Unutma Beni - Fox Tv

Unutma Beni'de Pazartesi; Şerif, hâlâ firaridir. Suçsuz olduğunu kanıtlamak için, kaçak yaşamaya devam edecektir. Gerçek katilleri yakalamak için Ali ve Menekşe'den yardım ister.

bugun seyretmedim ama sinir oldugum birsey var ...gerizekalı kenan görüyor olaylar iyice sarpa sarıyor.. şu hırsızlık süsü verdğiğ cdyi ortaya cıkarsa artık... pavyonda duruyor intikam alındı .cdyıde ver yolla hapise..:95: sen öldükten sonra emine nasıl ugrasacak bunlarla.....offffffffffffffffffff

kızlar bu pavyonu işleten hamdi vardı ne oldu ona??görünmüyor da hiç??bugün ki son sahne çok güzeldi ali ilkaya sarıldı ağladılar çok hoşuma gitti.bakalım çiğdem ne yapacak duyunca.hikmette anneside vazgeçtiler ilkayı boşatmaktan.şimdi birde ilkay hamile adalet torunları ikiledi.emineye gıcığım şerife bişey olsa nasıl yaşarım diyor sonrada kenanın ellerini tutup sen benim için çok değerlisin diyor.ah ahh kenan bunu hiç kurtarmayacaktıı pavyondan hakediyor bu salaklıkla.dizideki her 3 kadından en az ikisi doğuruyor farkında mısınız

trt de yine benzer kadrolu bi dizi var hamdiyi orda gördüm hatta nazlının annesi rolündeki kadın falanda oynuyo,bu arada son sahne süperdi eskiden ilkaya uyuz olurdum şimdi seviyorum

sezon finali yaklaşıyor ya olaylar biraz hızlanır,tam orda tatile girer..eylülde başladığında gene herşeyi uzattıkça uzatırlar,olaylar bir türlü çözüme ulaşmaz,,yerinde sayar durur...bizler de dayanamayıp her bölümü izleriz...sonra da gelir burda daha çoook yorum yaparız

insaalah biter arkadasım da bizde bu karın agrısı diziden kurtuluruz

bu dizi de kurtlar vadisini geçti mübarek.herkes birbirini öldürüyor,hele muzaffer terminatör gibi,canını sıkan herkesi öldürüyor,peynir ekmek yer gibi.bugün de güler sinanın canına kastetti,başına sopayla vurdu,ya o da ölseydi......ama ne yalan söyleyim,sinan çiğdeme silahı çektiğinde her an bekledim,çiğdemi vursa da karnındakiyle geberip gitse diziden diye.

bu arada dizideki :bugünkü saçmalıklar: hapishane kaçkını şerif her yerde polisler tarafından aranırken,ankaranın merkezinde atakulenin altındaki botanik parkında güpegündüz elini kolunu sallaya sallaya geziniyor ne cesaretse?......

şimdi de işin içine sinan girdi,bugün dedim silahı ateşler ilkay vurulur bebek düşer,ama yanılmışım

Unutma Beni'de yarın; Kenan'ın avukatı Emine'yi mutlu edecek bir haber verecektir. Şerif, Zafer'in suçluluğunu kanıtlamak için, Istanbul'a gidip Rıza'yı bulur ve zehirin ondan alındığını teyit eder.

Unutma Beni'de yarın; Kenan'ın avukatı Emine'yi mutlu edecek bir haber verecektir. Şerif, Zafer'in suçluluğunu kanıtlamak için, Istanbul'a gidip Rıza'yı bulur ve zehirin ondan alındığını teyit eder.

Dizide olaylar açığa çıkıyo artık:82:,nihayet

Galiba CD yi verecek Kenan, birde Sinan birinin canını yakacak bence ama inşallah o Çiğdem olur. Dün İlkay vurulup bebeği kaybedecek sandım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…