Unutma Beni - Fox Tv

Nurdancım bana da ole gelioo şerif düğün yapmicak sadece gelinlik aldı

hani dediğin gibi hevesini alsın diye o kadar, bu bölüm çıkcak bakalım şerif beyin nyietii

şu raufun sinsi gülüşüne deli oluyorum yaa ne tiksinçç böö ayy normalde de ole mi gülüoo diye baktm netten resimlerine vala aynen böle güülüüo gözlerini kısa kısaa ayhh adamn yüzünde meymenet yok. Kırk metre öteden belli ne olduğuu puhahah çapkınnn

evet ayen tahmn ettiğim gibi oldu şerif emineye düğün müğün yapmadı zoraki bi iki foto çektirdi hepsi bu. Eminenin vajinusmus problemi tam gaz devam derhal bi psikoloğa görünmesi lazım, bana gelsin

Nazlının yeni saç rengi muhteşemm çok yakışmşşş, ama nasıl dağıttı leventle. Adalet aliden izin aldı torunu nu görmek için nermin hanımlara gitti. Nazlı da o sırada leventle bara gitti içmeye gezip tozup eğlebmeye. Adalet hanım geldi dedi kii nazlı nasıl dışarı çıkar saydı savurdu nerminn canına tak etti. Sonra nazlı geldii sarhoş bi şeklde leventn kollarnda adalete defol bu evden diye bağırdı. Adalet de rezalet bu diye ayrıldı evden.

Benim anladğm kadaryla adalet bu işin peşini bırakmaz. İlkayla aliyi kışkırtacak çocuğu siz alın biz daha iyi bakarız onlardan diyeccek. Eee pek de haksız sayılmaz nermin hanım hep bu çocuğun peşinde koşamazz nihayetinde çocuğa bi ana bi baba lazım. Ve öyle tahmn ediyorum kii levent de bu işi öğrennce nazlıya evlenme teklif eder filan bu iş bole sürer gider.

Nazlının ve nazanın tonik muhabbeti çok komiktii ikisi de aşık olmuşş süsleniolar filan a.s

emine düşükten sonra tık olmad şerif bi dra götürse hep kaçıyo yazk emoşa

nazlı iiçti geldi bu kadında annelik duygusu yok

heheheh :)) nazlı güzel kız ya...maşallah...

rauf neden ilkayı yalnız bırakıyor anlamadım..sanki başrolde ilkay değil de nazlı...
raufun acilen ilkay ile ali uyus çitfinin aralarını açması bir atraksiyon yapması lazım..sinir geldi bugün izlerken..şerif ise mehtapla gülüşmeler falan ..bunlar yatcaklar benden söylemesi..emoş da vajinusmus offs..yazık yaa destek de olmuyor emoşa...napsın kız daha...bir şey yapamadığı içn güvenmiyor kendine..ama mehtap alacak elinden...adi şerif nolcak...

ahh melishcim lafı ağzımdan aldın sen benden çok yaşıycan :) bu rauf ilkayı bıraktı valaa nazann peşinde koşuoo (ee tabi amacı var raufcuğun nazanı avcunun içine alırsa ilkay ve alide bunu farkederse ali artık rauftan şüphelenmemeye başlar ilkay hususnda. hani ne de olsa raufun artık bi sevgilisi var ilkayı unutmştur diyerek zekii rauff )

emineye ben de çok üzülüyorum allah düşmanımın başına vermesin yavrum korkuoo :'( mehtapla şerif yüzde yüzz kesinn özgüre kardeş operasyonuna girecek ahanda söylüoorm olmazsaa yüzüme tükürürün

nazlının allah cezasını vermesiin yuh yuh yuh adoşun da dediği gibi ramazan ayında götürr yavruumm götürrr, bunlar da leventle yatcak ama daha zamanı var

bence nermin nazanın bu halleriyle başa çıkmayacağını anlayıp raufa bi telfn aççak diycek bole bole ben başedemiyorum abisi olarak sahip çık filan falan. Rauff süperr zekii bi heriif nihayetnde leventn nazlıya arkdş gözüyle bakmadığından şüphe etmeye başlamıştı hani geçen bölümlerde nazlıyla kaçma planları yaparken hatırlayın. Levent diklenmişti raufa "nazlı istersen kalayım" demişti. Rauf çok hiddetlenmemişti.

Gelilik de yakıştı vala emoşum canımm

asumann allah bin türlü belasını.... Alt tarafı anacım ben artiss olcam diyecek kaçtır bi diyemedi yuhhh. Adoşa da helal olsun nasıl da tuğçeyi zoraki hakla ilşkilere soktu

yaa bence mehtapla barbar birlkte olsun şerifle de emine

ayy yanlş yazmışım :'( bence nermin nazlının bu halleriyle başa çıkmayacağını anlayıp raufa bi te...

ay kızlar ben dükkana gittim kacırdım.... arada işe gidiyorum...
kızlarcım tugce nasıl unıvli oldu.. anlamadım..?
kazanamamıştı hani...

ay nazlı nın saçını cok merak ettım yorumlarınıza göre guzel

çok bişi kaçırmadn canm ya merak etme :)

bu bölmde harekte yok raufla ilkay olayı yok oldu gitti rauf nazanın peşine düşeyim derken ilkayı hepten boşladı

nazlının o iğrenç röfleli saçları gittii yerine harbi harbi bi afet geldii saçlarını tam sarı yaptıı kesmiş azcık süper olduu kızzz vala bole fuşya elbise giymişşş süperr olmşş tam genç kızz yanii

şimdii adoş tuğçenin anasını aradı ya kızınz artst olmak istyio filan dedi. Sonra tuğçenn annesi filan devreye girdi bu kız özel bi uniwe hakla ilşkler bolumune girdi. Adoş çok fena yaa ayyhh tuğçeye diyo kii çıkar bakiim kimliğini neme lazım belki saçma sapan yerlere yaptrmşsndr kaydınıı ver bi kontrol edeyim puhahaha

sonra tuğçeyle asu odaya geçtiler tuğçe asuya diyo kii "bana bole yapıosas senn tiyatroya girdiğini öğrense kim bilir sana neler yapmaz asu" asu da yavrum yazıkk prova yapıoo bolee aynaya bakıp "anne ben oyuncu olmaya karar verdim" falan diye ama yemedi anasının yüzüne diyemedi

Adalet karısı bebek severken şekilden şekile giriyo konuşmaları değişiyo çok uyuz oluyorum o kadını diziden atsınlar ya eni boyu bir ama kadındaki hava kimsede yok sanırsın kraliçe sinirlendim akşam akşam :mymeka:

ole deme stealthzcm çocuğu tutuşundan tecrübeli olduğu bellli vala rauf ilkay olayı yok olunca diziye hareket veren tek şey adoşun o iğneleyici lafları nermn de bi hoş wala kızınn savunlcak bişiyi yok kiii ohaaa ipekcik daha yeni hastahaneden çıkmşş be nazlı insafın kuurusuunn ne işin var barlarda ulan biz bole bi memleket myzz avrupada mıyızz alooooo hele sedat arayınca geçn bölmde nasıl konuşması değişioo üçkağıtçıı adoşum şmdi kıymetli oldu kocacağızı

kızlar bak diyorum sizee o adalet napıp edip alcak ipeği nazlıdan ahanda bura yazıorum yalnz adoşun hesab edemediği bişiii varrr RAUFFFF

nazlının anneliğide bu kadar işte
aliden yüz bulamayınca bebekten de vazgeçti

aman egemcim boşwer vala salatalıktan nasıl yemek olmazsa nazlıdan da anne olmaz :)
raufcuk nasıll nazlıyı savunduu adoşa karşıı vayy anasınıı
ben nermne üzülüyorum kadıncağz naapçağnı şaşırdı, bence ali bebeği nazlının elinden almaya çalşcak ama rauf buna müsade etmycek

emine sonnda bi psikoloğa gitmeye karar verdi ama şerif buna acayp tepki verdii

mehtabn da işi gcü yok kapı dinliio (şerifle emine konuşurken) ama helal olsun şekerciğime nasıl da basıverdii mehtabı

yavuz kalemiinii kırdıı asuya dedi ki"hayallerine kavuşablmek için en sevdiğin şeyden vazgeçmelisin" yani annenden çok saçmaaaa adoş kızının oyuncu olmasına ölse müsade etmezzz edemezzzz

evet badattacım ali dedi kii nazlı sen benim umrumda bil değilsin ama ipekin annesi oldğn için hareketlerine dikkat et filan. Nazlı da dedi ki "anneliği senden mi öğrencem hadi ordan sende taze babaaa"

kızlar bu nazan raufla olan ilişkisini ne zaman ortaya çıkarcak hayır bole gizli saklı nereye kadar hem rauf da ilkayın bunu öğrenmesini istiyo kii ilkayı unuttuğuna aliyi inandırsın boylece daha rahat ilkaya sokulabilsin. poffff action action action diziye hareket istioruzz yavuz öğrensin raufun nazanla olan birlikteliğini otelde bassın bişi olsun ne biliiim adoş da asunun durumunu öğrensini kalp krizi geçirsin mesela bu nedir bolee yaa raufun hain planları nerdeee niye ilkayıı yine gorusmeye çağırmadıı??

ayy emineyle nazlı bağırınca kulaklarım çok fena oluyor nasıl bi ses var bunlarda kaydirigubbakcemile3

ayy şu mehtap a sinir oluyorum ya klava: habire şerifin peşinde dolanıyor şerif te az değil bugün yolda beraber yürüdüler yarın neler olur artık....olan emine ye olucak yazık kıza...

ay son 15 dk sıını izleyebildim...

şerif ile mehtap kesin uyuyacaklar. :))) emineden yavaş yavaş kopuyor..yok mehtap gel beraber yürüyelim..yok dostuz evet dost olacaklar :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…