Unutma Beni - Fox Tv

evet kızı 90derece döndürler cok kötü oldu sen pzt görcektn nazlıya kötülük dersi veriyodu ahkam kesıyodu dövmek istiyorum şu çiğdemi of of

aynı şeyi bende aklımdan geçiriyorum yaa eğer bulursan dövmek için benide çağır valla bende ağzının ortasına iki tane çakasım geliyor

diziyi uzatmak adına yapmadıkları kalmadı.sonradan mehtap çıktı,anneler çıktı, kardeş çıktı, herkes birer kere evlendi boşandı hatta nazlı ve ali,ilkay ve ali ikişer kere evlendi,asu yavuz levent rauf,tuğçe yavuz levent, of daha yazabilecekleri ne kaldı bilmiyorum. kişilerde dizide iyice saçmaladı artık

Şu ilkay'a sinir oluyorum bebeği söylemek için doğru zamanı bekliyormuş herhalde doğuma giderken söyliyecek.

ayyy şu çiğdemi dövesim var yaa aşığım ben aşığım ben aşığım aşığım diyo başka bişi dediği yokk

kızlar ben geldim ya izleyemdim bugün, mutfakta usta vardı gitti arkasından temizlik yaptm kayda deger bisey oldumu bi gelişme falan biri bana özet geçsn ltfn sizi seviorm

ılkay bu durumu ogrencek bebegı dusurcek ya da aldırcak sonra olan salak ılkaya olcak artık ona uzulmuyorum canım kardesım dıyıp duruyo gozu kör olmus

ılkay bu durumu ogrencek bebegı dusurcek ya da aldırcak sonra olan salak ılkaya olcak artık ona uzulmuyorum canım kardesım dıyıp duruyo gozu kör olmus

senaryonun sonunuda ben yazayım sonra da Çiğdem doğumda ölecek bebek İlkay'a kalacak, Ali ile beraber büyütecekler. biraz katı bir son oldu değilmi e ne yapayım bu dizi benide psikopat yaptı.

çiğdem ölsün zaten .. nefret ettım resmen onun bagrıslarından .. bı ınsan ablasına boyle davranacak ümüğünü sıkacaksın ..ihtiras,iftira yalan desen kız kıtabıını yazmıs... gebersınnnnn

kızlar ben geldim ya izleyemdim bugün, mutfakta usta vardı gitti arkasından temizlik yaptm kayda deger bisey oldumu bi gelişme falan biri bana özet geçsn ltfn sizi seviorm

Kayda değer birşey olmadı Ali ile Çiğdem DNA yaptırmaya gitti, İlkay hâla bir sır gibi bebeği saklıyor, şu an aklıma başka birşey gelmiyor. Ha birde Sinan döndü o karısına sevgiyle sarılırken nankör çiğdemde ıyy der gibi bakıyordu

keske sınan gıbı kocam olsa

benim anlamadığım nazlının bebeğinin şüphesi varken doğmadan yapılamaz denmemişmiydi dna testi
ya ben yanlış hatırlıyorum yada bu senaristler bizi salak sanıyor

nedense ilkay gözüme bi güzel gözüktü bugün.bebeğin tamamen tutnduğundan yerleştiğinden emin olduktan sonra söleyecekmiş aliye. hani öğrenipte düşerse falan üzülmesin diye düşünüyor herhalde ama ah be ilkay yanlış zaman. çiğdem gerizekalısıda aliye seni seviyorum aşığım savaaşmalıydım senin için falan diyo. ali ona bağırıyo istemediğini daha ne kadar belli edecek salak hala aşık oldum diyo. bu senaristler şunuda yazar beklerim yani. ali bebeğeve çiğdeme sahip çıkar ilkaydan ayrılır. buda olursa şaşmam. ama sinirden deliririm kudururum herhalde

ne kadar saçma sanki ilk 3 ay geçtikten sonra hiç düşük riski yok o risk her zaman olabilir acaba ilkay doğuma girmedenmi söyleyecek,uzatmak adına yapmadıkları yok hele çiğdemin pişkinliği iyice kabak tadı verdi her sene mayıs sonu sezon finali oluyor ilkay bence bebeği tam söyleyecekken aliyle çiğdemin münesebetini öğrenip bebeğide söylemeyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…