Unutma Beni - Fox Tv

ay kızlar ben başka forumda baktım Bu Kenan'ın fanatik hayranları var he.
nerden hemen kapıldılar başka yerde de mi oynadı bilmiyom.

ay kızlar ben başka forumda baktım Bu Kenan'ın fanatik hayranları var he.
nerden hemen kapıldılar başka yerde de mi oynadı bilmiyom.

Cnm bi ara atvde kayıp prenses diye bi dizi vardı orda oynuyodu

heralde o eminenin annesi çiğdemin annesi hasta kadın bence emineyle çiğdemin öz annesi değil biri çocuğunu ona emant etmiş olabilir ya da o kaçırmıştır kızı ama o değil annesi bence

fox un sitesinde okudum kenan ölmeyecekmiş
olayları uzatmak için biyle bişey oldu
bi türlü istanbula gidemeyecek emine

Son düzenleme:
Allahım olayların hızlı ilerliyor olması gözlerimi yaşartıyo. ben aliyle ilkayın evlenmesi, çiğdemin babasını ilkayın annesini bulması 6 ay sürer sanıyodum . malum nazlı 2 sene doğurmamıştı alışkın değiliz bu dizide olayların açıklığa kavuşmasına. çarpıyo bünye kabul etmiyo hemen. cd hazır çalışıyoken yedeklese bari emine . polise de vermiyo umarım bişeyler yapabilir mehtaba yoksa polisede vermeden heba olucak ya emine ya görüntüler

Ya bu hikmettinde yapmadigı iş kalmamışş hee. Cocugunu bile evlatlık vermiş =)

Ya bu hikmettinde yapmadigı iş kalmamışş hee. Cocugunu bile evlatlık vermiş =)

evet anlaşıldı neler sakladıkları,Şerif de Kenanla Menekşeyi(emineyi)birlikte görünce başını taşlara vuruyo,ah Emine kıymetini bilemedim diye,ah ah geçti Bolunun pazarı..........alsanaalsanasmile

gene birşey öğrenemedik ya.
evlatlık verildiği kısmını kaçırmışım. çiğdem evlatlık verildi herhalde.

ama bu kadın neden İlkay'a sarılmıyor.İlkay'ın öpöz annesi değilmi?
eğer öyleyse teyze çok kötü bir oyunculuk sergiliyo hatta oyunculuk hatası:))

bi de ben bugün Tuğçe'nin,Levent'i o asıldığı camdan aşağı ittirivereceğini sandım ama yapmadı:)
zati yüksek de değilmiş.kendi atladı sonra çocuk:))

canım çiğdemin annesi çiğdemin öz annesi değil,hikmet bey ona evlatlık vermiş.Dolayısıyla da çiğdemin annesi ilkayın hiç bişeyi olmuyo,umarım anlatabilmişimdir....a.s.

canım çokta hızlı ilerlemiyor emine bi türlü bişey yapmadı hala
istanbula gidemediler mehtabı araştıramadılar

canım çokta hızlı ilerlemiyor emine bi türlü bişey yapmadı hala
istanbula gidemediler mehtabı araştıramadılar

canım zati gitseler de bişey bulamicaklar ki.emine annesinin istanbula gittiğini ve ordan döndükten sonra bişi olduğunu sanıyo.halbuki şaziye hanım istanbula hiç gitmedi.muzafferden şüphelendiği için ve onu takip etmek amacıyla istanbula gidiyorum diye yalan söledi.ve zaten onları yani mehtap ve muzafferi kendi evinde basdı.onlar şaziyeyi istanbulda biliyorlardı.zaten sonra da cd deki olaylar oldu.yanlış hatırlamıyorum umarım...

canım pavyon istanbulda değilmi? pavyona gittiya hatta avukatla görüştü falan umarım bende yanılmıyorumdurakannehir

canım çiğdemin annesi çiğdemin öz annesi değil,hikmet bey ona evlatlık vermiş.Dolayısıyla da çiğdemin annesi ilkayın hiç bişeyi olmuyo,umarım anlatabilmişimdir....a.s.

aay dış kapının dış mandalı yani.sinir bir durum neden ilkay annesi zannediyo,hiçkimse söylemiyor. benim kafam basmıyo galiba.
neyse seyrediyim gitsin yakaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…