Unutma Beni - Fox Tv

dün izledim biraz şerif yine hapse düşmüş
bu adamın hayatı hapislerde geçti ya ve taaa 1 sene önceki şaziye'nin özgür'ün resimlerinin arasına yazdığı yazıyı farketti
sonunda oh be

çok komik bir sene önceki olayı şerif yeni fark ediyor zaten zafer ondan uyanık hep 10 adım önde şeriften

ya şu çığdemın eşi benı benden alıyo karızmatık şeyşu muzafferıınde artık kırlı camasırları ortaya cıksın herseyden sıyrılıyo uyuz

bu arada mehtap aglayıp bagırmasın artık ya uff cok sıradan oldu ciyak ciyak ha bi gül nolur

sanırım artık kimse izlemiyor bu diziyi. suyunun suyunu çıkardılar artık.çok sıkıcı oldu.bazen bakıyorum içim daralıyor kapatıyorum.olayları bu kadar da uzatmanın bir anlamı yokki.izleyici kaybediyorlar okadar

ben sıkılsamda izliyorum şimdi belki düğümler çmzülecek

bende bakıyorum arada ama okadar yavaş ilerliyor ki.dizinin en safı şerif bile bir anda kurt kesildi zeka küpü oldu maşallah:)))) mehtap hep aynı rolde başı sıkışınca millete köpek oluyor, paçayı sıyırınca aslan kesilip tehditler savuruyor.emine aptalına iyice sinir oluyorum ulan ne şerifmiş anasını satıyım birtürlü vazgeçemedi.emine okadar aldatıldı yuvası yıkıldı pavyonlara düştü akıllanmadı ozaman hakediyor herşeyi.onda bu akıl varken daha çok kazık yer söylemedi deme:)))))şeker hala ve kardeşi de ne numaracı çıktı maşallah millet birbirinin kuyusunu kazmaktan başka yapacak bişey bulamıyorum.ali ve kayınçosuda hiç işe gitmiyorlar.ohhh birtanede ben bulsam öyle bir işde oturduğum yerden para kazansam süper olur valla.ayy yoruldum yazacak çok şey var ama kimsenin kafasını boş şeylerle şişirmiyim.yarın yine tv karşısına geçip izliycem kendimi biliyorum:)))

ders çalışmaya araverdikçe bakıorumda hep aynı yerde sayıyolar emineye bende uyuz oluyorum tipsiz şerife aşık hala gül gibi yeni kocan var işte hala şerf şerif..eminenin kocası gerçkten hastamıymış peki

şerifin şuanki hali ne kadarda iğrenç tövbe tövbe midem bulanıyo,o berbat saçları ve sakalları bide gözlerini garipçe açıp bakması yokmu öğğğ yani,kısa saçlı hali daha iyiymiş ne diye uzatır saçalrını bilmemki kendini yakışıklı sanıyo heralde

eminenin kocası hastaymış en fazla 6 ay ömrü kalmış doktoru söyledi.yazık adamı öldürecek senaristler eminede yine zeka küpü şerife dönecek.sonra bu dizi hiçççççç bitemeyecek:)

hikmet amcamla şeker teyzeme neden öyle bir senaryo yazdılarki şimdi kötü oldular bense gülerden bi kötülük çıkacak sanmıştım kadını akladılar bakalım daha neler olacak

emınen kocası cok ıyı serıften ne gordu kı emıne

adamın kıymetını bılsın zaten az omru kaldı

eminenin kocası hastaymış en fazla 6 ay ömrü kalmış doktoru söyledi.yazık adamı öldürecek senaristler eminede yine zeka küpü şerife dönecek.sonra bu dizi hiçççççç bitemeyecek:)

ayh gerçekten bu dizi bitmiyo kim hamile kalsa gerçek hayat gibi9 ay sonra doğuruyo:) sakız gibi sündürdüler.eminenin kocasına yazıkkk

ayh gerçekten bu dizi bitmiyo kim hamile kalsa gerçek hayat gibi9 ay sonra doğuruyo:) sakız gibi sündürdüler.eminenin kocasına yazıkkk

şimdi birde ilkay hamile.bir dokuz ay daha bekliycez elimiz mahkum dizi iyice sırlar dünyasına benzedi.ilkay hamile olduğunu saklar ( bunuda hiç anlamadım neden saklıyor),kenan emineden emine kenandan bişeyler saklar, şeker halayı ve kardeşini hiç yazmıyorum sır küpü çıktılar resmen.harika aile hayatları var örnek alarak ve çokk severek izliyoruz

canım bir kaç sezon sürmediğine dua edelim bence
bunuda yaparlar senaristler

valla yaparlar ben nazlının hamileliği döneminde izliodum sürekli:) tam 9 ayda doğrdu şimdi arada izliorum çiğdem 6 ay oldu gerçektende öyle 3 ay kaldı neyse sezon finaline doğurur artık bi kaç sezon sürse yanarız ama doğursun artıkım ya

şeker halada ne fettan çıktı bende anlamıorum ilkay neden saklıyo nazardanmı korkuyo acep bu ilkayın başında ne geldiyse bişi saklamaktan geldi akıllanmadı gitti:) herkes herkesten bişey saklasın filmin adı bu olmalı:):)

mehtap şerifin hapisten çıktığını duydu nasıl korktu ama zafer yine bi pislik yapar ama olsun şerifin koruyucu meleği var emine kurtarır şerifinde jeton ne zor düşüyor

mehtap şerifin hapisten çıktığını duydu nasıl korktu ama zafer yine bi pislik yapar ama olsun şerifin koruyucu meleği var emine kurtarır şerifinde jeton ne zor düşüyor

mehtap duydu demek ben tam izleyememiştim bugün ki bölümü.mehtap duyunca herzaman ki gibi dudaklarını tuhaf bir şekilde yalayıp gözlerini devire devire kekeleyerek' şe_şe_şerif çıktı mı ' demiştir kesin.zora düşünce mehtap 1 kat daha çirkinleşip gurursuz davranıyor yaa köpürüyorum oturduğum yerde:)))))))))) haa birde çiğdemin annesi mehtap kadar kötü oynuyor.sinirlenirken dişlerini sıkıp konuşuyor. işte o hali çok ürkütücü geliyor bana:78:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…