Unutma Beni - Fox Tv

omggg neler olmuş böyle izleyemedim bi gün bütün sırlar dökülmüş ortalığaa biri bana topluca anlatsın nolurr

minik bir tiyo: kızlar bu diziyi cumaları kaçırmayın bütün olaylar cumaları çözülüyor.

kulübün dizi bölümü yeni dikkatimi çekti.çiğdem için olan yorumları okudum ve hepinizin onayıyla çiğdemi dövme planımı gerçekleştirmeye karar verdim.gıcııııııııık oluyorum çiğdeme.ümükliyesim geliyo resmen izlerken.

evet cnm katılıyorum sana gıcığın teki yaaaa şu pislik çiğdemmmmmmm

omggg neler olmuş böyle izleyemedim bi gün bütün sırlar dökülmüş ortalığaa biri bana topluca anlatsın nolurr

baştan anlatıyorum bak
çiğdemle nazlı maşşaalllaaahhh kanka olacak gibbiiii beraber anlaşma felan yaptılar....
alide çiğdemle yattığını öğrendi
kenanda emineyle şerifin ilişkisini öğrendi....
şerif emineyi aradı telefonuda kenan açtı sorada emine geldi kenan sesi hoparlörden dışarıya verdi sesiiiii yani öğrenmiş olduuu....
önemliler bukadar cnmmm

çok sağol canımm meraktan çatlamıştım valla off süper olmuş desene mal ali şimdi napar kimbilir

Öff gene stres dolu bir saat başlıyor gelde şimdi Çiğdeme sabret. Birde eşim arar ikide bir, aşkım bu dizi iyice karıştı, nolcak şimdi der, gel birde ona anlat.:26::26:

ağla ağla daha çok aglarsın çiğdem, bu arada karnı ne sahte ya oturunca sanki yastık koymuşlar, ya bide ali ne salak ya sorsana karnındaki çocuk kimden diye orayı es gectiler eee önümüzdeki haftalara konu kalsın dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…