Unutma Beni - Fox Tv

Ay valla benim adımda Şaziye, oğlum bir ara Muzaffer gibi Şaziyem diyordu, adımdan nefret etmiştim. neyse Şaziye çıktı bende kurtuldum.

aa çok şeker yaa ne güzel bence o sizi sevdiği için öyle isim koymuştur bende ismimle seslenilsin hoşuma gitmiyor sempatik lakaplar daha çok hoşuma gidiyor benimde adım esra

bu dizide konular ne saçma ilerliyor..çiğdem aliyle para için yattı bir geceliğine,,madem öyle niye hamile kalmayım diye bir önlem falan almadı..çok saçma sen hem hiç tanımadığın biriyle yatmaya git,hem de hiç düşünme hamile felan kalırsam diye..pöffff............

ay iyice saçmaladılar.. sündürdükce sündürdüler bitirsinler artık ya.. önceden cok izlerdim şimdi sinirlerim zıplıyo valla

çiğdem çok saçmaladı şerif kendi kendine bişeyler karıştşryor ilkay şimdilik beklemede dizi saçmalıklar olmalıydı

bugünkü bölùm boş ve sevimsizdi son sahne haric, bide menekşeyle kocası tek araba geldi, sonra adam toplantı var dedi gitti arabayıda emineye bırakti çok merak ettim dagın başında köşeden taksimi çevirdi acaba, detaylarda çok saçmaliyolar adı üstünde detay ama kimsenin gözünden kaçmıyo yani

kızlar 2 haftadır izleyemiyorum en son şerif ve emine aşk yaşamaya doğru gidiyordu ve kenanda mehtap'ı dövdürmüştü.şimdi ne oldu da emine kenanı mutlu etmek istiyor neden kenana yakın davranıyor biri açıklayabilir miiiii???

Bencede uzattılar Cıgdem harbı saf mı bellı degıll

Hala gozu alıde evlendın senı herhalıyle kabul eden sınan var

yazık sınana

aynen ya hayatımı çaldılar aliyi kaybedemem dıyo sahip olmadıgın, sana ait olmayan biseyi nasıl kaybedemem diyosun ilkay dese anlıcmda sana ne oluyo

bu bölümün sonunu seyredemedim .ne oldu ?
ben bıraktığımda şerif leylayı adamın elinden kurtardı , leyla kaçtı orada kaldım .

bence çiğdem değil şu koskoca dizinin en safı İlkay hiç birşeyden haberi yok
Ali'nin sıradan geçirmediği kadın kalmadı . ne zaman boşta kalsa kendini birinin koynunda buluyor daha önce de raufun ayarladığı bir kız vardı ondan kurtuldu şimdide baldızı ...
zaten türk dizilerinin yeni akımı baldız baldan tadluu

evet detayar çok saçma oluyor...Mesela dizide çiğdemin neden hamile kalmamak için bir önlem almadığı hiç konu bile edilmiyor,sanki çok normal bişeymiş gibi...ne ali ne annesi,ne çiğdem kendisi bunu hiç sorgulamıyor,hatta çiğdemin bi arkadaşı vardı fatoş diye onun da herşeyden haberi vardı ama nedense onun da hiç aklına gemedi,atlayıp geçildi dizide bu ayrıntı...izleyiciyi saf sanıyorlar galiba...bir de şu var:aliye çiğemle beraber olduğu gece ilaç verildi,ne yaptığını bilmesin diye,ne yaptığını bilmiordu madem,ama nedense biriyle yatmayı biliyordu,ilaç biriyle nasıl yatılır onu unuttumamştı aliye... çok saçma........ama nedense gene de izliyoruz işte...

ben hikmet amcayı o halde görünce dayanamadım.sinirim zıpladı kapattım valla.
o gidiyor ona söylüyor.o gidiyor ona hesap soracam diye onu haberdar ediyor.fenalık geldi.
ama son sahne güzeldi demişsiniz. Ne oldu ki???

fena sayılmazdı koca dizi boyunca yani, emineyle leyla karsılaştı hatta emine az daha arabayla leyloşu eziyordu hemen tanıdılar birbirlerini, inşallah leyloş şerife söylemez

Bugün tam Muzafferle leyla konuşurken elektrikler kesildi, sonrasını izleyemedim. Anladığım kadarıyla Emineyle Leyla karşılaşmış bakalım bu bir gelişme ama yarın hangi saçmalıkları izliycez, bu dizide Çiğdemle annesinin yakınlığını anlıyabiliyorum çünkü 2 side kötü. Kadın Çiğdem için İlkayı gözden çıkaracak galiba.

aa çok şeker yaa ne güzel bence o sizi sevdiği için öyle isim koymuştur bende ismimle seslenilsin hoşuma gitmiyor sempatik lakaplar daha çok hoşuma gidiyor benimde adım esra

Bu arada memnun oldum Esracığım, oğlumun takliti hoşuma gidiyordu da Muzafferin o söyleyiş tarzını biliyorsun Muzafferin söylemesi çok itici geliyordu.

2 gündür izlemiyorum yorumlardan çaktım olayı... şu senaristlr burayı okusada az bizden ders alsa bu ne ya...

Şu Nazlı da Aliden neyin intikamını alıyorsa....hem çocuğunu senden diye aliye kakalamaya çalıştı hem de intikam alıyor.asıl intikam alması gereken aliyken..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…