kendisine verilen zehirle alakalı ne öğrenip Zafer'le ilgili çok önemli bir koza ulaştığını düşünecektir?

ya kızlar hepimiz ilkayın bebeğini aldırmayacağını,şerifin ölmeyeceğini, eminenin öldürülemeyeceğini biliyoruz.eeee neden boşuna stres yapıp sinirleniyoruzz....bu arada kazım hapishanede evrim geçirmiş

Kızlar dünden beri giremedim akşam korku dolu saatler geçirdik, sallandık. Şimdi bir girip bakayım dedim yorumları okumadım henüz ama o kaza geçirenin İlkay olmadığını tahmin etmiştim ki özetindende böyle anladım şimdi. Hastaneden çıkarken ağlıyorduya bir kadına çarptı o zaman yere eğildi, kadında arkasından baktı. O zaman telefonu düşürdü İlkay. Bugün Cuma ya gene epey birşeyler çıkar ortaya..

evet cnm kilo vermeye çalıyorum inşaallah veriririm yaaaaaa

Bizim topiğe gel Asiciğim bizde orada kg. vermeye çalışıyoruz. Karbonhidrat diyeti ve deneyimlerimiz. Gerçi bende uzun zamandır tam diyet havasını yakalayamıyorum ama şöyle böyle 10 kg. verdim.

geçmiş olsun canım deprem olmuş.allah beterinden korusun.bugün cuma ya aksiyon dorukta olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…