Unutma Beni - Fox Tv

ben bişey soracam kızlar gene:Çiğdem'in Ali ile ilişkisi nasıl oldu?
Ali barda oturuyo içiyorken gitmiş yanına oturmuş birisi mi gönderdi Ali mi çağırdı

Ay bugünde emine kenan beyle menekşenin şarkıları varmış.Küçük kız isteyince oturdu çaldı nerden öğrenmiş napmış anlamadım.Garip garip şeylermirmirmirmir

hamile olduğunu zannetmiyorum ama bu dizide olur mu olur
ali ilkayla o kadar çocuk istedi olmadı şimdi çiğdem hamile kalır:dilcikar::dilcikar:

Ne kadar saçma bi ara nazlı kusup duruyordu onu hamile yapıcaklardı şimdi o konu kapandı çiğdem başladı..

ya belki de eniştesi ile oldu diye midesi kaldırmıyo o yüzden lavaboya koşuyor daha belli değil hamile olduğu
ama eğer hamileyse büyük dram olacak hepsi acıların kadını olacak gene ilkay çiğdem falan.
yani bu badireyi atlatamaz herhalde büyük aşk.bu kadarı da olmaz

daha çok uzayacağı belli
tadında bıraksalar bari:içelim:

Ne kadar saçma bi ara nazlı kusup duruyordu onu hamile yapıcaklardı şimdi o konu kapandı çiğdem başladı..

illa biri hamile olacak ilkay olsun bari tek evli olan o

ya dün emine menekşenin şarkısını çaldı bende romantik bir şey sandım hiç alakası yoktu. ya bide fark ettiniz mi damlumbazın tozu neydi öyle allahım ıyyylmaz: hep el izi birde pis bi bezle üstünden silmişler heralde etrafa yayılmış pis tozlar ev hep pis emine evi temizlemiyo belliki kaydirigubbakcemile3 az temizlesinler ya izlerken rahatsız oldum ya

bide minik kız elif ne bilmiş ukala bi çocuk o öyle yatarım şartım var yok aşıkları başbaşa bırakayım 10 yaşındaki çocuk ben 19 yaşındayım annemle babama öyle demeye çekinirim

zamane çocukları işte...

ilkayın annesi çiğdemin annesi deilse kim ben kaçırmışım ölmüşmü acaba yoksa diziye yeni birisimi katılacak...

ilkayın annesi çiğdemin annesi deilse kim ben kaçırmışım ölmüşmü acaba yoksa diziye yeni birisimi katılacak...

o kadın hikmetin 2.karısı galiba.ondan çocuğu olmamış.
ama çiğdemi ona evlatlık vermişler.
ve nedense kadına "bu sırrı sakla,yoksa sen çiğdemi biz ilkayı kaybederiz diyorlar.ortada başka bir sır var sanki ama açıklamadılar cnm..

görüyonuz mu Mehtap vur deyince öldürdü.sonradan görmeler gibi gitmiş milyarlık telefon almış küçücük çocuğa
ne güldüm ya:)

ya farkındamısınız daha bir heyecanlı oldu dizi.
bir an iki kötü kadın yani Mehtap ve Nazlı karşı karşıya gelecek sandım.

yalnız mehtap ne meraksız bir kadınmış iki saat izleyemedi cd yi
ben olsam çıldırırdım içinde ne var diye.çocuğa bile "hadi len odana" çekerdim gene izlerdim yani:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…