Unutma Beni - Fox Tv

Özgür niye hiç görünmüyor?
kim bakıyor çocuğa?

birde ben izlemeyeli Levent askere gitmiş herhalde ama Tuğçe'ye ne olmuş bilmiyorum.

Özgur hala bakıyor bır ara annesıyle gorustu cocugu arada gosterıyorlar..

Cigdeme gıcık oldum onceden utanıyrdu sımdı alı ogrendı ablasından boşatacak aliyle evlenecek

Yazık sınana baskasının cocugu oldugunu bıle bıle hemde tacvuz sonucu kızla evlendı

Cıgdem onu sevecegıne hala ablasının kocasında aklı

Özgür niye hiç görünmüyor?
kim bakıyor çocuğa?

birde ben izlemeyeli Levent askere gitmiş herhalde ama Tuğçe'ye ne olmuş bilmiyorum.
aa ben özgürden çok elife kimin baktığını merake diyorum kenanla menekşenin kızı emine ona bakmaya geldi annesi olmaya ama ne kenan ne menekşe hiç kızla ilgilenmıyor.. sürekli eminenin olayları :) o cocukda orda burada hep

kızlar 2 haftadır izleyemiyorum yazdıklarınıza baktım biraz leyla kim??? biri açıklama yapsın nolurrr:)))

leylanın dişleri cok göze çarpıyor... şerifle aralarında boy farkı var:)

elifle özgür birbirlerine bakıyorlar heralde
evcilik falan oynuyolardır
bu gidişle onlarda ilerde aşk yaşarlar

bu dizide en çok sinana acıyorum, yazık valla..

ali çiğdemle de evlenirse
dizide ençok evlenen erkek oyuncu olarak bir ilki yaşar ödülünü de biz verelimm

alide ne aliymiş dizide herkes aliye asık oldu .. çigdem nazlı ilkay ......tuna ya acıyorum ben en çok keske bir tunada bizde olsa herşeyi buluyor herşeye kosuyor

bu tuna her eve lazım.ne güzel arkadaş ya normal günde hiç buluşmaz ali ne vakit başı sıkışsa arar bu çocuğu .şunu bul ,şunu ara vs...o da gık demeden yapar herşeyi.bir kebap bile ısmarlamadı ali ona.

Ben diziyi başından beri takip etmedim ama sanki Tuna'yı doktor diye hatırlıyordum, ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa Tuna Ali'nin işleri yüzünden atıldımı?:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…